Beni Affet 1408-1412. Bölüm Özetleri Tüyoları (24-28 Eylül 2018)

Beni Affet 1408-1412. Bölüm Özetleri Tüyoları (24-28 Eylül 2018) Pazartesiden cuma gününe kadar yeni haftada olup biten her şeyi tüyoları ve özetleri sizler için buraya yazacağım. Beni Affet dizisinde 8. sezon Oldukça hızlı başladı. Diziye yeni katılan oyuncularla birlikte dizinin hem işleyişi hem de hızı çok değişti.

BENİ AFFET 1412. BÖLÜM ÖZETİ
Güzel’le evlenmek isteyen Murat, karşısında duran Yaman’ı ikna etmeye çalışır. Yaman’ın verdiği cevaplar Murat’ın şaşırmasına neden olur. Feride ise Nazire ve Güzel’e Güneş ve Cüneyt’le ilgili öğrendiklerini söyler. Yaşananlar üzerine şaşkına dönen Orhan, Asiye’den gerçekleri anlatmasını ister. Nihal çaresizce Tuncay’dan bir haber beklerken Zafer’in adamı, Tuncay’ın peşinde düşer.

Kızları Ela’yı bulmak için çabalayan Sevgi ve Şahin, Sabri’nin gelmeyişi üzerine umutlarını kaybederler. Selva, Sabri’nin başına gelenlerle ilgili Müjgan’ı suçlar. Burs almak umuduyla Yılmaz’ın şirketine başvuran Müjgan, babasına yardım etmek için şirketten ayrılmak zorunda kalır. Müjgan’ın hiç haber vermeden ortadan kaybolmasına sinirlenen Yılmaz, onun sunum için getirdiklerini görünce şaşırtıcı bir karar verir.

BENİ AFFET 1411. BÖLÜM ÖZETİ  Yaman ve Feride, Güzel ile Murat’ı bulmaya çalışır. Murat için endişelenen Osman, beklenmedik bir hamlede bulunur. Güzel’in Murat’la gittiğini öğrenen Asiye hakkında şok edici bir gerçek ortaya çıkar. Murat, Güzel’i kendisiyle evlenmek konusunda ikna etmeye çalışır. Sonunda Murat’la konuşmayı başaran Kader, yıkıcı bir gerçeği öğrenir ve Murat’ı görmeye karar verir.

Sevgi, kızı ve torununu göreceğini düşünerek heyecanlanır. Sabri’nin Sevgi’yle görüşeceğini öğrenen Selva, bu görüşmeyi engellemek ister. Burs için canını dişine takarak hazırlanan Müjgan, Yılmaz’la görüşmesine dakikalar kala büyük bir talihsizlik yaşar. Müjgan her şeyi yoluna koymaya çalışırken, çok korkunç bir gelişmeyle karşı karşıya kalır.

BENİ AFFET 1410. BÖLÜM ÖZETİ 
Umut bebeğin ve Güzel’in dahil olmasıyla Turan ailesinin evinde mutlu anlar yaşanır. Yaman, Osman Kozan’ın geldiğini öğrenir ve yanına gidip Güneş’le ilgili ona hesap sorar. Ancak beklenmedik bir gelişme yaşanır. Güzel, tedaviye başladığı gün karşısında Murat’ı görür. İkilinin duygu dolu yüzleşmesi, sürpriz anlara sebep olur. Kader, içinde olduğu durumdan kurtulmak için sürpriz birine ulaşmaya çalışır.

İş ve burs için Yılmaz’la görüşecek olan Müjgan çok heyecanlıdır ancak Burçin, Müjgan’ı görüşmede zor duruma düşürecek bir hamle yapar. Sabri, Sevgi’yle görüşmeye karar verir. Sevgi ve Şahin, kızlarına ve torunlarına kavuşacaklarını düşünerek heyecanla beklerler. Gönül’ün onu evlendirmeye çalışmasından sıkılan Yılmaz ise annesine karşı tavırlıdır.

