Beni Affet 1398.-1399. Bölüm Özeti (4-5 Haziran Pazartesi) Neler Olacak Tüyoları

Star tv ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile merak konusu olmayı başaran Beni Affette yeni haftada neler olacak beler yaşanacak ilk olarak dizihaberi.tv de sizlerle buluşuyor özetler.. Beni Affet 1398.-1399. Bölüm Özeti (4-5 Haziran Pazartesi) Neler Olacak Tüyolarını sizlere buradan aktarmaya gayret edeceğiz.

Artık sezon finali öncesinde son haftasına giren Beni Affette olaylar iyice artarken yeni gelişmeler de izleyicinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Beni Affet 1398. bölümü ile 4 haziran pazartesi günü, Beni Affeti 1399. Bölüm Özeti (5 Haziran Salı) günü Neler Olacak neler yaşanacak dizideki Tüyoları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

5 Haziran Salı Beni Affet 1399. Bölüm Özeti: Feride ve Nazire’yi kaçıran Ceyhun, bir doktorla anlaşarak Feride ve Nazire’nin hayatlarına son vermek için hamlede bulunur. Feride’yi bulmak için elinden geleni yapan Yaman, Feride’ye  verdiği kolyedeki vericiyi takip etmeye karar verir.

Ancak yaşanan aksilikler, Yaman’ın Feride’ye ulaşmasına engel olur. Kader ve Mahir yüzleşip, son kez hesaplaşırken Murat da Güzel’le konuşmaya karar verir.
Zeynep çaresizce Ateş’in kendisini kurtarmasını bekler. Zeynep’in kaçırılmasında Nazan’ın parmağı olduğundan emin olan Ateş, Pınar’la birlikte Nazan’ı tuzağa düşürüp Zeynep’in yerini öğrenmeye çalışır.
Diğer yandan Şahin ve Sevgi, Refik’i adalete teslim edebilmek için hastabakıcı Mahmut’a ulaşmaya
çalışır. Refik ise Şahin ve Sevgi’nin amaçlarına ulaşmalarını engellemek için yeni bir plan yapar.

Beni Affet 1398. Bölüm Özeti: Yaman Feride’nin güvende kalabilmesi için tedbirler alır. Feride’den kurtulmak için büyük bir tuzak kuran Ceyhun, Feride’yi ele geçirebilmek için Nazire’yi kaçırmaya karar verir.

Kader ve Murat arasında geçenleri öğrenen Güzel deliye döner ve soluğu butikteki Kader’in karşısında alır. Beklenmedik kişilerin de butiğe gelmesi üzerine işler iyice karışır. Kader, Güzel’in elinden kurtulmak için herkese bir yalan söylemek zorunda kalır.

Ateş kaçırılan Zeynep’i bulmakta kararlıdır. Bunun için Pınar’dan yardım ister. Zeynep’i kaçıran Hakan, Nazan’la iş birliğine devam eder.

Şahin ve Sevgi, evi satıp parasıyla hastabakıcının Refik aleyhine ifade vermesi için harekete geçer. Bunu öğrenen Refik, Şahin ve Sevgi’yi engellemek için yeni bir plan yapar. Öte yandan Mahir, hayatına dair çok önemli bir gerçeği fark eder.

Haftaya, sezon finalinde taşların yerinden oynadığı bölümlere hazır olun arkadaşlar?

Neler var kısaca bir kaç cümle ile özet geçeyim.

Kader ve Güzel yüzleşmesi olacak, ikili karşı karşıya gelecek, bunun sonunda olacaklar, her şeyi yerinden sarsacak.

Kader’in annesi ve babası kim? Bu sorununun yanıtı da haftaya ortaya çıkacak ve çok önemli bir sır, yıllardır saklanan, gizlenen bir sır da ortaya çıkacak cuma günü.

Feride ve Yaman’ı bekleyen kötü şeyler bir yana iyi şeylerde olacak? Peki Cansu’nun maskesi nasıl düşecek, Ceyhun’dan nasıl kurtulabilecek mi Yaman?

Ateş Zeynep’i bulacak mı? Nazan’ın maskesini düşüren Ateş’in aşkına kavuşması nasıl olacak?

