Beni Affet 1413.-1417. Bölüm Özeti ve Tüyoları (1-5 Ekim 2018) Videoları

Star tv de sevilerek izlenen ve her bölümü oldukça merak edilip 7 sezondur olduğu gibi 8. sezonda da merak içinde beklenen Beni Affet dizisinin yeni bölümleri merak ediliyor. Bizde bu konumuzda sizler için Beni Affet 1413.-1417. Bölüm Özeti ve Tüyoları (1-5 Ekim 2018) Videolarını paylaşmak ve güncel olarak sizlere sunmak istiyoruz.

4 EKİM BENİ AFFET 1416. BÖLÜM ÖZETİ Murat ve Güzel’in düğün hazırlıklarını devam ederken beklenmedik misafir Nihal, bebeğini almak için gelmiştir. Bu durumu fark eden Orhan, Yaman ve Feride’ye çaktırmadan Nihal’den kurtulmaya çalışır. Güzel, ablası Harika’nın aklına uyup, Murat’ın Kader konusundaki düşüncelerini öğrenmek için bir oyun oynar. Kader, kapatıldığı yerden kurtulmak için yeni bir plan yapar.

​Babasının ameliyatı için gereken parayı bulamayan Müjgan, son çare olarak tefeciye gitmeyi düşünür. Sevgi ve Şahin, kızları ve torunlarını bulmak üzere ellerine geçen ipucunun peşinden giderler. Kız kardeşi Ebru’nun durumuna üzülen Yılmaz ve Müjgan, fark etmeden birbirlerini etkileyecek bir hamlede bulunurlar. Ebru ise hastanede, çaresizce kocası Cenk’in gelmesini bekler.

BENİ AFFET 1415. BÖLÜM ÖZETİ Yaşananların ağırlığı altında ezilen Yaman, her şeyi yoluna koymayı planlarken gerçekleri de Feride’den saklamakta kararlıdır. Murat ve Güzel’in evlilikleri için hazırlıklar tüm hızıyla devam eder. Murat, Kader’i kafasından tamamen silmek ister. Güzel’in kafasında soru işaretleri olduğunu düşünen ablası Harika, evlilik öncesi Murat’ı bir sınava tabi tutar. Orhan ise beklenmedik bir misafir yüzünden zor anlar yaşar.

Müjgan, babasının bir an önce iyileşmesini bekler. Selva, Müjgan’a Sabri’nin ameliyatı için bir şekilde para bulması gerektiğini söyler. Zor durumda kalan Müjgan, tehlikeli bir fikre sıcak bakmaya başlar. Müjgan’ın başını belaya sokmasını istemeyen Ayla, ona bir öneride bulunur. Sevgi, kızı ve torununa ulaşabilmek için beklenmedik bir plan yapar. Diğer yandan Yılmaz, Cenk ve Ebru konusunda büyük bir sıkıntı yaşar.

BENİ AFFET 1414. BÖLÜM ÖZETİ
Feride, geçirdiği kazanın etkisinden kurtulmaya çalışır ancak karşısındaki sürpriz ismin kim olduğunu öğrendiğinde büyük bir şaşkınlık yaşar. Bu sürpriz isim, Turan ailesinin evindeki bütün dengeleri bozmaya başlamışken, kız isteme heyecanı evin her yerini sarar. Osman, Murat için Yaman’dan Güzel’i ister. Diğer yandan Zafer’in adamları Tuncay’ı konuşturmaya çalışır. Nihal ise bebeği bulmak için harekete geçerek, büyük bir adım atar.

Babasının yaşam mücadelesi vermesinin yanında Selva ve Burçin’in suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Müjgan perişan bir haldedir. Sevgi ile Müjgan’ın yollarının sürpriz bir şekilde kesişmesi duygusal anlar yaşatır. Ancak Müjgan, aldığı haberle yıkılır. Yılmaz, kız kardeşi Ebru için Cenk’e son bir kez şans verse de Cenk, Yükseloğlu ailesini huzursuz etmeye kararlıdır. Yılmaz’ın aklında ise tek bir şey vardır; o da ailesini korumak.