BENİ AFFET 1409. BÖLÜM ÖZETİ 
Yaman ve Feride, Murat’ın gelmesi üzerine zor anlar yaşarlar. Murat’a öfkeli olan Güzel, onu karşısında gördüğünde eski duygularının alevlenmesine engel olamaz. Yaman her ne kadar karşı gelse de Güzel, Murat’la yüzleşmeye karar verir. Diğer yandan Yaman, Orhan’ı da yanına alarak Tuncay’ın gittiğinden emin olmak için evini kontrol etmek ister. Beklenmedik bir gelişme, Orhan’ın zor anlar yaşamasına yol açar.

Kızı ve torunuyla ilgili kötü bir haber almaktan korkan Sevgi, cesaretini toplayarak Sabri’yi arar. Kader’i kaçıran Ferdi, onu bir yerde çalıştırmaya karar verir. Müjgan’ın burs alma ihtimalinin kaybolduğunu düşünen Selva ve Burçin, çok sevinir. Sabri ise Müjgan’ı her halükarda okula yollamakta kararlıdır. Öte yandan Yılmaz, annesi Gönül ve babası Haşmet için düzenlenen partide huzurunu kaçıracak olaylar yaşar.

BENİ AFFET 1408. BÖLÜM ÖZETİ
Sevgi ile Şahin, kızlarına ulaşabilecekleri çok önemli bir kişinin yanına giderler. Müjgan, Yükseloğlu ailesinin vereceği burs ve iş imkanını kazanmak için canını dişine takar. Bu duruma karar verecek olan ailenin yakışıklı ve karizmatik oğlu Yılmaz’ın başına umulmadık bir olay gelir. Selva ise Müjgan’ın kapısına kadar gelen bu şansı geri çevirmek için elinden geleni yapar.

Feride, oğluna kavuşmanın mutluluğu içerisindedir. Yaman yarattığı bu sahte mutluluk tablosu nedeniyle huzursuzdur. Güzel’in yattığı hastaneden kaçtığı haberini alan Yaman ve Asiye çılgına döner. Öte yandan Murat’ın ailenin yanına gelmesiyle birlikte işler iyice çığırından çıkar.

Yeni haftada bizleri bekleyen en önemli konulardan birisi Burçin ve Müjgan arasındaki rekabet olacak. Her ne kadar Müjgan ablalık yapsa da Burçin’in kıskanç tavırları hem babasını hem de Müjgan oldukça üzmektedir. Müjgan her konuda alttan almaya çalışsa da Burçin’in pervasızca tavırları yüzünden ortam sürekli gerilmektedir. Buna Selvanın türlü türlü oyunları da eklenince ev ortamında oldukça huzursuz bir hayat yaşamaktadır.

Diğer yandan bebeğini bulmak için her şeyi göze alan Hatta hayatını bilet tehlikeye atmaktan çekinmeyen Feride, sonunda hiç umulmadık şok edici bir karar alır. Yaman ise Feride’nin bu davranışlarından oldukça çekilmektedir. Feride’nin kendisine zarar vermesinden korkan Yaman, buna bir önlem almak ister Ve sonunda çok farklı bir yöntem deneyecektir. Yaman vicdanını bir yana bırakıp, Feride’ye karşı hiç istemediği bir şey yapmak zorunda kalır.

Beni Affet 1408-1412. Bölüm Tüyoları (24-28 Eylül 2018)

Beni Affet 1408-1412. Bölüm Özetleri Tüyoları: Diğer yandan Sevgi ve Şahin Yetiştirme Yurdundan sonra her kapıyı aşındırarak, kayıp kızları Ela’nın izini sürerken hiç beklemedikleri bir zamanda büyük bir ipucuna ulaşırlar. Tuncay ise, hain planlarını gerçekleştirmek için tüm kötü durumlara rağmen her şeyi göze alarak tüm dengeleri yerinden oynatacak bir hamlede bulunur. acaba Tuncay’ın kararı ve hamlesi ne olacak.

