Beni Affet 1438.-1442. Bölüm Özetleri (5-9 Kasım 2018) Tüyoları Yorumları

Star tv de devam eden Beni Affet dizisi 1438.-1442. Bölüm Özetleri (5-9 Kasım 2018) Tüyoları Yorumları ile kaldığı yerden devam edecek. Her bölümü ile merak edilen ve izleyicilerin öğrenmek istedikleri özetleri ve tüyoları herkesten önce sizlere sunmaya çalıştığımız Beni Affet dizisinin 5-6-7-8-9 Kasım 2018 tarihleri arasında yayınlanacak yeni bölüm özetleri sitemizde olacak.

12-16 Kasım Beni Affet Dizisi 1443.-1447. Bölüm Özeti Tüyoları

Hafta içi her gün yayınlanan Beni Affet 1438.bölüm özeti ve tüyoları ile 5 Kasım 2018 Pazartesi günü haftanın ilk gününde ekrana gelecek. Beni Affet 1439.bölüm özeti ise 6 Kasım 2018 Salı günü star tv de. Beni Affet 1440.bölüm özeti 7 Kasım 2018 çarşamba günü, Beni Affet 1441.bölüm özeti 8 Kasım 2018 Perşembe ve Beni Affet 1442.bölüm özeti 9 Kasım 2018 cuma günü kaldığı yerden devam edecek star tv ekranlarında.

Beni Affet 1438.-1442. Bölüm Özetleri (5-9 Kasım 2018) Tüyoları

Beni Affet 1438.-1442. Bölüm Özetleri (5-9 Kasım 2018) Tüyoları Yorumları burada.. İşte tüm haftanın özetleri:

Beni Affet 1442.bölüm Özeti 9 Kasım 2018 Cuma: Müjgan’ın iyi olup olmadığını merak eden Yılmaz, kendinden beklenmedik bir adım atar. Öte yandan Yılmaz’ın annesi Gönül’ün Müjgan için yaptığı jest ikiliyi zor bir durumda bırakır. Müjgan’ın bir tartışma sonrasındaki tavrı Yılmaz’ın ona karşı olan sert tutumunun yumuşamasına neden olur.

Selva’nın Müjgan’la Yılmaz arasında neler olduğunu öğrenmek için harekete geçtiğini öğrenen Sevgi, Selva’ya engel olmak ister.

Zafer olayını sakladığı için Yaman’dan beklediğinden büyük bir tepki gören Feride, Harika’nın karşısına dikilmesiyle iyice zor anlar yaşar. Zafer’i yaraladığı için kendini en kötü senaryoya hazırlayan Yaman ise hiç beklemediği gizemli bir telefonla allak bullak olur.

Hakan’la Güzel arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışan Murat, büyük bir ipucuna yaklaşır. Giray’ın karşısına çıkıp söyleyeceği şeyler Güzel’i çok zor bir durumda bırakacaktır.

Beni Affet 1441.bölüm Özeti 8 Kasım 2018 Perşembe neler olacak: Cenk’in itiraflarıyla deliye dönen Yılmaz, Cenk’e unutamayacağı bir ders verir. Gerçekleri öğrenen Yılmaz soluğu Müjgan’ın yanında alır. Müjgan’ın kendine geldikten sonra nasıl davranacağı merak konusudur. Sevgi’ye Müjgan’la ilgilendiği için sitem eden Selva ve Burçin, hiç beklemedikleri bir tepki alırlar. Selva ipleri elinden kaçırmamak için Müjgan’ın peşine düştüğündeyse şaşırtıcı bir gerçekle karşılaşır.

Zafer’in itiraflarıyla deliye dönen Yaman çılgınca bir harekette bulunur. Yaman’ın doğum günü için güzel bir sürpriz yapan Feride, Yaman’ın daha önce hiç görmediği bir haliyle karşılaşır. Kader’i kurtarmak için Hakan’ın evini basan Murat, Kader’in verdiği tepki yüzünden geri adım atmak zorunda kalır. Ancak bulacağı küçük bir ipucu onu büyük gerçeğe bir adım daha yaklaştırır.

