Beni Affet 1407.-1408. Bölüm Özeti (21-24 Eylül 2018) Tüyoları

Star tv de merakla izlenen ve yeni 8. sezonunda da ilgi odağı olmayı başaran sevilen günlük dizi Beni Affet yeni bölümleri ile 21 Eylül cuma günü kaldığı yerden devam edecek olan Beni Affet sonraki bölüm ile yeni haftada devam edecek. Beni Affet yeni bölümü 24 Eylül pazartesi günü yeni hafta özeti ve tüyoları ile devam edecek..

Her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden Beni Affet 1407. bölüm ve 1408. Bölüm Özeti (21 Eylül cuma ve 24 Eylül 2018 pazartesi) Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Yeni 8. Sezonda oldukça meraklı bölümleri ve yeni katılan oyuncuları ile devam eden Beni Affet bakalım sevenlerine güzel bölümler verebilecek mi son sezonunda..

Beni Affet 1407. ve 1408. Bölüm Özeti tüyoları

Beni Affet 1407.-1408. Bölüm Özeti (21-24 Eylül 2018) Tüyoları

Oğlunun hasreti nedeniyle mantıklı kararlar alamayan Feride, bebeğini kaçırdığını düşündüğü adamlarla buluşmaya gider. Feride için endişelenen Yaman her yerde onu arar. Feride’yi bulduğundaysa Yaman’ı hayatının en zor kararlarından biri beklemektedir. Nihal her şeyden habersiz, Zafer’le kavuşacağı günü bekler. Tuncay ise kendine yeni bir hayat kurabilmek için sinsi planlar yapar.

Müjgan bir yanda ailesinin yaşadığı geçim sıkıntısı, bir yanda da Selva’nın onu yönlendirmesiyle okula kayıt yaptırmak konusunda kararsızdır. Müjgan’ı kıskanan Burçin, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle büyük bir hata yapar. Sevgi ve Şahin, kayıp kızları Ela’ya ulaşmak için sonunda aradıkları yetimhane görevlisini bulurlar. Ancak işler hiç ummadıkları şekilde gelişir.

Beni Affet 1407.-1408. Bölüm Özeti Yorumları:

Bu Müjgan neden kızları değilde torunları kaderle aynı yaşta bir müjgan var ortada ama sevgi ve şahinin kızı değil torunu saçmalığın dik alası.7 8 bilemedin on yaşlarında bir kız çocuğu olsa neysede müjgan olmamış.
Bir beni affet izleyicisi olarak koyu bir izleyici olduğum için izliyorum ama eleştirimide yaparım.. Amaaann yeni sezon başladığından beri bugün izleyebildim ama dizi resmen deniz yıldızı filminin son sezonuna dönmüş iyice .. hiç hoşuma gitmedi .. yeni yüzler çoğunlukta olunca tat çok kalmamış.

Beni Affet 1407.-1408. Bölüm Özeti (21-24 Eylül 2018)

Sürekli onların olmayan bebekleri feridenin kucağına veriyorsunuz bu nasıl bir saçmalık.Yine bebek onların değilmiş ve kendi bebeklerinin nerde olduğu da belli değil.İnsanlar gerçek bebeklerini merak edip izliyorlar siz de reyting için sakız gibi uzatıyorsunuz izleyicinin karşısına her seferinde başka bir bebek çıkarıp acaba feridenin ve yamanın bebeği mi düşündürüyorsunuz yani izleyicinin duygularıyla oynuyorsunuz artık izlemiyorum bu nasıl bir saçmalık ya..

Beni affet yok beni mahvet olmuş her kes mahvoldu hala devam ediyor. Beni yeni sezonu sabirsizlikla bekliyordum amma başrolda oynayanlar yok Kader yok Murat yok Osman yok yani dizini mahvetmisler. Beni affet değilde beni mahvet olmuş..

https://www.youtube.com/watch?v=Ii44cPmh_7w

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1407.-1408. Bölüm Özeti (21-24 Eylül 2018) Tüyoları (4 Yorum)

 1. bakın adını sen koy star tv de izleyiciyi çıldırtmışlar siz de aynısını yapmayın feride gerçek ogluna murat kader ine kavuşsun ha asıl sevginin 1984 dogumlu çocugu yok bunu düzeltin müjgan torunu olamaz

 2. herkez aynı fikirde ateş umut bahar 3 üzler 1987 ise kader onlardan küçük
  kader ve ela aynı yaşta aynı gün dogduysa
  nasıl 1984 dogum oluyorda nasıl 17 yaşlarında 1 kız torunu oluyor sevginin
  hiç mi hiç mantıklı deyil en büyük hata ama orhan dogru yolda adam da feridenin oglu artık işleri biraz düzeltelim yada
  bozalım bu sezon final

 3. Aynen katılıyorum.madem sevginin torunu yapacaktiniz .ozaman torun 8 10 yaşlarında olmalıydı.ys kaderlerini aynı yaşta nasıl bir kız torunu olur.bir de kızları ela hayatta olmaliydi.onunda bir kızı olabilirdi.bir de Feride çok bağırıyor .bebeği artık bulunsun.dayanacsk gücü kalmadi

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018