Beni Affet 1433.-1437. Bölüm Özeti Tüyoları (29 Ekim – 2 Kasım) Neler Olacak?

Star tv de devam eden ve oldukça sevilerek izlenen Beni Affet dizisinin yeni bölümleri oldukça merak ediliyor. Beni Affet dizisi 1433. bölüm ile 1437. Bölüm arası Özetleri ve Tüyoları (29 Ekim Pazartesi – 2 Kasım cuma) Neler Olacak? bu konumuzda her bölümü ayrı ayrı yazıp sizlere hem tüyo olarak hemde özet olarak sunmaya çalışacağız. Ayrıca izleyici yorumlarını da en alt kısımdan okuyabilirsiniz..

Beni Affet 1433.bölüm özeti 29 ekim 2018 pazartesi günü star tv de ekrana gelecek. Beni Affet 1434.bölüm özeti ve tüyoları 30 ekim 2018 salı günü yayınlanacak star tv de.. Beni Affet 1435.bölüm özeti ve tüyosu ise 31 ekim 2018 çarşamba akşamı star tv den sunulacak izleyenlerine. Beni Affet 1436.bölüm özeti 1 Kasım 2018 perşembe günü yayınlanırken Beni Affetin 1437. Bölüm Özeti Tüyoları 2 Kasım cuma günü haftanın finalinde sizlerle olacak.

Beni Affet Dizisi 1433.-1437. Bölüm Özeti Tüyoları (29 Ekim – 2 Kasım) Neler Olacak?

Beni Affet 1437.bölüm özeti 2 Kasım 2018 Cuma: Tanıtımda yaşanan tatsızlığın ardından Yılmaz ve ailesi yeni bir sorunla karşılaşır. Cenk’in adamının şikayetiyle Yılmaz zor bir duruma düşer. Yılmaz’ın başına gelenleri öğrenip yanına koşan Müjgan, Yılmaz’dan çok ağır sözler duyar. Gerçeklerin peşine düşen Müjgan’ın yardımına hiç beklenmedik biri koşar.

Haşmet’in Yılmaz’ı kurtarmak için yaptığı plan suya düşerken Müjgan önemli bir gerçeği öğrenir. Yaman’ın kurtuluşu tüm evi sevince boğar. Güzel bir aile organizasyonu ayarlanır. Yaman ise kimseye belli etmeden kafasındaki soru işaretlerini gidermek için harekete geçer. Yaman’ın bu hamlesi Feride’yi zor bir durumun içine iter.

Kader’i Murat’ın gözünden düşürmek için çirkin planına devam eden Güzel, Harika’yı üzecek bir olaya neden olduğunu anlar.  Sonrasında yaşananlarsa onu oldukça zor bir ikilemde bırakır. Beni Affet 1437.bölüm özeti 2 Kasım 2018 Cuma günü star tv de kaldığı yerden devam edecek.

Beni Affet 1436.bölüm özeti 1 Kasım 2018 Perşembe: Müjgan’ın Yılmaz’ın isteği üzerine tasarımlarının mankeni olmayı kabul etmesi, ikiliyi birbirlerine iyice yakınlaştırır. Ancak Cenk’in yaptığı çirkin plan, Müjgan’ı Yılmaz’ın gözünde çok kötü bir duruma düşürecektir. Murat’ın Kader’i kurtarmak için onun karşısına çıkması, gerçeklerin anlaşılıp ikilinin yeniden kavuşmasına neden olabilecek bir an doğurur. Ancak Hakan’ın yapacağı şey Kader’i çok büyük bir ikilemde bırakır.

Köşeye sıkışan Zafer, Feride’nin ulaşmaya çalıştığı görüntüleri imha etmek üzeredir. Ancak Feride Osman’ın yardımıyla, Yaman’ı aklayacak görüntülere ulaşmak için bir adım öne geçer.  Zafer ve Feride’nin birbirlerinden habersiz yürüttükleri bu mücadelenin sonunda Yaman’ın özgürlüğüne kavuşup kavuşamayacağı merak konusudur.

Beni Affet 1435.bölüm özeti 31 ekim 2018 Çarşamba:Yılmaz’a karşı bir şeyler hissettiğini fark eden Müjgan, Yılmaz’la ilgili gördüğü rüyanın etkisinden çıkmaya çalışır. Yükseloğlu ailesi, şirket adına büyük önem taşıyan lansman için heyecanlıdır. Yılmaz bir aksilik çıkmaması için uğraşırken, tasarladığı elbiseyle lansmana katılacak olan Müjgan, Selva ve Burçin yüzünden çok zor bir durumda kalır.

Yaman kendini aklayabilmek için Feride’den önemli bir şey ister. Bu konuda Orhan’dan yardım alan Feride, davetsiz bir misafir yüzünden sıkıntı yaşar. Diğer yandan Murat, Kader ve Giray’la ilgili gerçekleri öğrenmeye karar verir. Bunun için beklenmedik birini arayan Murat, duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır. Güzel ise Harika’yla birlikte Kader’i Murat’ın kafasında bitirebilmek adına bir plan yapar.

