Beni Affet 1465.-1466.-1467. Bölüm Özeti (12-13-14 Aralık) Tüyoları

Beni Affet 1465. Bölüm 12 Aralık çarşamba günü Star TV ekranlarında yayınlanacak. sevilen dizi Beni Affet 1466 bölümü 13 Aralık Perşembe günü özeti ve tüyoları ile videosu ile Star TV’de ekrana gelirken Beni Affet dizisi haftanın son günü 1467 bölümü 14 Aralık Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanacak ve haftanın finali ile izleyiciye durulacak. Bakalım Beni Affet 1465.-1466.-1467. Bölüm Özeti (12-13-14 Aralık) Tüyolarında neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Bu konumuzda sizlere Beni Affet dizisinde yaşanacak gelişmelere kısa kısa özet diyerek gün gün sizlere aktarmaya çalışacağız. Beni Affet dizisinin tüm özetleri tüyoları günü gününe sitemizde sizlere ulaştırılıyor. Beni Affet dizisinin yeni özetlerine ilk olarak dizihaberi.TV sitesinde ulaşabilirsiniz. Beni Affet 1465.-1466.-1467. Bölüm Özeti (12-13-14 Aralık) Tüyolarında neler olacak neler yaşanacak işte yeni bölümlerin özetleri:

Beni Affet 1465.-1466.-1467. Bölüm Özeti (12-13-14 Aralık) TüyolarıBeni Affet 1465. Bölüm Özeti 12 Aralık Çarşamba

Beni Affet 1465. Bölüm Özeti 12 Aralık Çarşamba Tüyoları: 

Beni Affet 1465. Bölüm: Gönül’ün söylediklerinden sonra yıkılan Müjgan, Sevgi’nin de desteğiyle bütün gerçekleri Yılmaz’a anlatmaya karar verir. İkilinin sürpriz konuşması, olayları geri dönülmez bir noktaya getirir. Öte yandan Yılmaz ve Haşmet, şirketi zor durumdan kurtarmak için hisseleri satmakla uğraşırken, Cenk’in hain bir planı vardır. Bu plan sürpriz bir şekilde Yılmaz ve Müjgan’ı da ilgilendirir.

Yaman’ı ölümün kıyısından alan Feride, onu bir an önce iyileştirmek için harekete geçer. Yaşadıklarının etkisiyle bilincini kaybetmek üzere olan Yaman’ın gidişatı olayların seyrini değiştirecek türdendir. Asiye, Hakan’la konuşmak için evine gittiğinde karşısında Kader’i görür. Bu durum bazı sırların ortaya çıkmasına sebep olur. Murat’a hayatıyla ilgili duygu sömürüsü yapan Harika’nın emeline ulaşıp ulaşmayacağı merak konusudur.

Beni Affet 1466. Bölüm Özeti 13 Aralık Perşembe TüyolarıBeni Affet 1466. Bölüm Özeti 13 Aralık Perşembe Tüyoları: 

Beni Affet dizisi özeti; Feride sonunda Yaman’ı bulur. Hemen yardım çağırmak için harekete geçer. Ancak Zaferde boş durmaz. İki aşığın hemen arasına girmek ister. Feride’nin başına gelecek bir kaza herkesin hayatını değiştirecektir.
Asiye ve Muratta yalanlarını sürdürmeye devam ederler. Bu yalana dahil olan sürpriz isim öyle bir oyun oynarki herkesin kaderini değiştirecek fitili ateşlemiş olur. Müjgan Yılmaz’a kurulan tuzağı ifşa etmek ister. Bu yüzden de şirkete isimsiz bir mektup gönderir. Gönül de olaylara kendi bakış açısıyla baktığı için Müjgan’ın oğlunun peşini bırakmadığını düşünür. Onunla çok ağır şekilde konuşur.
Bu ana şahit olan Sevgi dayanamaz, torununun ve bütün Yükseloğlu ailesinin hayatını değiştirecek bir adım atar. Aklı sürekli Müjgan’da olan Yılmaz ise gördüğü şeyler karşısında şaşkınlığa uğrar.

Beni Affet 1467. Bölüm Özeti 14 Aralık Cuma Tüyoları: 

Beni Affet 1467. Bölüm Özetinde: Müjgan Yılmaz’dan beklediği yakınlığı bulabilecek mi? Zafer Feride’yi hastaneye getirir. Feride artık Yaman’ın hayatta olduğunu bilir. Ancak Zafer yeni oyunu sayesinde Feride’nin bunu unutmasını sağlamaya çalışır.

