Beni Affet 1418.-1419.-1422. Bölüm Özetleri Tüyoları (8-9-12 Ekim 2018)

Star tv ekranlarında sevilerek izlenen ve hafta içi her gün Saat 17.00 da ekrana gelmeye devam eden Beni Affet dizisinde 3 haftayı geride bıraktık. Yeni haftada neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Bu konumuzda Beni Affet 1418.-1419.-1420.-1421. ve 1422. Bölüm Özetleri Tüyoları (8-9-12 Ekim 2018) videoları bu konumuzda sizlere sunulacaktır.

BENİ AFFET 1422. BÖLÜM ÖZETİ 12 Ekim Cuma Turan ailesi, Yaman ve Murat’ın hazırladıkları sürprizle hep beraber eğlenceli anlar yaşar. Yaman ve Feride, Umut bebekle birlikte aile olmanın mutluluğu içerisindedir. İntikam yemini etmiş Zafer evin içine girerek, herkes için tehlikeli bir oyun oynar. Hakan, ateşi normale düşmeyen Kader’i son çare olarak hastaneye götürür. Murat da Güzel’in tahlil sonuçlarını almak için aynı hastanededir.

Müjgan, uyandığında kendisini bir odada kilitli bulur. Kardeşi Ebru’nun hayatını kurtarmak için büyük bir fedakârlık yapan Yılmaz ise öfkeyle Müjgan’ın karşısına çıkar. İkilinin duygu dolu ilk karşılaşmasının nasıl sonuçlanacağı merak konusuyken Yükseloğlu ailesinin evinde ise büyük bir sevinç vardır. Diğer yandan Sevgi ile Şahin heyecanla DNA sonucunu beklerken, Selva riskli bir hamle yapar.

BENİ AFFET 1421. BÖLÜM ÖZETİ 11 Ekim Perşembe – Hain bir tuzağın içine düşen Müjgan, kendini oteldeki bir odada bulur. Cenk’in kötü emeline kavuşması an meselesiyken Yılmaz karşısında belirir. Kocasının kendisini aldattığını düşünen Ebru çılgınca bir hamle yapar. Sevgi ve Şahin sonunda Burçin’in gerçek torunları olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırmaya karar verir. Selva ve Burçin’in bu gelişme sonrası yapacakları ise merak konusudur.

Feride ve Yaman, Umut için düzenledikleri sünnet kutlamasında eğlenirken Yaman gerçeği bildiği halde Umut’a bağlanmaya başlar. Nihal ve oğlu hakkındaki bütün hakikatleri öğrenen Zafer bütün öfkesini Tuncay’dan çıkarır. Ancak bununla da kalmaz, Zafer Yamanların hayatına bir kabus gibi çökmeye gelir. Murat ve Güzel ise doktordan duydukları sözler nedeniyle şaşkına dönerler.

BENİ AFFET 1420. BÖLÜM ÖZETİ 10 Ekim ÇARŞAMBA – Feride’nin Umut’u sünnet ettirmeye karar vermesi üzerine evde bir telaş başlar. Yaman tüm gerçeklere rağmen Umut’la bağ kurduğunu fark eder. Harika, Yaman’a belli etmese de Feride’ye karşı tepkilidir. Umut’un sünneti için alışverişe çıkan Murat ve Güzel, talihsiz bir olay yaşarlar. Zafer, Nihal’in intikamını almakta kararlıdır. Tuncay, Zafer’e çok önemli bir bilgi verir. Öte yandan Hakan’ın Kader’le ilgili kötü planları vardır.

​Müjgan, tefecilerle ilgili sıkıntısını bir türlü çözemez. Selva, Sevgiler hakkındaki gerçeği Müjgan’dan saklamakta kararlıdır. Şahin’in Selva ve Burçin konusundaki şüpheleri devam ederken Sevgi’den şaşırtıcı bir şey ister. Haşmet, şirkette tasarımları beğenilen Müjgan’ı Yılmaz’a sorar. Cenk, Müjgan’la ilgili kötü emellerini gerçekleştirmeyi bekler, bir yandan da Ebru’dan kurtulmaya çalışır.

