Beni Affet 1428.-1432. Bölüm Özetleri ve Tüyoları (22-26 Ekim 2018) Videoları

Beni Affet dizisinin yeni haftada yayınlanacak olan 1428.-1432. Bölüm Özetleri ve Tüyoları (22-26 Ekim 2018) Videolarını buradan sizlere sunacağız. Beni Affet 1428.-1429.-1430.- 1431. ve 1432. Bölüm Özetleri ve Tüyoları (22-23-24-25 ve 26 Ekim 2018) günlerinde sizlere düzenli olarak bu sayfadan yazılacak ve herkesten önce dizi özetlerini okuyabileceksiniz. Beni Affet dizisinin 1428. Bölümünde neler olacak neler yaşanacak işte kısa özeti ile karşınızdayız:

BENİ AFFET 1432. BÖLÜM ÖZETİ 26 EKİM Cuma:Yaman ve Feride içinde bulundukları durumla mücadele ederken Yaman’ın yaşadığı öfke nöbetleri polislerin şüphelerini farklı bir boyuta taşır. Osman’la konuştuktan sonra Murat’ın duyguları karmakarışık bir hale gelir. Eve döndüğünde göreceği manzara ise onu bambaşka hislere yöneltir.

Yılmaz ve Müjgan’ın oyunları bozulmasın diye yardım istedikleri kadın, Müjgan’ın annesi gibi davranırken Yılmaz ve Müjgan’ı daha zor durumlara sokar. İkilinin yalanlarını ortaya çıkartabilecek tek kişinin de o an eve gelmesi, ikiliyi iyice köşeye sıkıştırır. Güzel ve Harika çirkin bir planla Kader’le ilgili gerçekleri öğrenmek ister. Harika’nın attığı adım Kader’i daha büyük bir tehlikenin eşiğine getirir.

BENİ AFFET 1431. BÖLÜM ÖZETİ 25 EKİM PERŞEMBE:
Yaman her şeyin yoluna girdiğini düşünürken Zafer’in korkunç planından habersizdir. Polislerin eve baskına gelmesiyle çok zor durumda kalan Yaman, kendini büyük bir belanın içinde bulur. Kader’le buluştuktan sonra duyguları allak bullak olan Murat, Güzel ve Harika’nın baskısından bunalıp soluğu Osman’ın yanında alır. Ancak Osman’dan duyacağı şeyler kafasını daha da karıştırır.

Yılmaz’ın tavırları yüzünden onunla yaptığı anlaşmayı sürdürmekte zorlanan Müjgan, Gönül’ün bir isteği sonucu arada kalır. Böylelikle ikilinin oynadığı oyun, daha zorlu bir hal alır. Sevgi ve Şahin’in Burçin’e elbise diktirmek için Ayla’nın yanına gitmeye karar verirler. Sevgilerin Ayla’yla yakınlaşıp gerçekleri öğrenmesinden korkan Selva büyük bir endişe içerisindedir.

Beni Affet 1430. Bölüm Özeti 24 Ekim Çarşamba: Müjgan’ın yaşadığı talihsizlik Yılmaz’la baş başa vakit geçirmelerine vesile olur. İkilinin yaşayacağı anlar merak konusudur. Kader’in Murat’la olan konuşması onu iyice köşeye sıkıştırır. Öte yandan Sevgi ve Şahin, bir anda Kader’i karşılarında bulurlar. Kader’den duyacakları onları şaşkınlığa uğratacaktır.

Feride vurulduğunu saklaması sebebiyle Yaman’la sert bir yüzleşme yaşar. Turan ailesinin evine gelen Zafer verdiği bir haberle Yaman ve Feride’yi şaşkınlığa uğratır. Ancak Yaman’ın hayatlarına dâhil olmaya çalışan bu adama çarçabuk inanmaya niyeti yoktur. Orhan’ın yaptığı araştırma olayları nasıl etkileyecektir?

BENİ AFFET 1429. BÖLÜM ÖZETİ 23 EKİM SALI:
​Haşmet’in beklenmedik kararı, Yılmaz ve Müjgan’ı buluşup özel bir gün geçirmelerine sebep olur. Sabri ile ilgili yaşanan bir gelişme Selva’nın, Sevgi’yi kandıracağı yeni bir plan yapmasını gerektirir. Harika’nın ısrarıyla Murat’ı takip etmek zorunda kalan Güzel hiç beklemediği bir olaya tanık olur.