Yaman ise ormanda yaşam mücadelesi verirken, yeni bir sorunla karşılaşır. Zafer, onu öldürmek için harekete geçmiştir. Yaman’ın Zafer’den kurtulup kurtulmayacağı, Feride’nin Yaman’ın yaşadığını insanlara inandırıp inandırmayacağı merak konusudur.

Yükseloğlu şirketinin hisselerini alan Müjgan, ilk iş günü için şirkete gider. Ancak Yılmaz’dan beklediği sıcaklığı bulamaz ve yeni engellerle karşılaşır. Selva ise Yılmaz’la Burçin’i bir araya getirmek için, Müjgan’a büyük bir oyun hazırlar. Güzel planı sayesinde Murat’ı yanında tuttuğu için keyiflidir. Ancak Murat’ın Güzel’in doktoruyla karşılaşması heyecan verici anların yaşanmasına neden olur.


İzleyici Yorumları
: – Selva Burçin i Yılmaz ile evlendirecegim diye umutlandırıyor halbuki Selva derin düşünebilse Yılmaz Burçin ile ilgilenmeyecek Selva nin hevesi kursağında kalacak Burçin i de boş yere umutlandırdığı için kızı bunalımlara girecek gibi..

– Şuanda atlayarak izledim ama atla atla bitmedi içlerinde feride yaman sahneleri o kadar kaybolmuşki bir başında bir sonunda o kadar onlarda nefes alıp verene kadar bitti ilk sahneden sonraki sahne arası 35 dakika rezillik cidden sözde bu çift başrol ama diğerleri maşallah arka arkaya aralıksız vardı özellik ilk 40 dakika müjgan yılmaz kader murat arasında gitti geldi bu diziyi bugün izlesem kader murat başrol feride yaman figuran çift sanarım o kadar vahim durum yani sahneleri karınca duası gibi görünmüyor bile yazık ki ne yazık..

– Bir bakıyorum evli kadına göz koymuş bir sapık bir bir bakıyorum iki kardeş aynı adama aşık kardeşinin sevdiğini kapaklama derdinde birine bakıyorum evli adam eski sevgili peşinde hiçmi doğru düzgün cephe olmaz hepsi ahlaki durumlari yerle bir eden hikayeler olmak zorundamı bu konular ne kadar dibe çekiyor diziyi yapımdan biri hiçmi farketmez peki yazan zevkmi duyuyor bunları yazmaktan anlamıyorum hangi cepheye neler oluyor diye kafamı uzatsam kafam kopuyor..Beni Affet 1467. Bölüm Özeti 14 Aralık Cuma

-Senarist yine kadini kadina kıldırdı Murat efendi aradan sıyrıldı. Bu uclude en suclu Murat sonra Kader ve en az suclu ise Güzel. Hatırlarsanız bu uclude ortak özellik hepsinin de aileleri sonradan çıktı. Sanki Murat Osnanin babası olduğunu öğrendiğinde babacim babacim diyip boynunami sarildi. Ne ofke nöbetleri geçirdi. Sonra Kader ailesi olmadiklarini öğrendiğinde ne yapti dersiniz. Siz benim hicbirseyim değilsiniz diye salya sümük evi terketti. Bir zahmet Güzel de bir tepki versin dimi. Ondan herseyi gizleyen onun hayatını tehlikeye atan ustelik Muratti. Nişanlısı ona ihanet etmis daha ne olsun.

-Valla hiç kimse kusura bakmasın Murat Güzelle devam etseydi yine mutlu olmazdı çünkü Güzel hırçın ne kadar kolay yalan söylüyor hırsından kader yüzününden diye atıyo tutuyo güzel başlarda gerçekten sevdi Murat’ı ama artık sevdiğini sanıyo aslında hırsızdan ne yaptığını bilmiyor Kader öyle mi hep Murat Güzeli seviyo diye Murattan uzak durmaya çalıştı ama Murat’a aşık oldu hayatı pahasına sevdi hala seviyo Murata dediği gibi sen vijdanından Güzeli bırakamıyon dedi ya öyle bidehala Kader Güzeli düşünüyo hasta oldum ya..