Beni Affet 1418.-1422. Bölüm Tüyoları (SEZONUN iLK TÜYOLARI)

Sevdiği kadının hayatını kurtarmak için söylediği bir yalan, Feride’nin kollarına bıraktığı bebek, onun arkasından gelenler Yaman’ın boğazına dolanmaya başlamıştır. Nihal’in düğünde ortaya çıkması, Yaman’ın artık gerçekleri Feride’ye anlatmaktan başka çaresi kalmışken hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek bir yola sokar.

Zafer’in hapisten çıkması, Nihal’in ve evladının peşine düşmesi ve sonrasında çıkan bir yangın, artık Feride Yaman çiftinin içine düşeceği bir oyunun da başlangıcı olur. Her yalan bir başka yalanı doğururken, birbirlerine aşık bu çiftin arasına bir hançer gibi saplanacak yeni bir bela vardır kapıda, o da Zafer..

Bütün dengelerin değişeceği, aşkın ve sevginin yeniden sınanacağı bir yolculuktur bu, çünkü Zafer intikam almaya gelmiştir. Öte yandan Harika’nın evin içine gelmesi de başka bir beladır Feride için, çünkü Harika’nın tek derdi vardır, her gün ailesine bir sorun yaratan Feride’den kurtulmak. Bunun için öncelikle, herkesi tek tek kendi tarafına çekmek isteyen Harika önce Güzel’den başlar..

Murat’ın ve Güzel’in evlenmesi acı gözlerle, ağlayarak izleyen Kader’in hayatı artık, Hakan’ın ellerindedir. Kader gözlerini açtığında karşısında Hakan’ı görür. Hakan’a neden orada olduğunu, neden kaçırıldığını soracaktır elbette. Hakan bu soruları yanıtlayacaktır ama artık hayatı eskisi gibi olmayacaktır Kader’in. Öte yandan Murat’ın aklınaysa Kader düşmüştür bir kere, telefonunu açtığında arayan bir numaranın izini takip ettiğinde önce bir taksiciye ulaşır, oradan da Kader’in izine. Kader’in tutulduğu izbe evi bulan Murat’ın yolu Kader’le kesişecek midir?

Müjgan, babasının hayatını kurtarmak için tefecilerden borç almıştır. Babası için her şeyi göze alırken, annesi Selva’ysa hain bir oyun oynayarak, Sevgi’nin gerçek kızı olduğunu iddia etmiştir. Böylece Müjgan’ın başına konacak talih kuşu uçup giderken, hayatını alt üst edecek yeni belalar da arkasından gelmeye başlamıştır.

Cenk’in bitmek bilmeyen oyunlarının sonunda herkesin hayatını alt üst edecek bir noktaya evrilir. Müjgan’ı Adnan’ın yanında gördüğü andan beri onu isteyen Cenk her şeyi yapmaya hazırdır. Bir an önce parayı ödemesi için Müjgan’ı sıkıştırır, tek bir amacı vardır Cenk’in, o da Müjgan’ı yatağa atmak, ona sahip olmaktır. Peki bunu başarabilecek midir? Öte yandan, Şahin’in Selva’dan şüphelenmesi ve dna için bir şeyleri kurcalaması acaba işe yaracak ve Sevgi gerçek torununa kavuşup onu Adnan belasından kurtarabilecek midir?

Beni Affet 1418. Bölüm 8 Ekim 2018 Pazartesi günü star tv de yayınlanırken, Beni Affet 1419. Bölüm özeti ve tüyoları ile 9 Ekim 2018 Salı günü sizlere sunulacak star tv de.. Beni Affet 1420. Bölüm 10 Ekim 2018 çarşamba günü yayınlanacak. Beni Affet 1421. Bölüm 11 Ekim 2018 perşembe günü özet ve tüyolar ile yeni bölüm ekrana gelirken Beni Affet hafta finali 1422. Bölüm 12 Ekim 2018 cuma günü kaldığı yerden devam edecek. İşte yeni bölüm özetlerimiz.

BENİ AFFET 1419. BÖLÜM ÖZETİ 9 Ekim SALI
​Müjgan, tefeciler yüzünden yaşadığı sıkıntılar üzerine onu çok zorlayacak bir karar alır. Ancak sonuç hiç beklemediği gibi olur. Müjgan’a hak ettiği parayı vermek isteyen Yılmaz’ın yolu, Selva ve Burçin’le kesişir. Ebru’ya karşı oynadığı oyunlarına devam eden Cenk, Ebru’nun garip bir tepki vermesine yol açar. Diğer yandan Şahin, Sevgi’ye Burçin ve Selva’yla ilgili şüphelerinden bahseder.