Müjgan üniversiteyi kazanmıştı ancak üvey annesi Selva’nın oyunlarıyla çok arzu ettiği üniversiteye kayıt yapmaktan vazgeçen Müjgan oldukça üzgündür. Babası Sabri’nin bütün ısrarlarına rağmen okumayacağını söyleyen Müjgan, bu konuda babasıyla karşı karşıya gelir. Çünkü babası Müjgan’ın okumasını oldukça çok istemek de ve geleceğini kurtarması için kesinlikle okumasını tavsiye etmektedir. Ayla, Selva ve Burçin ile ilgili bildiği tüm gerçekleri Sabri’ye anlatınca Sabri, beklenmedik bir hamlede bulunur. Müjgan’ın durumuna üzülen Ayla, onun için bir iyilik yapmaya karar verir.

Beni Affet 1408-1412. Bölüm Özetleri (24-28 Eylül 2018)

Beni Affet 1408-1412. Bölüm Özetleri Tüyoları (24-28 Eylül 2018) bu kadar değil elbette, yeni özet ve tüyolar geldikçe konumuzun altına ekleyip sürekli güncelleyeceğiz. Sizlerde arada yeniden sitemize gelerek yeni özet ve tüyoları okuyabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1408-1412. Bölüm Özetleri Tüyoları (24-28 Eylül 2018) (6 Yorum)

 1. bu sezon o kadarda güzel deyil beni affet beni bırakma ya beni bırakmada sıla hafızasını nasıl kaybeder saçma olanaksız kader ya siz drama çekiyorsunuz onuda başaramıyorsunuz acaba hikayeyi yazanlar son 4 yılda çekemediklerinin farkındamı ben bu dizilerin artık final kararı almasını istiyorum nokta

 2. AY ÇOK ŞAŞIRDIM DİYCEMDE ŞAŞIRMADIM SUNUM İÇİN MÜJGANIN ÇİZİMİNİ BEYENECEK HERZAMAN BİR SONRAKİ BÖLÜM KOLAYLIKLA ÇÖZÜLÜYOR OKADAR BASİT HİKAYELERKİ ŞİMDİ NE OLACAK DİYE DÜŞÜNMÜYORUZ BU BİZİM İÇİN ÇOK FAZLA KOLAY MÜJGAN SENARYO GEREGİ BU ADAMIN HAYATINA GİRECEK AŞIK OLACAKLAR BÖYLE DEVAM EDECEK NAKADAR KOLAY DİMİ BURÇİN BÜYÜK MÜJGAN DEYİL FERİDENİN GERÇEK OGLU DA ARTIK ORTAYA ÇIKSIN ARTIK UZADI KADER MESELESİDE

 3. ne sahte mutlulugu o çocuk feridenin oglu
  ya feride ya oglu hastalanıp hemen hemen gerçek ortaya çıksın umut bebek feride yaman ın oglu saçma sapan hikayeler yazmayın böylelikle gerçek ortaya çıkar

 4. oy oy siz bu sorunların nasıl çözeceniz
  1403 bölümden bu yana fazla yanlışlıklar var hayır iyice düşünülürse tıkandı
  ne yazalım hangi konuyu izleyiciye verelim
  birde beni bırakma o zaten finali hak ediyor tırla kaçırılan kızın hafızası nasıl silinir
  bu kadar izleyici bunları yermi yemez
  nasıl yesin senarisler 2 aylık tatilde bile iyi dinlenememiş tabi 17 yıldır tükendiler gerçek konuların dışına çıktılar bu sezon beni affet final olmalı

 5. bu ne ortada özet konu yok feride gerçek ogluna kavuşacak senarislerde daha fazla yanlış yapmıycak murat güzel ne alaka artk gerçek hikayeler bulun

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2018