Beni Affet 1441.bölüm Özeti 8 Kasım 2018 Perşembe

Beni Affet 1440.bölüm Özeti 7 Kasım 2018 çarşamba neler olacak Yılmaz’ın kurtuluşuyla rahat bir nefes alan Yükseloğlu ailesi hala Yılmaz’ın nasıl kurtulduğunu anlayamamıştır. Yılmaz’ı kurtarmak için kendini ateşe atan Müjgan ise Yılmaz’dan duyduğu sözlerin üzüntüsüyle bitkin düşüp hastalanır.

Beklenmedik biri, iki aşığın arasındaki bu yanlış anlaşılmaları gidermek için Yılmaz’ın karşısına dikilir. Öğrendikleriyle deliye dönen Yılmaz’ın yapacakları merak konusudur. Yaman’ın doğum günü günü için hazırlık yapan Feride, Yaman’dan sakladığı gerçekler yüzünden duyduğu pişmanlığa son vermek ister.

Zafer’in istediklerini yapmadığını öğrenen Asiye onun karşısına dikilir. Ancak bu buluşmaya Yaman’ın da dâhil olması, gerilim dolu anların yaşanmasına neden olur.  Kader’i mahvetmek için yaptığı planları eline yüzüne bulaştıran Güzel, farkında olmadan daha büyük bir sorunun içine düşer.

Beni Affet 1439.bölüm Özeti 6 Kasım 2018 Salı neler olacak:  Müjgan kendisine tuzak kuran Cenk’in adamının evinden bir türlü çıkamaz. Evde yaşanan korkunç anlar, Sevgi’nin atacağı adımla bambaşka bir noktaya taşınır.

Gözaltındaki Yılmaz’ın tutuklanıp hapse gönderilmesinden endişe eden Yükseloğlu ailesi, oğulları için seferber olur. Ancak Yılmaz’ın gözü Müjgan’la ilgili hayal kırıklığı nedeniyle hiçbir şeyi görmez. Cenk Yılmaz’ın tutuklanmasını beklerken çıkan sonuç merak konusudur. Feride Asiye’nin söylediği sözler nedeniyle afallar. Osman da Feride’yi korumak isterken Asiye’nin hışmından nasibini alır.

Evde Umut’la vakit geçiren Yaman’ın Feride’den duyacağı sözler merak konusudur. Öte yandan Zafer, karşısına dikilen kişi nedeniyle şaşkına döner. Murat Kader’i zor bir durumdan kurtarmak için çırpınır. Ancak Kader’e Giray’la çekilen fotoğraflarının hesabını sormaktan da kendini alamaz.

Beni Affet 1439.bölüm Özeti 6 Kasım 2018 Salı neler olacak

Beni Affet 1438.bölüm Özeti 5 Kasım 2018 Pazartesi: Müjgan Cenk’le ilgili gerçekleri öğrenmek ve kendini Yılmaz’a karşı aklamak konusunda kararlıdır. Bunun için hiç beklemediği birinden yardım alır. Yeni tanıştığı bir kişi, Yılmaz’a, kafasının Müjgan konusunda karışmasına neden olacak şeyler söyler.

Diğer yandan Yılmaz’ın başına gelenler, ev halkını derinden etkiler. Evdekiler Yılmaz’ın nezarethaneden çıkabilmesi adına uğraşırken Cenk aksi için elinden geleni yapar. Feride kendisine sıkıntı yaratan Zafer konusunda Osman’dan büyük bir iyilik görür. Bilmediği şey ise, beklenmedik bir kişinin kendisini takip ettiğidir.