Sevgi’nin vereceği tepki ise merak konusudur.
​Güzel’le konuşan Feride, onun Kader’e olan tavrı karşısında ne diyeceğini bilemez. Yaman, Orhan’a ulaşıp gerçekleri öğrenmeye çalışırken, peşindeki kişi yüzünden zor anlar yaşar. Osman, Kader’e ulaşma konusunda Murat’a yardımcı olur. Murat, bu süreçte şaşırtıcı bir manzarayla karşılaşır. Nasıl bir durumun içine düştüğünü öğrenen Kader ise kendisini alıkoyan Hakan’dan öğrendikleri üzerine neye uğradığını şaşırır.

BENİ AFFET 1418. BÖLÜM ÖZETİ 
Feride, Yaman’ın kendisinden bir şeyler sakladığını düşünürken Yaman da Orhan ve Nihal konusundaki gerginliğini engelleyemez. Orhan’ın ne işler karıştığını anlamak isteyen Yaman, onun peşine düşer. Ancak Orhan, tüm dengeleri yerinden oynatacak bir belaya bulaşır. Hapisten çıkarak Nihal’i ve oğlunu bulmak isteyen Zafer, büyük bir ipucuna ulaşır. Murat, Kader’le ilgili önemli bir gerçeği öğrenerek Sevgi’yi aramaya karar verir.

Sevgi ile Şahin, her şeyden habersiz, Selva ve Burçin’i bağırlarına basarlar. Müjgan, tefecinin adamları yüzünden zor anlar yaşar. Şirketteki bir karışıklık, Yılmaz’ın Müjgan’a ulaşmak zorunda kalmasına neden olur. Yılmaz, Müjgan’ı bulmaya çalışırken Müjgan başındaki beladan kurtulmak ister. Diğer yandan Cenk, Ebru’yla görüşebilmek için bir plan yapar.

Beni Affet 1418.-1419.-1422. Bölüm Özetleri

8-9 Ekim 2018 Beni Affet 1418.-1419. Bölüm Özeti tüyoları

Beni Affet 1418. Bölüm 8 Ekim 2018 Pazartesi Özeti Tüyoları:  Yaman, Güzel’in düğünü ile meşgul olması gerekirken Umut’un gerçek annesinin eve gelmesiyle zor anlar yaşar. Feride, Yaman’daki garipliği fark edip onun üzerine gidince hiç ummadığı bir tepkiye maruz kalır. Güzel ve Murat nikahın kıyılmasını beklerken beklenmedik bir misafir eve doğru gelir. Ancak Asiye boş durmaz ve herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek olayın fitilini ateşler.

​Sevgi ve Şahin kızlarını ararken Selva ile karşı karşıya gelirler. Selva söyleyeceği sözler ile Sevgi ve Şahin’i bambaşka bir yola yönlendirir. Müjgan ise babasını kurtarmak için çok tehlikeli bir tefecinin yanına gitmek zorunda kalır. Yılmaz, Ebru ile ilgili hesap sormak için Cenk’in yanına gider. Ancak karşılarına çıkan tesadüflerin Müjgan ve Yılmaz’ı bir araya getirip getirmeyeceği merak konusudur.

Beni Affet 1419.-1421. Bölüm Özeti

Üç hafta dolacak yeni sezon başlayalı ama Müjgan ve Yılmaz hala yan yana gelemediler. Günlük dizilerde konular yavaş ilerler de bu kadarı da el insaf. Selva kendi kızını Sevgi’nin torunu olarak gösterir orası da zaten bilindik hikaye. Dizisini yapmışlardı bunun hatta. Asiye’nin hiç bir yaptığı çıkmadı zaten şimdiye kadar.Bunlarda çıkmayacak. Çıksa bile anca aylar sonra.Bu arada Yaman’ın ailesinden neden tek bir tane bile iyi karakter yok.Çok merak ediyorum. Ana karakter ama çevresinde tek bir kişi bile yok doğru düzgün Feride ve Nazire dışında.

