Beni Affet 1404.-1405. Bölüm Özeti (Yeni 8. Sezon) 18-19 Eylül 2018

Yeni sezonla birlikte Beni Affet çok farklı bir kimliğe kavuştu. Bizde bu konumuzda sizlere yeni oyuncularla birlikte dizinin nasıl bir hale geldiğini açıklayıp Beni Affet 1404.-1405. Bölüm Özeti (Yeni 8. Sezon) 18-19 Eylül 2018 tarihlerinde yayınlanacak olan yeni bölümler hakkında bilgiler vereceğiz.

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? sorusuna burada cevap vereceğiz. İşte Ayrılan Oyuncular:

Murat Danacı : Cüneyt.
Önder Atakanlı : Mahir.
Zeynep Şirin : Neriman.
Sıla Saraç : Zeynep
Hande Yurtman : Sabriye
Başak Vural : Cansu.

Ulviye Karaca : Zühre gibi isimler son olarak dizimizden ayrılmış durumdalar. Yeni oyuncuları da aşağıya sıraladık.. İşte diziye yeni gelen Oyuncular:

 

Mert Abidin Yerli (Beni Affet Zafer)
Beni Affet Haşmet karakteri
Bedirhan Malçok (Yılmaz’ın erkek kardeşi)
Beni Affet Selva (Müjganın annesi)
Damla Tombak (Beni Affet Burçin)
Beni Afet Sabri (Selvanın Eşi)
Can Arpacı (Beni Affet Yılmaz)
Aleyna Eroğlu (Beni Affet Müjgan)

Beni Affet 1404.-1405. Bölüm Özeti 18-19 Eylül

Beni Affet 1404. Bölüm Özeti (Yeni Sezon) Feride, henüz oğlunu kucağına alamamış olmanın sıkıntısını yaşar. Feride’nin tavırları yüzünden zor durumda kalan Yaman, yıkıcı bir gerçeği öğrenir. Yaman, bu gerçeği paylaşmak istediği Feride’yi bulamayınca, işler daha da karmaşık bir hal alır. Orhan, artık başka bir insan olduğunu söylese de Asiye, aksini düşünür. Diğer yandan abisi Tuncay yüzünden zor anlar yaşayan Nihal, kocası Zafer’le ilgili sevineceği bir haber alır.

Sevgi ve Şahin, kayıp kızları Ela’yı bulmaya bir adım daha yaklaşmışken Sevgi, Kader’den bir haber alır. Yaşanan bir gelişme ile Kader, çok pişman olacağı bir hamlede bulunur. Üniversite sınav sonucunu öğrenmeyi heyecanla bekleyen Müjgan, Burçin’in oyununa gelir. Müjgan’ın terzihanede, yanında çalıştığı Ayla ise Müjgan’a bir müjde verir.

Sevgi ve Şahin doğum yaptıkları hastanenin başhekiminden aldıkları bilgilerle bir kez daha yıkılmıştır. Çünkü aldıkları bilgilere göre kendi çocuklarını alan kadının sahte bir kimliğe sahip olduğu anlaşılmış ve bunun sonrasında kadın ile ilgili hiç bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Feride, bir yandan kaçırılan bebeğinin acısını yaşarken, diğer yandan kızı Güneş’ten haber alamamanın hüznüyle boğuşur. Tüm çabalarına rağmen, bebeklerini bulamayan Yaman ve Feride, sonunda güzel bir haber alırlar. Kader, kendisini kaçıranların kim olduğunu anlamaya çalışır. Yaşanan bir gelişme, Kader’in içinde bulunduğu durumdan kurtulması için bir ona fırsat sağlar.

Ateş’in ölümüyle derinden sarsılan Sevgi ve Şahin, bir türlü ulaşamadıkları Kader’i ve yıllar önce ayrı kaldıkları kızlarını bulmaya kararlıdır. İkili, buldukları ilk ipucuyla hızla harekete geçerler. Güzeller güzeli Müjgan, bir taraftan çalışıp, diğer taraftan üniversiteye girmeye hazırlanan çalışkan bir genç kızdır. Ailesine olan desteğini eksik etmemeye çalışırken maruz kaldığı davranışlar onu üzer. Sevgi ile olan bağlantısı ise merak konusudur.

Beni Affet 1404. ve 1405. Bölüm Özeti (Yeni 8. Sezon)

Beni Affet 1404.-1405. Bölüm Özeti (Yeni 8. Sezon) 18-19 Eylül 2018 tarihleri arasındaki özet ve tüyolar geldikçe sizlere bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sizlerde yeni sezonu nasıl bulduğunuzu bizlere yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1404.-1405. Bölüm Özeti (Yeni 8. Sezon) 18-19 Eylül 2018 (5 Yorum)

  1. aha sevginin çocukları 1987 dogumlu kader sonra doguyorsa bahar umut ateş abileri ve ablasıysa 1984 nerden çıktı sevgi 12 yaşında mı dogurdu diziyi başlattınız 17 EYLÜL 2018 ama hatalarla başlattınız gerçekten sevgi 12 yaşından itibaren hamile kalmalı bu kız kaderle aynı yaşta seyil tarihlerde yanlışlık hikayelerde aynı nasıl bir dizi çekme anlayışınız var

  2. yakaladımmmmmmm ateş bahar umut 1987 dogum kardeşleri küçük nasıl 1984 oluyor aaaaa
    büyük yanlış

  3. ateş 1987 dogum 2018 ölüm se kaderin abisi yani 1984 nerden çıktı ha ateş umut bahar 3 üz ya 1984 dogumlu olurdu
    bu 1984 nerden çıktı fereidenin oglu nerde

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018