Beni Affet 1453.-1457. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım 2018) Tüyoları

Star tv de merakla beklenen ve oldukça sevilen günlük dizilerden birisi olan Beni Affet 1453.-1457. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım 2018)Tüyoları burada sizlere sunulacaktır. Her bölümü ile nefesleri kesmeye devam eden Beni Affet dizisi 1453.-1454.-1455.-1456. ve 1457. Bölüm Özeti sitemizde sizlere tüm sitelerden önce sunulmaya devam edecektir. İşte yeni haftanın ilk bölüm özeti:

Beni Affet 1453.-1454.-1455.-1456. -1457. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım 2018) Tüyoları Sayfası

Beni Affet 1457. Bölüm Özeti (30 Kasım 2018 Cuma)

Beni Affette cuma günü Yaman Feride’yi ve oğlu Umut’u düşünerek içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmaya çalışır. Zafer ev halkının gerilmesine yol açacak bir talepte bulunur. Asiye’nin zamansız gelişi Güzel’in aklına kötü şeyler getirir. Öte yandan Kader, Murat’ın beklenmedik hamlesiyle şaşkına döner. Hakan tuzağına düşürdüğü bir kişiyi eve, Kader’in yanına getirir.

Müjgan’ı Cihan’ın elinden kurtaran Yılmaz, Müjgan’la ilgili şok olacağı bir gelişmeye tanık olur. Bu olay üzerine Yılmaz, bir kişiden yardım istemek zorunda kalır. Öğrendikleri karşısında neye uğradığını şaşıran Sevgi, Selva ve Burçin’e karşı tavırlıdır. Selva ise karşısına çıkan sürpriz bir isim nedeniyle zor anlar yaşar. Bu durumdan kurtulabilmek için de Burçin’den bir şey yapmasını isteyecektir.

Beni Affet 1456. Bölüm Özeti (29 Kasım 2018 Perşembe)

1456. Bölüm: Yaman’ın bıraktığı not… Tek başına ölüm kalım savaşı veren Yaman, mahsur kaldığı yerde öğreneceği bir gelişme ile adeta şok olur. Feride’yi Umut’un kendi oğlu olduğuna ikna etmek isteyen Zafer, onunla sert bir yüzleşme yaşar. Feride Zafer’e inanmak istemez ama Yaman’ın bıraktığı bir not bütün dünyasını yıkar.

Müjgan’ı kurtarmak için her şeyi göze alan Yılmaz’ın ona ulaşması an meselesidir. Cihan Müjgan’a genç bir kızın başına gelecek en büyük kötülüğü yapmaya yeltenir. Selva’nın yaptıkları nedeniyle çılgına dönen Sevgi, herkesi şok edecek bir karar alır. Kader Hakan’ın evine gelen sürpriz bir isim nedeniyle başına bela açan kişileri öğrenmenin eşiğine gelir.

Beni Affet 1455. Bölüm Özeti (28 Kasım 2018 Çarşamba)

Cihan Müjgan’ı bir odada kilitli tutar. Kendisini suçlu hisseden Yılmaz, Müjgan’a ulaşmaya çalışır.Sevgi ile Şahin, Ayla’dan aldıkları haberle harekete geçerler. Sevgi, Müjgan’ın başına gelenlerin hesabını Selva’ya sorar. Müjgan, Cihan’ın Selva ile ilgili söylediği bir gerçekle sarsılır.Müjgan’ın kaçırıldığını öğrenen Yılmaz ise onu kurtarmak için iz sürmeye başlar. Ancak Cihan’ın Müjgan’ı Almanya’ya kaçırması an meselesidir.

Turan Ailesi karakolda, Yaman’ın yaşadığına dair bir haber bekler. Yaman uçsuz bucaksız ormanda acı çekerek yaşama tutunmaya çalışırken, Zafer ise yaptığı hamle ile Feride’yi dehşete düşürür.
Güzel, uyandığında Murat’ı göremeyince kuşkulanır. Murat Kader’i takip eder. İkilinin yüz yüze gelmesi duygu dolu anlar yaşatır.Öte yandan Orhan, sürpriz bir nedenden dolayı Hakan’ın karşısına çıkar.