Murat ikisinde biri seçeceksin kader olursa aşk cinayeti yaşatır ama güzel olursa gerçek aşk yasatmanizi istersin murat lütfen güzele kavuş lütfen diyorum sakın boşanma yok kader kötü karakter mahir gitti keşke mahir gitmeseydi kader aşk yaşayacaktır ama mahir gittiği için kader tek başına kaldı ve mutsuz bıraktı şuan kader muratı peşinde lütfen mahir yada geri dön yada kaderi tek başına yaşatmasını istersin şuan kader pişman hep murat murat sayıklıyor peşine bırak artık kader murat güzel evlendi.

İzleyici Yorumları: Dizi çok yavaşladı hiç ilerleme yok hep aynı yerde sayikliyor mujganla bir denk gelemediler biri gidiyor diğeri geliyor karşı karşıya gelsinler artık geleceklerse uzatmanın anlamı yok heyecanı kalmıyor sevgi torunu arıyor o gidiyor torunu geliyor müjgan gider sevgi gelir konumu yok anlamıyorum ki. Beni affet O hayat benim dizisi yönünde ilerliyor müjgan bahar burçin efsun ama bunlar cakma olmus. Yaziklar olsun sana Vural balıkçı..

Beni Affet 1418.-1419.-1422. Bölüm Özetleri Tüyoları (8-9-12 Ekim 2018)

Beni Affet 1419.-1421. Bölüm Özetini ve tüm tüyoları burada sizlere yazmaya ve güncek bilgiler geldikçe konumuza eklemeye devam edeceğiz. Sizlerde Beni Affet 1418.-1419.-1422. Bölüm Özetleri Tüyoları (8-9-12 Ekim 2018) tarihleri arasında yayınlanacak olan dizimizin yeni bölümleri hakkında fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

İzleyici Yorumları 2:Bugün aslinda çok heyecanlı değildi ama ucu açık konular cevaplarını bulmaya başladı …sevgi zaten kızı olduğuna inanmadi ama şahin her zamanki gibi ikna etmeye çalıştı toruna inandı..kader olayı çok uzadı ama Asiye ne yaparsa yapsın gerçek aşk bütün zorlukların üstesinden gelir ama dilerim ki kader asiyenin kızı çıkar bişey olursa bu yaptıkları vijdanini yer bitirir güzel e kimse kizamaz çok temiz kalpli bir kız sevdiklerine hemen inanan ve güvenen biri muratida çok seviyor eski bölümlerde sürekli söylüyordu ilk aşkımla evlenicem diye murat belki açık açık söyleseydin güzel bu durumda olmazdı kaçak dövüştü her zaman kader ve murat ama murat ne kaderi nede güzeli hakediyor ….

Yaman ah yaman kadersiz yaman evladiyla daha kaç milyon kere sinanacak Orhan arkasından dolaplar çeviriyor çocuk olayında da onun parmağı olabilir daha güvenlerini kazanmak için çocuğu onun vesilesiyle buldular sonucta umut kesin onların bebeği bence ama yaman okadar zor durumdaki daha ne kadar dibe batar zafer de gelicek nihalı Orhan öldürürse başıma bela olmasın diye yaman a iyice bela olur karısına çok düşkün adam bakalım neler olacak hayırlısı..
Beni Affet 1418.-1419.-1420. Bölüm tüyoları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1418.-1419.-1422. Bölüm Özetleri Tüyoları (8-9-12 Ekim 2018) (18 Yorum)

 1. ya bu otel odası nedir resmen dizi kötü yola düştü resmen nerden tutsan bu dizi el de kalıyor büyük bir bütceyle ne oldugu belli olmayan dizi çekin konusu duruşu kalitesi zevki olmayan diziler kısaca kadın oyuncular hep otel odalarından geçiyor ay alay edilecek konumdasınız feridenin bebeyi umut onların çocugu ortaya çıkarın

 2. affeerimmm sıra müjganda ee zaten bu dizideki kız oyuncular kaçırılacak tecavüze ugruycak tacize ugruycak bu sezon resmen dizinin içine ettiniz umut bebeyin annesi zaten feride bu hemen ortaya çıksın hakkaten dizinin adı beni affet yerine daha farklı ad olmalıymış resmen dizi tecavüz çocuk kaçırma gibi lerle izleniyor böyle kanal da durup final olmuyor nakadar yazık ankarada çekilen iki dizi çürümüş yenilik lazım