Güzel ve Murat, Kader ile Giray’ın fotoğrafları nedeniyle zor anlar yaşarlar. Güzel’in tepkileri üzerine Murat, olayların aslını öğrenmek ister. Ancak Kader’le konuşmak için gittiğinde hoş olmayan bir manzarayla karşılaşır.
Tanıtımda yaşanan tatsızlığın ardından Yılmaz ve ailesi yeni bir sorunla karşılaşır.

Cuma günü neler olmuştu? Cenk’in adamının şikayetiyle Yılmaz zor bir duruma düşer. Yılmaz’ın başına gelenleri öğrenip yanına koşan Müjgan, Yılmaz’dan çok ağır sözler duyar. Gerçeklerin peşine düşen Müjgan’ın yardımına hiç beklenmedik biri koşar.

Haşmet’in Yılmaz’ı kurtarmak için yaptığı plan suya düşerken Müjgan önemli bir gerçeği öğrenir. Yaman’ın kurtuluşu tüm evi sevince boğar. Güzel bir aile organizasyonu ayarlanır. Yaman ise kimseye belli etmeden kafasındaki soru işaretlerini gidermek için harekete geçer. Yaman’ın bu hamlesi Feride’yi zor bir durumun içine iter.

Kader’i Murat’ın gözünden düşürmek için çirkin planına devam eden Güzel, Harika’yı üzecek bir olaya neden olduğunu anlar.  Sonrasında yaşananlarsa onu oldukça zor bir ikilemde bırakır. Beni Affet 1437.bölüm özeti 2 Kasım 2018 Cuma günü star tv de kaldığı yerden devam edecek.

Beni Affet 1438.- 1439.- 1440.-1441.- 1442. Bölüm Özetleri

Beni Affet 1438.-1442. Bölüm (5-9 Kasım 2018) Tüyoları Yorumları

Beni Affet 1438.- 1439.- 1440.-1441.- 1442. Bölüm Özetleri (5-6-7-8-9 Kasım 2018) tarihlerinde yayınlanacak yeni bölüm Tüyoları ve Yorumları sizlere buradan sunulmaya devam edecektir. Beni Affet 1438.- 1439.- 1440.-1441.- 1442. Bölüm Özetleri tüyoları hakkında sizlerde bilgilerinizi yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.. İşte ilk yorumlarımız:

Yorumlar: Yönetmene sesleniyorum bu kadar ahlaksız bir senaryo olamaz nasıl bir kişiliğe sahipsin bilmiyorum ama edep denen bir şey kalmadı ? Tekrar söylüyorum çocukların ve gençlerin ekran başında olduğu saatlerde Kader’le Murat karakterlerinin otel odasındaki sahnelerini yayınlamak hangi akla hizmettir ? Rtüke şikayet edeceğim.Artık evli bir adamın eski sevgilisini otel odasına çağırıp paran mı yetmedi repliklerinin ne kadar kurallara uygun olduğunu siz anlatırsınız.Kadın bedeni üzerinden reyting devşiriyorsunuz yazık..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1438.-1442. Bölüm Özetleri (5-9 Kasım 2018) Tüyoları Yorumları (26 Yorum)

 1. Aynı sahne aynı imalı sözler. Ortada aldatma olayı yok. Bu nasıl diyaloglar.nasil bir senaryo Feride ile yaman arasında. Dinlemeden..

  Geçen sezonda da ferideyi Cüneyt aynı şekilde terk etmişti.dizi uzadıkça saçmalıyor.guzel bir finalle bitmeliydi.ilkay kayku Atalay 8 sezondur müthiş oynuyor. Onun oyunculuğu. Süper …

 2. Senaristler gene ayirdiniz yaman ile ferideyi hep yamanla ferideyi kötü yapıyorsunuz kaderi de neden bu sene kötü yaptınız kaderin önceki hali güzeldi işi vardı şimdi hiç güzel değil diziyi sacmasafan yaptınız yamanla ferideyi hiç mutlu görmüyoruz sevgi müjganın torunu olduğunu ogrensin

  • Bu filmi çok seviyorum ama sacmaldilar baya kaderi bir o halde görmemiştik onu ‘da gördük hangi devirde yaşıyoruz feride hep kocalari tarafında dışlanıyo biraz düzeltin

 3. Evet aslında doğru. Feride ve yamanı geçen sezon önce Cüneyt sonra sonra cansu yüzünden bilmem kaç kere ayirdiniz. Üstelik umut bebeğin kendi bebekleri olduğu da ortaya çıkmadı.kaderi neden bu ha ol de izliyoruz.zafer hemen çıksın.