Beni Affet 1454. Bölüm Özeti (27 Kasım 2018 Salı)

Feride ve ailenin diğer üyeleri Yaman’la ilgili ufak da olsa bir umut ışığı görür. Feride’nin Yaman’ın yaşadığına dair dört eller sarıldığı bu ihtimalin gerçek sonucu ortaya çıkar. Kendine hakim olamayan Murat, Kader’e hisleriyle ilgili bir itirafta bulunur. Bu sözler ikili arasında bir yüzleşme yaşanmasına neden olur.

Cihan’ın yaptıklarını ifşa etmek için Sevgi’yle birlikte hareket eden Yılmaz amacına adım adım yaklaşır.
Cihan’la evlenmeyi gerçekte istemeyen Müjgan mutsuzdur. Bunu fark eden Cihan onu üstü kapalı tehdit eder.
Sevgi Yılmaz ve Müjgan üzerinde oynanan oyunlarda payı olan Nalan’ı konuşturur. Bu gelişmenin yankıları olayların seyrini değiştirecek türdendir.

Beni Affet 1453. Bölüm Özeti (26 Kasım 2018 pazartesi) Neler Olacak? Yaman’ın hala bulunamamış olması, Feride’yi derinden sarsar. Kötü bir haber vermek için gelen Zafer, tüm ev halkının gerilmesine neden olur. Fenalaşıp rahatsızlanan Güzel için endişelenen Asiye, Yaman’ın durumu yüzünden DNA için örnek vermek zorunda kalır.

Beni Affet 1453.-1454.-1455.-1456. -1457. Bölüm ÖzetleriMurat Zeki’den Kader’in yaşadıklarını anlayabilmek için yardım ister. Ancak işler planladıkları gibi gitmez. Selva Yılmaz’ın Müjgan’la konuşmasına engel olur. Müjgan evlilik konusundaki sıkıntısını Cihan’la paylaşmak ister. Fakat Cihan bu süreci hızlandırmanın peşindedir.

Cihan’ın evde olduğunu öğrenen Yılmaz ise çok sinirlenir. Yılmaz’ın halini gören Haşmet ve Gönül, oğulları adına endişelenir.Diğer yandan Sevgi, Selva ile ilgili şok olacağı bir şey öğrenir. Gerçeğin peşine düşen Sevgi’nin yolu beklenmedik bir kişiyle kesişir…

Beni Affet 1454. Bölüm Özeti (27 Kasım 2018 Salı) Neler Olacak?Beni Affet 1453. Bölüm Özeti 26 Kasım pazartesi

Beni Affet 1454. Bölüm Özeti (27 Kasım 2018 Salı) Neler Olacak? konumuzla ilgili yeni gelişmeler buradan sizlerle paylaşılacaktır. Beni Affet 1453.-1454.-1455.-1456. -1457. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım 2018) ve Tüyoları buradan sizlere sunulmaya düzenli olarak devam edecektir.

İzleyici Yorumları: Yaman ölmedi başka uçağa bindı zafer yalan söylüyor yaman yaman Yunanistan’a gitmedi atinaya gitti onu için başka uçağa bindi merak etmeyin yaman yaşıyor düştüğü uçağa kaybolması nedeniyle yalandı bunu kim uydurdu tabikide haberde kim yayınladı zafer dır herşey o planladı ama yamanın kandıramazsın yaman seni gördü onu için sana oyun oynadı ve bu oyunu Yunanistan’a demeye başladı ama Yunanistan değil atina dır oraya gitti üzülme çarşamba günü sağ salim kapını önünde bulacak seni hem de bebekle bir gelecektir merak etme .