 3. of dizinin …..sını çıkardılar diziyi uzatıcaz diye abuk subuk hikayeler bu kadar basit kalitesiz miyde bulandırıcı dizi olurmu bii toparlayamadılar diziyi ugursuz geldi bu yıl

 4. Aleyna Eroğlu kim can arpacı kim selva kim Burçin kim yılmaz kim Haşmet kim müjgan kim.

 5. adam gibi dizi çekin bir kendinize gelin gereksiz hikayeler senaryolar naptınız belli deyil irençlik bir tarafta siz gemiyi yalanlarla doldurdunuz kabul kabul edin siz bu diziyi çekemiyorsunuz irenç bir dizi kalitesiz düşük vasat bir dizi olmuş kim kimin neresinde belli deyil resmen uydurup uydurup yazıyorsunuz ciddiyetsiz gereksiz bir dizi ne oldugu belli deyil napıldıgı belli deyil resmen basit bir dizi ucuz hemde çookkkk ucuz bir dizi olmuş UCUZ UN ALTINADA BİR BİR DİZİ YERE DÜŞEN DİZİNİZİ NASIL AYAGA KALDIRIRSINIZ SENARYOYU DEGİŞTİREREK YADA SENARİSLERİ

 6. BU DİZİDE DİGER İNDE ANKARADAKİ DİZİLERDE
  HİÇ AHLAKLI HİKAYELER YOK RESMEN AHLAKSIZ SENARYOLAR YAZILIYOR HEMDE NASIL 4 YILDIR BUNUN İÇİN SENARİSLERİ TEBRİK ETMELİ

 7. neden murat ne güzel ne kaderi hak etmiyormuş asıl güzel muratı hak etmiyor MURAT VE KADER AŞK

 8. ayy bu dizideki kadınlar bir türlü kötü yola düşmekten kurtulamadı bi kurtulamadı birde diyer dizi kurtulamadı o yola giden kadınlar dizilerden beni affete geçsinler dizide kalitesizlilker ucuzluk akıyor ankaradaki i 2 dizide

 9. aman bu diziye lanet gele bu ne şey haneye çevirdiler diziyiasiye kader i kötü yola düşürecek resmen ahlak olmayan dizi çevriliyor bu kadar saçma gereksiz ucuz hikayeler ewet beni affet senarislerine ödül bu kadar ucuz hikayelert yere düşmüş hikayeler için BENİ AFFET DİZİSİ HANGİ YOLA DÜŞTÜ ACABA

 10. Ya anlamadığım bir konu var asiyenin İstanbul da kaç kızı var 2 tane orada varmış bir de geçen sezon Melis var di. Etti 3. Ha bu arada güzelin babası ayrı idi.yani yaman Melis ve 2ablasiyla aynı babadan değiller . Ayrıca asiyenin İstanbul da tek kızı yok muydu.asiyenni n 4 kızı bir oğlu var.5cocuk.dizi gittikçe o.hayat benim e benzemeyebasladi.sevgi ile mujgan artık karsilassin.nyeter .

 11. Murat ikisinde biri seçeceksin kader olursa aşk cinayeti yaşatır ama güzel olursa gerçek aşk yasatmanizi istersin murat lütfen güzele kavuş lütfen diyorum sakın boşanma yok kader kötü karakter mahir gitti keşke mahir gitmeseydi kader aşk yaşayacaktır ama mahir gittiği için kader tek başına kaldı ve mutsuz bıraktı şuan kader muratı peşinde lütfen mahir yada geri dön yada kaderi tek başına yaşatmasını istersin şuan kader pişman hep murat murat sayıklıyor peşine bırak artık kader murat güzel evlendi.

 12. Güzelim dizi çöp oldu ne oldu Murat ve Kader in ölümsüz aşkına dizi o hayat benim dizisine benzemeye başladı garibim Feride m bir yüzü gülmedi Yaman o aileden nasıl çıkmış ya hepsi kötü karakter

 13. Bitirin bu saçmalıkları hep konular tekrar tekrar aynı ortada hep aynı konular ve Kişiler değişiyor ne bu yaaa yazık güzelim dizi çöp oldu

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2018