​Zafer planını ilerletmek için Feride’nin karşısında dikilir. Zafer’den öğrendikleriyle şoka giren Feride, Yaman’a çok öfkelenir. Zafer planının kusursuzca işlediğini düşünürken Yaman’ın yapacağı yeni hamleden habersizdir. Osman, Asiye’ye kimseye anlatamadığı büyük bir sırrını anlatır.

BENİ AFFET 1429. BÖLÜM ÖZETİ 23 EKİM SALI

Beni Affet 1428. Bölüm Özeti 22 Ekim Pazartesi: Tüm olup biteni içinde yaşayan ve hiç kimseyle bir şey paylaşmayan, Yaşadıklarını herkesten saklayan Yaman, beklemediği bir zamanda ve hiç tahmin etmediği hiç ummadığı birinden destek görür. Diğer yandan Feride telaşla evine gelen Zafer’in söyledikleriyle şok olur. acaba Zafer Feride’ye neler söyledi neler anlattı Feride’yi şok eden sözler neler olacak, Zafer bu sözleri neden söylediği Pazartesi günü Beni Affetin 1428. bölümde izleyeceğiz.

Beni Affet dizisinin yeni bölümünde Osman, Asiye’den şaşırtıcı bir konuda yardım ister. hiç kimsenin beklemediği ve ummadığı bir anda Osman’ın Asiye de istediği yardım nedir, Asiye Osman’ın bu isteğine cevap verecek mi olumlu bir yanıt sonrasında neler yaşanacak 22 Ekim Pazartesi günü Star TV’de izleyeceğiz.

Beni Affet 1428.-1432. Bölüm Özeti Tüyoları (22-26 Ekim 2018)Diğer yandan Harika’nın ısrarlarına dayanamayan Güzel, Murat’ı takip etmeye karar verir. Güzel Murat takip ettikçe yeni bilgiler edinmeye başlayacak. Bu sırada Hakan, Kader’i daha da zor bir duruma sokacak olan planını gerçekleştirir. Hakan’ın kaderi zor duruma sokacak olan bu yeni planı ne olacaktır? Sizlerde tahminlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Bu arada Müjgan ile Yılmaz arasındaki gerginlik Her geçen gün daha da tırmanır hiç beklenmedik bir seviyeye ulaşır. Yılmaz’ın sert tavırlarıyla öfkelenen Müjgan’ın tepkisi ikili arasındaki gerilimi iyice yükseltir. Müjgan Yılmaz’a kızsa da bir konuda ondan yardım istemek zorunda kalacaktır. Müjgan’ın babası için acilen para bulması gerekmektedir, Bu yüzden Yılmaz’dan para isteyecek olan Müjgan çok zor bir kararın eşiğindedir.

Gönül ise oğlunun bir sevgilisi olduğunu düşünüp heyecandan yerinde duramaz. Gönül’ün oğlu acaba kimden hoşlandı sevgilisi kim? bunu da Beni affet 1428. bölümde 22 Ekim Pazartesi günü Star TV’de izleyeceğiz.

Beni Affet 1428. bölüm 22 Ekim Pazartesi günü Cenk’in gitmek zorunda olduğu iş seyahati, Ebru’yu sıkıntıya sokar. Cenk Nereye gidecek, gideceği bu yer Ebru’yu neden sıkıntıya sokacak ve Ebru Cenk’e gittiği yer için neler söyleyecek ve ona nasıl davranacak Sizler de benim kadar merak ediyorsunuzdur.

Beni Affet 1428.-1432. Bölüm Özetleri ve Tüyoları

Selva ve Burçin, Sevgi’den para almak için yeni bir plan uygularlar. Sevgi Selva ve Burçin’e para verecek mi bu konu hakkındaki yorumlarınızı Bizler de çok merak ediyoruz lütfen aşağıya 22 Ekim 2018 Pazartesi günü Beni Affet dizisinin 1428 bölümünde yaşanacaklar hakkında yorum ve görüşlerinizi yazınız. yenip yollarımız sizlere en kısa zamanda ulaştırılacak ve 1428. ile 1432. bölümler arasındaki Tüyoları yeni gelişmeleri sizlere bu sayfadan paylaşıyor olacağız Lütfen bizi takip etmeye devam edin.