Beni Affet 1435.bölüm özeti 31 ekim 2018 Çarşamba

Beni Affet 1434.bölüm özeti 30 ekim 2018 Salı: Müjgan tasarımları için yaptığı sunumla herkes gibi Yılmaz’ı da etkisi altına almayı başarır. Ancak aldığı kararla Müjgan’ı çok üzen Yılmaz, Müjgan’ın yardımına ihtiyaç duyacağı bir durumla karşı karşıya kalır. Müjgan’ın bu isteğe nasıl tepki vereceği ise merak konusudur. Sevgi’nin, Selva’nın bankada parasının olduğunu öğrenmesi, Selva’yı köşeye sıkıştırır. Selva’nın tavrı, olayın tüm seyrini değiştirecektir.

Zafer’in amacını öğrenmeye çalışan Feride, hışımla onun yanından ayrılır. Feride’yi merak eden Asiye, sorularıyla Nazire ve Osman’ı köşeye sıkıştırır. İkilinin yalanlarının ortaya çıkıp çıkmaması Feride’ye bağlıdır. Yaman eli kolu bağlı halde nezarethanede kendini temize çıkaracak bir gelişme beklerken işler umduğu gibi gitmez. Güzel ve Harika’nın kurduğu tuzak, Murat ve Kader’i korkunç bir karşılaşmanın eşiğine getirir.

Beni Affet 1434.-1435. Bölüm Özeti Tüyoları 29-30 ekim 2018

Beni Affet 1433. Bölüm özeti 29 ekim 2018 pazartesi: Yılmaz Müjgan’ın hiç beklemediği biriyle yan yana görüp deliye döner ve ani bir karar verir. Yılmaz’a olayın gerçek yüzünü anlatamayan Müjgan perişan olur. Ancak beklenmedik bir olay ikiliyi yeniden, bambaşka koşullarda karşı karşıya getirir.

Selva’nın yeni planı, büyük yalanlarından birinin açığa çıkmasına neden olur. Kader’le Murat’ın yolu çok acı bir tesadüfle yeniden kesişmek üzeredir. Serbest bırakılmayı beklerken can sıkıcı bir gelişme yaşayan Yaman, Feride’nin ortadan kaybolmasıyla deliye döner. Feride Zafer’in çirkin planı yüzünden, kendini Yaman’ın güvenini kaybedeceği bir durumda bulur.

Asiye ve Harika’nın da Feride’nin peşine düşmesi Nazire ve Osman’ın birlikte hareket etmesini gerektirir. İkili, Feride’nin zarar görmemesi için uğraşırken Asiye’nin beklenmedik hamlesi onları zor bir durumda
bırakır.

Yaman ve Feride oldukça zor bir durum içinde bulunmaktadırlar ve bu durumla mücadele ederlerken Yaman’ın son günlerde yaşadığı öfke nöbetleri polislerin şüphelerini farklı bir boyuta taşır. Polislerin şüphelendiği Yaman ne yapacak onları kızdırmak için? Diğer yandan Osman’la konuştuktan sonra Murat’ın içindeki tüm duyguları karma karışık bir hale gelmiştir. Murat Eve döndüğünde neler görecek sizce? Onun göreceği manzara Murat’ı bambaşka hislere duygulara yöneltmiştir.

Beni Affet 1433.bölüm özeti 29 ekim 2018 pazartesi: Yılmaz ve Müjgan’ın kurdukları plan ve oyunları bozulmasın diye yardım istedikleri kadın, Müjgan’ın annesi gibi davranmaya devam ederken, Yılmaz ve Müjgan’ı daha zor durumlara sokar. İkilinin yalanlarını ortaya çıkartabilecek tek kişinin de o an eve gelmesi, ikiliyi iyice köşeye sıkıştırır.

Diğer yandan Güzel ve Harika çirkin bir planla Kader’le ilgili gerçekleri öğrenmek ister. Harika’nın attığı adım Kader’i daha büyük bir tehlikenin eşiğine getirir. Acaba Güzel ve Harika Kader ile ilgili tüm gerçeklere ulaşabilecek mi? Beni Affet 1433.bölüm özeti 29 ekim 2018 pazartesi günü kaldığı yerden devam ederken Beni Affet 1434.bölüm özeti 30 ekim 2018 salı günü star tv de olacak.

Beni Affet 1433.-1437. Bölüm Özeti Tüyoları

Beni Affet 1433.-1437. Bölüm Özeti Tüyoları (29 Ekim – 2 Kasım) Neler Olacak? Özet ve tüyolar güncellendikçe buraya eklenecektir..

Dizi Yorumları: Senariste sesleniyorum böyle senaryo fazla gitmez 2018 senesinde yaşıyoruz bu senaryo 1960 lı yıllarda iyi tutardı ceset gömülüyor suç birinin üstüne atılıyor günümüzde dna da tırnak altını bile muayene ediyorlar yaman o cesetle hiç temasa geçmedi bunu göz önünde bulundurunuz.