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1453.-1457. Bölüm Özetleri (26-30 Kasım 2018) Tüyoları (26 Yorum)

 1. ay çok gülecem resmen dalgamı geçiyorsunuz ha siz izleyiciyi ciddi almıyorsunuz tabi artık bizde sizi ciddiye almıyoruz zaten siz ciddiyetsiz işler yapıyorsunuz elinize aldıgınız kalem i bile adm gibi tutup düzgün senaryolar yazamıyorsunuz acaba 17 yılda tutan UNUTMA BENİ DENİZ YILDIZI BU DİZİDEN BAŞKA DİZİ TUTMADI DİZİYİ TOPLAYIN

 2. Yamanla pilot analaşıp bir dağ evi bulsunlar. Ve içinde bir yaşlı adam olacak. Ve yamana bir telefon verip Ferideyi arayıp olduğu yeri söylesin. Feride ise asiyeyi arayıp ona ulaşsın,asiyenin o kadar adamı var değilmiş senaristler ve yılmaz müjganı bulup kaçırmadan önce bu cihanı bir iki demeden ağzını burnunu dağıtsın kaderi aldık gene gitti kaderin muratla evlenmesini istemiyoruz dediğim gibi murata yılmaz gibi bir iki demeden ağzını burnunu dağıtsın kader ise butik olamasa başka bir iş bulsun selva filimden çıksın bu ney ya.

 3. Yamanla pilot analaşıp bir dağ evi bulsunlar. Ve içinde bir yaşlı adam olacak. Ve yamana bir telefon verip Ferideyi arayıp olduğu yeri söylesin. Feride ise asiyeyi arayıp ona ulaşsın,asiyenin o kadar adamı var değilmiş senaristler ve yılmaz müjganı bulup kaçırmadan önce bu cihanı bir iki demeden ağzını burnunu dağıtsın kaderi aldık gene gitti kaderin muratla evlenmesini istemiyoruz dediğim gibi murata yılmaz gibi bir iki demeden ağzını burnunu dağıtsın kader ise butik olamasa başka bir iş bulsun selva filimden çıksın bu ney ya.

 4. Bütün her şey ortaya çıkmıyor yaman ile feridenin umudun bebeği olduğu ortaya çıkmıyor asiyenin kaderi kaçırdığı ortaya çıkmıyor zaferin kötü olduğu ortaya çıkmıyor Feride yaman bir DNA testi yaptırsınlar gerçek oğulu olduğu ortaya çıksın müjgan sevgini torunu olduğu ortaya çıksın.

 5. diziyi final yapın final dizi artık yok izleyiciyle yeterince alay ettiniz sizin dixi çekme anlayışınız çook ucuz yerlerde ayak altı

 6. ya bu diziler nereye gidiyor ankaradaki 2 günlük dizi metresler pavyon lar resmen 2 li oyun kısaca senarisler berbat qahlaksız ve namusu olmayan senaryolar yazıyor ewli olan tekrar ewlenir lan resmen dizilerde . kadınlar ,o tür kadınlara dönüşmüş senarislerde beyeni alır lan dizideki kadınlar o kadınları olmuşş

 7. senarisler izleyici kadar kendilerinide küçük düşürmüş hatta ayak altı etmiş yazdıgı hikayelerle . diziyi en kısa sürede toplasınlar

 8. senarisler izleyicileri küçük düşürüp alay ediyor zannediyorlar izleyiciler salak
  zannedip duruyorlar
  senaryoları hiç bir halta benzemiyor eeeeeeeeee ne ekerse onu biçerler 2 irenç dizi bir birleriyle rekabetiçinde hangimiz daha ahlak lıyız diyede 5 kuruş etmeyen diziler kısaca namusu olmayan diziler çekiliyor

 9. kimin koynunda belli bile deyil .
  kadınlar cinsel objeye dönüştü. diziye nakadar erkek sokulduysa kader ve feridenin üzerinden geçti
  bu dizi dizi bile deyil

 10. Yaman testi okudu ucaga binmedi, ve cunki ucagi tustu, kendi kendini gizli turuyor , gercegi orenmek istiyor

 11. beni affet dizisinde hiç aile kavramı kalmadı. aile bozuldu yerini pavyon sahneleri aldı namus şeref kalmadı kim
  kimin koynunda belli bile deyil .
  kadınlar cinsel objeye dönüştü. diziye nakadar erkek sokulduysa kader ve feridenin üzerinden geçti
  bu dizi dizi bile deyil