BENİ AFFET 1413. BÖLÜM ÖZETİ
Bebeğinden ayrı kalmış olmanın üzüntüsüyle günlerce kahrolan Feride, kavuşmalarının verdiği mutluluğu tadar. Yaman, Umut’la ilgili bir sorundan dolayı kapıya gelen polisler yüzünden zor anlar yaşar. Yaşanan gerginlik sonucu Feride’nin beklenmedik hamlesi üzerine Orhan, sürpriz bir çözüm bulur. Güzel ile evlenme hazırlıklarına girişen Murat, Kader’le ilgili düşüncelerinden kurtulmaya çalışır.

Müjgan perişan halde babası Sabri’nin uyanmasını bekler. Şahin, Sevgi’ye Sabri’nin kaza yaptığını haber verir. Gerçekleri öğrenmek isteyen ikili, Sabri’ye ulaşmaya çabalarlar. Yılmaz ise bir yandan kazadan kurtardığı Sabri’yi düşünürken diğer yandan ailesindeki sorunlarla baş etmeye çalışır. Eniştesi Cenk’in bir şeyler gizlediğinden şüphelenen Yılmaz, tüm dengeleri yerinden oynatacak bir hamlede bulunur.

Geçtiğimiz sezonlara göre oyuncu kadrosunda oldukça daralma olan ancak dizinin yayınlanma saati değiştiği için izlenme oranları ve reytingleri de artmaya başlayan Beni Affet 1413.-1417. Bölümler arasında neler olacak neler yaşanacak gelişmeleri ve tüm tüyoları sizlerle buradan paylaşacağız.

Beni Affet 1413.-1414.-1415.-1416.-1417. Bölüm Özeti ve Tüyoları (1-2-3-4-5 Ekim 2018) Videoları neler olacak bilgileri izleyici yorumları:

->> Asiye son olaylarla herkesin dikkatini çekerken izleyenlerin tepkisini toplamaya devam ediyor. Asiye cezasını çekecek diye beklemeyin bizce, Çünkü Asiye bugüne kadar yaptığı kötülüklerin hangisin cezasını çekti ki son olayda ceza çeksin..

->> Müjgan karakteri güzelliği ile izleyenlerin beğendiği bir isim olsa da Beni Affetin ilk sezonlarında izlediğimiz Bahar gibi olması mümkün değil. Sanki senarist yazmış olduğu karakter ile Müjganı ön plana çıkarmaya çalışıyor ama Baharın yerini tutmasının mümkün olmayacağını anlaması lazım bizce.

Beni Affet 1413.-1414.-1415.-1416.-1417. Bölüm Özeti

->> Haftanın Beni Affet tüyolarından birisi de Murat ve Kader hakkında. Murat hala kaderi seviyor sevmese Yamanla konuşurken bile Kaderi düşünmez. Ancak anlamadığımız bir konu var ki Murat Kaderi neden aramıyor, bu kadar çok severken daha neyi bekliyor?

->> Yaman ve Feride’nin bebek olayı da artık izleyiciden tepki görmeye başladı. Bir türlü bebeğin kendi bebekleri ortaya çıkmadı bu da aslında dizinin gizemini artırıyor gibi gözükse de aslında diziden soğutuyor izleyenleri. Yaman daha bebeği kucağına bile almadı, babasından başka herkes aldı kucağına maşallah 🙂

Beni Affet 1413.-1414.-1415.-1416.-1417. Bölüm tüyoları

Bir izleyicimiz Beni Affet tüyoları konumuza diziye ve son olaylara olan tepkisini şu sözlerle dile getirmiş: Murat Güzelle evlenir, kader hamile olur, güzelin çocuğu olmaz, asiye kaderin çocuğunu elinden alır güzele verir daha sonra kader Asiye’nin kızı çıkar. Sonuçta önümüzdeki sezonda kader bebeğini arar. Müjganla Yusuf sezon finaline kadar karşılaşamaz böyle devam eder gider Beni Affet dizisi..