Beni Affet 1428.-1432. Bölüm Tüyoları (22-26 Ekim) Burada:

Yaman ve Feride’nin arasına bir bıçak gibi girmek isteyen Zafer, şirkete sızamayınca bu sefer yönünü, Yaman ve Feride’nin arasındaki sırlara çevirir. Geçen hafta Yaman’ın vurulmasıyla sonuçlanan, Yaman’ın kayıp oğlunu bulma çabası ortada durmaktadır. Zafer Yaman’ın başına ne geldiğini Feride’ye duyurmak için, ilk fırsatta evin kapısını çalar ve Feride’nin karşısına çıkar. Yeni bir belayla karşı karşıya kalan Yaman ve Feride çiftini bekleyen zor günler vardır.

Zafer’in her hamlesine bir karşılık üretmeye çalışan Yaman’ın tek bir amacı vardır, kendi oğlunu bulmaktır. Ama Zafer’in planları hep önüne engel çekerken, Yaman’ın gözleri ufaktan da Zafer’e doğru dönmeye başlar, bu adam bir anda nereden çıkmıştır? Son zamanlarda başına gelenlerle bu adamın bir alakası var mıdır?

Murat’ın Kader’i karakolun önünde bırakması, onu sevmediğini söylemesi her şeyin dengesini bozmuştur. Kader acılar içinde, sevdiği adamın kendine sırtını dönmesinin acısıyla ölüme kalkışmış ama Hakan yüzünden amacına ulaşamamıştır. Murat’ın aklındaysa, “sırtını döndüğü” Kader giderek yer etmektedir. Tüm bunların olduğu yerde, telefonuna gelen bir mesaj her şeyi allak bullak eder. Kader Murat’la, Eymir’de buluşmak istemektedir.

Murat o an, kalbinin aslında attığını, sadece Kader lafını duyduğunda bile nefes aldığını hissetmesi kafasını karıştırır, bu buluşmaya gitmekle gitmemek arasında kaldığında, her şeyi bir yana bırakır ve Kader’le yüzleşmeye, her şeyi konuşmaya Eymir’e gider. İki eski aşık, göl kenarında buluştuklarında yer yerinden oynayacaktır.

Gerçekten kimin kimi sevdiği ortadadır peki geriye dönüş yok mudur? Bir umut, aşka dair bir gelecek yok mudur? Peki Güzel boş mu duracaktır, bu buluşmanın bir tanığı da Güzel olacaktır. Bozulmasın, daha fazla sessizce ve aşkla birbirlerine baksınlar diye her karenin inleyeceği bu anlarda Güzel’in gözlerinden akan öfke ve nefret herkesin hayatını alt üst edecek bir olayın da başlangıcı olacaktır.

Müjgan ve Yılmaz’ın sürekli didişmeli karşılaşmalarının sonu “bir” oyunla son bulur. Yılmaz’ın kız kardeşini korumak için istediği bu oyun, Müjgan’ın babasını kurtarması için gereken parayla birleşince ortaya tuhaf bir durum çıkar. Kadınlardan uzak duran ve sert tavırlarıyla herkesi sindirmiş Yılmaz ve tek amacı sadece babasını hayatta tutmak isteyen Müjgan’ın her karşılaşması artık bir olay olacaktır. Yılmaz’a hiç boyun eğmeyen ve kendisine atılan iftirayı babasının iyileşmesi için sineye çeken Müjgan’ın maceraları başlamıştır artık.

İkili dışında bu oyundan habersiz olanlar, Müjgan ve Yılmaz’ı bir araya getirmeye çalıştıkça işler giderek karışacak, her karıştığında da ikili birbirlerine daha fazla yaklaşacaktırlar. Bu aşk oyunu sonunda “gerçeğe” dönüşür mü bilmem ama eğlenceli, romantik sahnelere dönüşeceği kesin. Öte yandan Selva’nın boş durmaya niyeti yoktur, Müjgan’ın hakkı olan paraları almak için Sevgi’ye yeni oyunlar, yeni tuzaklar kurma derdindedir.

https://www.youtube.com/watch?v=BOqBJaq4SOA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1428.-1432. Bölüm Özetleri ve Tüyoları (22-26 Ekim 2018) Videoları (4 Yorum)

  1. bu dizi bu kadar kolaymıydı hayır son 4 yılda oldu ne olduysa şu diziyi 2 ay içinde toplayın yılbaşına kadar

  2. dizinin senaryosunu senarisler degiştirsin böylece 3 yıl daha dizi devam eder ama senarisler senaryoyu degiştirsin umut feridenin oglu murat güzelden boşansın unutma benideki mustafa yı furkan ı alsın diziye güzel e o yakışır hızlıca toplayın diziyi bu ne

Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2018