 4. bu dizinin üğzerine bütün olumsuz felaketler gelsin dizi 2 yılda tecavüzden geçilmiyor bu feride ye kaç erkek aşıkoluyor birde kader in üstünden kaç erkek geçecek saçmalamayın her oyuncu gece gündüz ter akıtıyor ortada senaryo yok ortada mantıklı bir konuşma yok geçen sene final olmalıydı umarım bu sene maşallah ANKARADAKİ GÜNLÜK DİZİLERDE KADER VE ZEYNEBİN SILANIN DA ÜSTÜNDEN KAÇ ERKEK GEÇER SILA VE ZEYNEBİN ÜSTÜNDEN ENAZ 5 ERKEK FERİDEDEN 3 TANE 4 ZAFER OLACAK KADER SAİT YİGİT MAHİR MURAT DİZİNİN ADI BENİ AFFET DEYİL BENİ ALDAT

 5. Ayy bu ne ya biraz bu diziyi düzeltin lütfen ya şeytanlık yapmayan güzel kalmıştı tebrik ederim onuda şeytanın teki yaptınız Müjgan yılmaz sevgi için izliyorum artık gına geldi

 6. bu dizide en büyük sorun senaryo aptalca salakça yazılası ah birde saçmalamasalar
  oyuncularınıda ajans diye sokaktan mı buluyorlar bu kadar kalitesiz bir dizi bu dizide ferideye erkekler aşık oluyor ya senarisler bolca fotoraf çektirmekten düzgün senaryo çıkaramıyorlar oh bütün dünyadaki erkekler feride ve kader e yürüyor bu dizi final i hak etti

 7. Yılmaz ve Müjgan sahneleri daha çok olsun lütfen . Beni affet dizisi neden bu kadar kısa sürüyor bunu da anlamış değilim zaten bare özet bölümü koymayın

 8. Bu dizinin adını yanlış yazmışlar adı yalan dolan olmalıydı bu senarist bey izleyiciyi niye biraz dikkate almıyor ayy izlerken fenalık gecirecem artık çokta severek takip ediyorum lütfen şu zafer denen sinsi çıksın ayıp ya evli barklı kadına kafayı takıyor edep bumu yani şu kaderi şu pisliğin içinden çıkarın selvanin uyuz cenkin oyunları çıksın şu guzelede gıcık oluyorum

 9. Vallahi pes yani pes melisaya katılıyorum feride niye kolundan vurulduğunu yamana neden söylemiyor sevgi müjganının torunu olduğunu öğrensin feride yamanı bu kez ayırıyorsunuz olmuyor senarist bey

 10. Vallahi artık bayilicagiz.daha öncede Feride bebeğimi korumak için deyip hamileliğini saklamıştı.yani vurulmussun bunu kocana niye soylemezsin .kaynananin eline bir koz verirsin.ayrica Asiye kaynanasını n o evde ne işi var.baska bir eve çıkacak gücüm u yok. Yaman ile Feride in güzel sahnelerini gormezsek diziye hemen final yaptırın
  .