Dizi Yorumları: Zafere karşı ilk nefretimi bugün tattım bu manyak feryama baya çektirecek bugün nihal’in fotoğrafıyla konuşurken harika senin tırnağın olamaz diyor ama feride başka dedi ve fotoğrafı kapattı acaba feriye gerçekten aşık mı olacak ya sakın feride aşık olmasın her sene biri musallat olmasın bir yılda şöyle gönül rahatlığıyla kimse engel olmadan kendi aşklarını yaşasınlar gerçi o evde nasıl aşk yaşanacaksa dizideki en kalabalık aile bizimkiler yol geçen hanı mübarek ipini koparan orada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1433.-1437. Bölüm Özeti Tüyoları (29 Ekim – 2 Kasım) Neler Olacak? (10 Yorum)

 1. içi geçmiş diziniz var senarislerin içi geçmiş birde gülerek fotoraf çekiliyorlar saçma sapan gereksiz hikayeler dizide 1960 lı yıllar ne 1970 1980 li yılları çekiyorlar ki herkez birbirine taciz tecavüz eden bir dizi haline geldi AMAN 1 ERKEKTE FERİDEYE AŞIK OLMASIN ZATEN DİZİDE BÜTÜN ERKEKLER FERİDE VE KADERİN ÜZERİNDEN …..LAR O KADAR AHLAKSIZ SENARYOLAR YAZILIYOR

 2. katılıyorum gerizekalı olduklarına saçmalama rekoru kırdıklarına ucuz omaya başladıklarına inanç var aman yerlerde sürünsünler daha fazla

 3. Senarist bey neden beni affet dizisi feryam için kötü oluyor yaman neden bu kez hapiste geçen sene cansu attırdı yamanı feryam aşkı hep bozuluyor lütfen senarist ler diziyi bozmayalım feryam aşkı bozulmasın biz bu diziyi Feride ile yaman için izliyoruz nedir bu yılmaz ile müjgan neden bunlar yavaş yavaş başrole geliyor biz yılmaz ile müjganı başrolde istemiyoruz filmin başında ve sonunda yılmaz ile müjganı istemiyoruz Feride ile yaman başrolde istiyoruz

 4. Sayın yönetici çok doğru söylüyorsunuz.her gelen karakter Feride aşık oluyor. Feryamin çektiği acı yeter.kaderi eski halinde görmek istiyoruz.yani bir işi olan kendi ayakları üzerinde duran biri olarak. .. kadınları bari çoluk çocuk herkesin izlediği bir dizide kötü yola düşmüş olarak göstermeyi.n bunları bu tür şeyler i akşam geç saatlerde gösterin.vallahi 5ve13yasindaki cocuklarimla beraber o saatte TV başında olduğumuzda ve sorduklarında cevap vermekte zorlanıyoruz.

 5. sayın yönetici beni affet te nakadar kalitesiz insanlar var yorumcularına salak gerizekalı saçmalama diyorlar oysaki bu söyledikleri kendileri 2dizileride b.k den adam gibi senaryoları yok senarisleri sürekli fotoraf çektiriyor dizi final olmalı

 6. bu nakadar sürcek siz insanları küçümseyip hakaret etmeyi ne zannediyorsunuz sizin gibilere iş verilmez saygısız yorumlara hakaretle cevap alınan egitime bak adam gibi senarisler senaryo yazamıyor neymiş kader kadar ahlaksız kadınlar BİR KERE SİZ BU SENARYOYU YAZIYORSUNUZ VE OYUNCUNUZU EZİYORSUNUZ CEREN HANIMIN YERİNDE OLUNACAK İŞİ BIRAKIRIZ CİDDİYE ALINACAK LARDAN DEYİLSİNİZ SENARYOLARINIZ 5 KURUŞ ANCA ODA ETMEZ HA SENARİSLERE DEYİL SENARYOYA HAKARET EDİYORUZ

 7. beni affet şirketinizde yorumlar var ve bu yorumlara düzgün cevap verimiyor ya gerizekalı ya saçmalama bu bilgisayarların başında olanları kovun adam gibi adam lar alın senaryolarınız o kadar miyde bulandırıcı ki kötü birşey syazılınca hakaret ediyorsunuz madem öyle işte böyle

 8. aman aman aman aman aman aman aman aman bu
  ne bu şah tı şahbaz oldu dizi kötü yola baya girmiş ve bu lanet gele dizi finali hak etmiş kim kimin artık neresinde belli deyil bu kadar ucuzluk olmaz basitlikten ucuzluga pes düzgün senaryo ola 70 ve 80 li yıllar siz bi tarihi dizi çeksenize

 9. oy oy dizi ne yollara girmiş ya herkez birine aşık oluyor dizi resmen beni affet deyil kötü yol olmalıymış dizi devam etsin diye her kez ferideye aşık oluyor dizinin ismi kötü yol a çevrilsin sonuçta dizinin konusu bu oldu

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018