Beni Affet 1394.-1395. Bölüm Özeti (29 Mayıs -30 Mayıs) Videosu Tüyoları

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile çok sevilip tutulan Beni Affet 1394.-1395. Bölüm Özeti (29 Mayıs -30 Mayıs) Videosu Tüyoları ile kaldığı yerden star tv de devam edecek. Önümüzdeki hafta sezon finali yapacak olan Beni Affet bu hafta salı ve çarşamba günleri yaşanan gelişmeleri ile merak konusu oldu. İşte yeni bölümleri ile Beni Affet 1394.-1395. Bölüm Özetinde yaşanacaklar:

Beni Affet 1395. Bölüm Özeti Yaman’ın Cansu ve Ceyhun’u zor durumda bırakacak planı kusursuz işlerken Asiye’nin eve gelmesi her şeyi değiştirir. Asiye, Ceyhun yüzünden zor bir durumda kalır. Yaman, planı sayesinde Cansu’ya dair çok önemli bir şeyi öğrenir. Nezarethaneden çıkan Murat, Kader’in yanına gittiğinde yıkılacağı bir manzarayla karşılaşır.

Ateş’in suçsuz olduğunu öğrenen Zeynep, Nazan ile yüzleşir. Nazan’ın verdiği tepki, Zeynep’i zor bir durumda bırakır. Zeynep’in Ateş ile konuşmak istemesi üzerine Nazan harekete geçerek Hakan’a haber verir. Zeynep ise başına geleceklerden habersizdir. Sevgi, Refik’in yaptıklarını Şahin’e ispatlamaya çalışır. Ancak Şahin ona inanmayarak her şeyi Kader’e anlatmaya karar verir.

Cansu ve Ceyhun arkalarında bıraktıkları ipucunu silmek için Ceyhun’un bilekliğini geri almakta kararlıdır. Gizlice ikiliyi takip eden Yaman, onlardan kurtulmak için yeni bir plan yapar. Feride’nin Güneş’in velayetini almak istediğini öğrenen Osman ve Zühre, soluğu Feride’nin yanında alır. Asiye, Güzel’in hastalığını öğrenen Kader’den beklenmedik bir şey ister. Yaşananlardan sonra zor durumda kalan Kader, Mahir’e şok edici bir şey söyler.

Pınar, Zeynep’i Ateş’in masumiyeti konusunda ikna etmeye çalışır. Arada kalan Zeynep, gerçeklerden emin olmak için bir hamlede bulunur Zeynep’in boşanmak istediğini düşünen Ateş, avukata gitmeye karar verir. Ancak burada çok şaşıracağı bir şey öğrenir. Sevgi’nin gelişini yanlış anlayan Refik, Şahin’i kışkırtmak için bir oyun oynar. Refik’in yaptıkları karşısında Şahin’in tavrı ise merak konusudur..

Beni Affet 1394.-1395. Bölüm Videosunu izle (29 Mayıs -30 Mayıs)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1394.-1395. Bölüm Özeti (29 Mayıs -30 Mayıs) Videosu Tüyoları (4 Yorum)

  1. senaryo senaryo irenç likle basit ve ucuz aptalca senaryolar hiçç gerçekçilik yok KORE DİZİLERİNDEN YOLA ÇIKIP ÜKENDİGİNİZDE UCUZ ÇOK UCUZ SENARYOLAR YAZIKIYOR

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2018