Değerli okurlarımız, Beni Affet 1413.-1414.-1415.-1416.-1417. Bölüm Özeti ve Tüyolarını (1-2-3-4-5 Ekim 2018) tarihleri arasında yayınlanacak yeni bölüm Videolarını, Beni Affet’te neler olacak özet bilgilerini ve izleyici yorumlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle dizimize fikirlerinizi yazın aşağıya.. Haftanın Sorusu: Sabri Ölecek mi Yaşayacak mı? :

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1413.-1417. Bölüm Özeti ve Tüyoları (1-5 Ekim 2018) Videoları (11 Yorum)

  1. Feride ile Yaman Umut un gerçek çocukları olduğunu öğrensin artık catladim burada ya

  2. offf bu kadar saçmalık gereksiz hikayelersiz salak ca gereksiz hikayeler affeerim dizinin adı beni affet deyil
    BENİ AFFETME BENİ BENİ BIRAK BENİ FİNAL YAP BENİ TÜKETTİN DEMELİ BU BASİT UCUZ KONUSU KONUMU OLMAYAN DİZİ OYUNCULARIN BAZILARI BAŞARILI BAZISI DEYİL SELVA YI DİZİDEN ÇIKARIN MÜJGANIN ANNESİ BABASI BURÇİN BUNLAR YAPAMIYOR TAM BİR FİYASKO SİZ ÜRETMEYİ BIRAKIN OYUNCULARA BİRAZ ACIYIN ÇÜNKÜ ŞU AN SİZ ACINACAK HALDESİNİZ BU NASIL DİZİ NERESİNDEN TUTSAN ELİNDEN KALIYOR BU SENARİSLERİN ÇÜNKÜ YAZAMIYORLAR KAFASI NASIL OLUYOR O KADARMI DOLU HAYIR YAZAMIYORLAR HERŞEYİ TEKRARLIYORLAR ÇÜNKÜ NE YAZIP NE HİKAYE ORTAYA ÇIKARACAKLAR BİLMİYORLAR BİRDE İNATLA DİZİYİ DAHA BETER DAGITIYORLAR

  3. Feride kaza mı geçirecek.onu kim bulacak. Müjgan ve sevgi artik kavussun.bu kadar saçmalık yeter.

  4. daha düzgün daha ahlaklı diziler çekilmiyormu tamam kötülük olacakta böyle deyil siz UNUTMA BENİ deki gibi yapacaksınız KIZILSAÇLI BİR KADIN VARDI şimdide bir adam ceza evinde ARTIK TAKLİT YAPMAYIN 2 DİZİNİNDE KALİTESİZLİGİ ORTADA BASİTLİGİ

  5. ❤️BENİ AFFET❤️Dizisi FERİDE VE ÇÜNEYT KAMAL VE BAHAR OLMADAN❤️BENİ AFFET❤️OLMAZ DİZİ BİTSE DAHA DOĞRU OLAR BENİ AFFET DİZİYE HEC UYĞUN OLMUR DİZİNİN GÖZELİKİ KAYIP OLDU KİME BENİ AFFET DEYESEN ZATEN OYUNCULARDA DİZİDEN UZAKLAŞMIŞ KİMİDİLER FİNAL OLSA İYİ OLAR BENİ AFFET AŞKIMIZ PARAMPARÇA OLDU BENİ AFFET FERİDE ÇÜNEYT AŞKINDAN BİR İZ KALMADI KAMAL ÖLÜME YOLCULUK ETDİ BENİ AFFET AŞKLAR KİME KALDI KADERE MURADAMI AŞKLAR SOLMAZ BENİ AFFETİN AŞK SİNVOLU FERİDE ÇÜNEYT KAMAL BAHAR OLDU GERİDE KALAN AŞKLAR YOK ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️BENİ AFFET❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  6. bu dizi de hayır kalmadı rekor saçmalamadan daha büyügüne çıktı umutsuz vakkaya döndü eyer beni affette izleyen senarisler ve yapımcılar varsa bir kulak versin izleyiciye şuan feridenin gerçek oglu kucagında onu düzeltsinler kader asiyenin kızı çıksın melis in ikizi olarak müjgan sevgilere kavuşsun feride amerikya 3 günlügüne kızını görmeye gitsin asiyenin yaptıkları ortaya çıksın
    harikalar diyarı göksu parkında da diziyi çekin her ay 2 defakısaca diziyi toparlayınnn beni bırakmada toparlansın toparlanmassa beni affet final toparlanırsa 3 yıl daha çekile bilir

Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2018