Ve Cüneyt, Feride’nin açtığı davayı öğrendiğinde ne yapacak? Bütün bu soruların yanıtları ve daha fazlası, haftaya, Sezon Finalinde yanıtlarını bulacak…

Beni Affet 1398.-1399. Bölüm Özeti (4 haziran pazartesi ve 5 Haziran salı) günleri kaldığı yerden sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yeni bölümlerde olacaklar hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1398.-1399. Bölüm Özeti (4-5 Haziran Pazartesi) Neler Olacak Tüyoları (15 Yorum)

  1. artık dallas yalan rüzgarını geçtiniz komedi saçmalık la dizi devam ediyor olmaması gereken dizi

  2. Arkadaşlar eski bölümlerde mahiri n kadere kör taklidi yapıp ilaç icirip tecavüz ettiği söyleniyor. Bu kaçıncı bolumlerdeydi.bilen varmı.bu arada ben o kadar yazdım. Feride hamileliğini yamanlar birlikte gizlemeliydi.onun tuttuğu eve yerlremeliydi.o zaman Ceyhunun eline dusmezdi.yine Feride onu tutmaması rağmen gelen bir telefonla yamandan habersiz gitmesi beni deli etti.

  3. Bencede tamamen saçmalıdınız kader ve murat tam bir saçmalık böyle bir aşk olamaz kaderi çok kötü pozizyona koydunuz olacaksa mahirle olsun ama mahiri kötüledikçe kötülediniz murat güzelle olsun

  4. feride cocugunu dogursun kader murata kavusun cansu ceyhun nazan refik ciksinar diziden artik biktik onardan

  5. saclaliklar bitsin iyi bir sezon finali bekliyok nazan ceyhun refik ciksinar artik diziden kader muratla birlesin kader sahinin kizi ciksin zeynep atese kavusun feride bebegini kucana alsin cansu defolsun

  6. ferde ve cocuguna birsey olmasin cansu ve cengiz yakalanip czalarini ceksinler gerisini siz kafi karistirisiniz nasil olsa

  7. senarisler çok düşünüyor boşş düşünüyor mahir geçensene diziden çıkacaktı şimdi insanlar mikrop mahir diyor bu mikropluk deyil pisikopatlık seni semeyen kadınla zorla evlenmek ve 1700lü bölümlerde kör taklidi yapıp tiçecegine ilaç katıp tecavüz etmek zaten hikayede 2016 dan beri, hiç dürüst ahlaklı adaletli bir hikaye yazılmadı MAHİR GÜZEL CANSU CEYHUN DİZİDEN ÇIKSIN FERİDENİN BEBEYİNE BİRŞEY OLMAYACAK SINIRLARI ZORLAMAYIN STAR TV İLE YENİ ANLAŞMA YAPIN YENİ DİZİ OLSUNN

  8. tepeden tırnaga fiyasko resmen dalga geçilcek izleyiciyle aman aman yine yangın çıkarmayın 2 sezon dur yangın sahneleri ne bilim kurşunlanma yüksek bir binadan atlama bıçaklanma ama feridenin bebeyine birşey olmayacak kime olursa olsun dizinin pisligini çıkardınız GÜZEL NALAN ASİYE ZEYNEP DİZİDEN ÇIKACAK CANSU CEYHUNDA BİR TEMİZLEYİN ORTALIGI REFİK TE

  9. her zamanki gibi berbat bir sezon finali olacak geçen sezon finali harika dendi 5 gün fiyasko murat kader e kavuşsun güzel ölsün asiye diziden çıksın nalanda zeynepte diziden çıksın feride ve bebeyine birşey olmasın bu sefer alay konusu olursunuz tepkiler çııra çıkar

  10. acaba feridem ve zeynebimin yüzü ne zaman gülecek.yetmedimi ağladıkları gitsin artık ceyhun cansu mahir neriman refik güzel nazan mutluolsun zeynep feride kader murat sevgi ateş cüneyt pınar yaman üzüntü istemiyorum budizide feridem güneşiyle bebeği ile eşiyle bir aile olsun seviyorum sizleri

Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2018