 12. lütfen şu dizi final olsun çok gereksiz artık demekki herkez ahlak yoksunu daha çok ahlaksız senaryolar bu senarislerde hiç akıl yok

 13. allahım insan oglu na kadar saçmalaya bilir . kusursuz dizi kusurlu diziye döndü. yorulduk gerçekler gün yüzüne yavaştan çıksın . kader meselesi müjgan meselesi umut bebek meselesi hepsi yavaştan ortaya çıksın senarislerin atallıgı bitsin gereksiz senaryolara son

 14. Aynen Ceyda yorumuna katılıyorum yaman ölmedi bende öyle düşünüyordum akşam yaman başka bir uçağa bindi Yunanistana gitmedi atinaya gitti yaman ölmesin diziden çıkmasın yılmaz müjgan bu sene iyice başrole geliyorlar tanımadığımız kişiler başrolde olmasın yılmaz müjgan diziden çıkarın bu gerçek beni affet değil yaman ile feridenin üzüdükleri ağladıkları yeter yaman ile feridenin müzikleri hep yılmazla müjganla çalıyor yılmaz müjgan başrole gelmesinler yaman ile Feride artık üzelmesinler feryam müzikleri çalsın feryam artık üzülmesin.

 15. Ceyda çok güzel yazmışsın.yaman ölmedi filimden çıkmadı.yaptığın yorumların hepsine katılıyorum.ceyda biz senle aynı düşünüyoruz.

 16. Yaman ölmedi başka uçağa bindı zafer yalan söylüyor yaman yaman Yunanistan’a gitmedi atinaya gitti onu için başka uçağa bindi merak etmeyin yaman yaşıyor düştüğü uçağa kaybolması nedeniyle yalandı bunu kim uydurdu tabikide haberde kim yayınladı zafer dır herşey o planladı ama yamanın kandıramazsın yaman seni gördü onu için sana oyun oynadı ve bu oyunu Yunanistan’a demeye başladı ama Yunanistan değil atina dır oraya gitti üzülme çarşamba günü sağ salim kapını önünde bulacak seni hem de bebekle bir gelecektir merak etme .

 17. Arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum. Ama beni affetti ilk sezondan beri izliyorum.kimler geldi kimler geçti.eylul tunc Murat’ın aşkları reyhan güzel ateş Zeynep umut Leyla elif kaderin aşkları ferman sait mahir yiğit murat ….

 18. dizi niz berbat ufacık siz bu diziyi çekemediniz elinize yüzünüze sıvadınız
  aptal senaryolarla hiç bir yere varamazsınız , o kadar basitleştinizki dizinin içine kadar ettiniz MALESEF 2 SEZONDUR VE ARTIK BU DİZİ BENİ BIRAKMA 2 DİZİDE UGURSUZ VE SİZBU DİZİLERİ UGURSUZ ETTİNİZ O KADAR BASİT SENARİSLERİNİZ NASIL SENARYO YAZIYORKİ DİPDESİNİZ DİPTE

 19. ❤️❤️BENİ AFFET❤️❤️Dizisi Dizi Gözelikin Uzun Zamandı Kayıp Edip FERİDE ÇÜNEYT BAHAR KAMAL Dizide Olmadıkça Dizinin Adı Kayıp Olup❤️BENİ AFFET❤️ADIN DİZİDE BULMAK ZOR Dizinin Senaryosu Zeyifleyip İNDİ DİZİYE BAKDIKDA KİMİN KİM OLDUĞUN ANLAMIRSAN KADERİN KEDERİ FERİDENİN MUTSUZLUĞU DİZİYE ❤️BENİ AFFET❤️YOK AŞKDA EZAP SÖZLERİN BİZE ANLATIR❤️❤️FERİDENİN❤️❤️DODAKLARINDAN PICILDAYAN❤️❤️BENİ AFFET❤️❤️SÖZÜ BULAMIRIK DİZİ UZANDIKÇA UZANIR PARAM PARÇA OLMUŞ AŞKLAR SUSUR DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ ❤️❤️BENİ AFFET❤️❤️DİZİSİNDE AŞK FİNALDA MUTLU OLSUN

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2018