 11. Ferideye musallat olmayan kalmadı maşallah bu ne ya biraz bizi ciddiye alıp düzeltin şu diziyi sevgi öğrensin Müjgan torunudur kader ailesini bulsun

 12. Artık fenalık geldi cenk zafer selva bunlardan baygınlık geldi artık senarist bey biraz izleyiciyi ciddiye alsanız

 13. : Yönetmene sesleniyorum bu kadar belden aşşa dizi görükmemişti birde 16 yılda 3 dizi 1 i başarılı unutma beni UNUTMA BENİ BAŞARISI DİGER 2 DİZİNİN BAŞARISIZLIGI bu kadar ahlaksız bir senaryo olamaz nasıl bir kişiliğe sahipsin bilmiyorum ama edep denen bir şey kalmadı Kader’le Murat karakterlerinin otel odasındaki sahnelerini yayınlamak hangi akla hizmettir diyinki biz çekemiyoruz tamam çekmeyin MAŞALLAH 4 HAFTADA BELDEN AŞŞA BİR DİZİ OLMUŞ

 14. Yıllardır hep aynı senaryo Feride neden hep mutsuz oluyor Yaman Feride arasında sırlar olmasın artık

 15. Yaman ile gene Feride gene saklamaya başladı gene sırlar başladı Feride tamamı gene neden ayırıyorsunuz dizi neden hep saçma

 16. Vallaha filim çizgi filim gibi herkes ayrılıyor kader elden gitti yaman ile Feride ayrılıcak gerekirsre güzeli ile murat ayrılsın yani çüş. Hayatımda hiç başrölerin ayrıldığı görülmüyor ya Feride ile yamanı ayırsanınzı beş bara etmes ama diğerlerinden bizene.

 17. bencede nilgün hanım sizde bir kadınsınız kadın bedeni bukadar mı ucuz kadınları ne gözüyle görüyorsunuz sayenizde tacizede tecavüz de izliyoruz 1 kadının üstünden kaç erkek geçiyor bu kadarmı ucuzluk olmaz kadınları resmen cinsel obje olarak gösteriyorsunuz senarisler dizinin pisligini çıkardı yazamıyorlarsa 1veya 2 yıl dinlensinler kadınların etine bu kadar muhtaç erkekler var yazık bu kadar ayak altı dizi mi çekilir pes herkez kader in etine düşmüş edep edep namus nerde bu senarisleri kovun yada final kararı alın yada diziyi baştan aşşagı toplayın

 18. anlamıyorum öyle içi geçmiş çöpe atılacak senaryolar var siz hangi zamanda hangi yılda yaşıyorsunuz hayır çekemiyoruz yorulduk diyin 1 yıl 1 dizi çekin kafalar 1 milyonken hata yapıyorsunuz dizi kötü yola düşmüş

 19. Anonim yerden göğe kadar haklısın.zafer tam bir uyuz.sevgi müjganın gerçek torunu olduğunu ogrensin.yilmaz mu jganin gerçek güzel kalbini görsün.sayin yönetici bir önceki yorumunuz da dediğimiz gibi Feride ve yaman aşklarını yasayamazlar. Çünkü ipini koparan aynı evde. Bir daireye çıksalar olmazmı kaderin ….durumunusoylemiyorum bile

 20. Bu ne ya bikdik uzandiz be evveler kino nece margliydi ferideyle cünet siz ibret versiz guya bir qadin nece defe erde olar beyem kader 3 4 defe ere gedi indide bu yola saldiz lutven mujgana gore baxriq o kinoya hec olmsa yilmaz onun heqiqetlerin oyresin bu ne ya

 21. Zafer denen şu uyuz ayy valla artık bunaldık şu kötülük yapanlardan sevgi ne zaman öğrenecek Müjgan torunu dur

 22. yönetmen ve senarist bey acaba hangi kafayla bu diziyi yazıyorsun ayıp edep denen bir şey var tuncaymi tuncermi ne zikimsa evli kadına kafayı takıyor bu diziyi düzeltin yoksa RTÜK’e çok şikayet eden oluyor kaderi bi o… yapmadığınız kalmıştı onuda yaptınız şu selvami bide şu gıcık kızı cenk denen herif bi zahmet birazda iyiler mutlu olsun ayıp ya güzelim diziyi mahf ettiniz

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2018