-Feride Yaman fanları geçmişte cfg ve bky”nin oldukları bölümlere şöyle bir bakın bunu rica ediyorum bakın ve sizi nasıl şeylerden mahrum bıraktıklarını anlayın bizler her zaman izlediğimizde cfg bky bir aile diyebiliyorduk onun için cüneyt kemal baba gibi baba bahar feride anne gibi anneydi peki sizin elinizde sezon başından beri nevar ben söyleyim hiç bir şey farkında dahi değilsiniz sizi aile olmaktan mahrum bıraktılar aylarca sizinleydi umut peki bir aile gibilermiydi kusura bakmayın ama hayır yaman bilmediği için oğlu ile bağ bile kuramadı dizide şuanda bir baba oğul bağı sahnesi varsa inanın bunu demek istemezdim ama oda zafer umuttur hâlâda sessiz kalmanız beni hayrete düşürüyor çünkü bu dizide her an kıymetli ve boşa geçen aylar geri gelmez kimlerin hikâyesi için sizi bunca zaman neyden mahrum bıraktıklarını inşallah bir gün farkedersiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1465.-1466.-1467. Bölüm Özeti (12-13-14 Aralık) Tüyoları (11 Yorum)

  1. Feride Yaman’ın yaşadığını nasıl söyler hiç güzel senaryo değil feridenin gene salaklığı tutmasın zafere diyektiki yüzüne vuracaktı sen karışma diyecekti çok üzülüyorum izlerken yeter artık Feride yaman kavuşşunlar artık

  2. Aynen Burçin yorumuna katılıyorum Feride zafere söylmicekti Feride yamanı bırakıp gitmicekkti feryam acı cekmesin yeter artık.kader artık eski haline gelsin hakandan çektiği yeter kaderin işi vardı butiği vardı artık sevgi gölde yaşasın murat kaderi kurtarsın.

  3. Feride yine salakligin tuttu .hastanede uyanır uyanmaz seni zaferin getirdigini görüyorsun ve saf saf yamanın yaşadığını söylüyorsun.olacak iş değil.ben buraya nasıl geldim de zafer e defol git de yani böyle olmalıydı.simdi seni uyutup dururlar.

  4. Zafer yine buldu .ferideyi . olmaz .olmaz .olamaz .biz feryam fanları zaferin bu onu bulmasını istemiyoruz.onunla olmasını istemiyoruz.itemiyoruz . İstemiyoruz..İ….istemiyoruz.

  5. Zafer çıksın.asiye çıksın.harika olsun gönü ciksin.invxhdndjndnxbbxbddbbxbxbdbdjnxbksalakkxnnxjddnkdnnlwmddmmdmdndxmxdkkdkdkkdkdkddxnekdkkdxkdkskwmkdkdkkdkdksjdjdmnddnnnxnxxnxnnxdmmsjsskskxkskkdkdkxxjskkdkskmkzkdkkxnndjnxndnnxnxnnxndnnnnnznxnznsnsmksmssmskskksmzmz

  6. Gene de zafer öğrenip harekete geçer yeter artık Feride kavussunlar bu sezon Feride ile yamanı az çıkıyor yaman iylessin yeter sayın senaristler yarın ki konu çok kötü zafer saçmalığına son verin Feride yaman için izliyoruz.kader artık eski haline geri gelsin sayın senaristler.

  7. Sayın senaristler yarınki konuyu okudum . Zaferin Feride ile yamanı bulacağı yazıyor .feridenin başına küçük bir kaza geleceği yaziyor.yeter artk yeter Feride ile yaman kavusmayacak mi …?feride ile yaman kavusmali.ben onlar için izliyorum. Zafer feridenin peşine dusmesinin saçmalığına son verin.once cansu şimdi zafer .bu kadarı da yeter.

  8. Bence de Feride yaman sahneleri p kadar az ki.. başrol sanki onlar değil.sevginin torunu yerine kızı diziye dahil olsaydı daha iyi olurdu.yipmaz müjgan aşkının travmaları dan fenalık geldi.asklari başlıyorsa başlasın yoksa da bitsin.dizi toparlansin.zafer in Feride ile olan saçma düşünceleri bitsin.finale doğru umut bebeğin Feride ile Yaman’ın çocuğu olduğu ortaya çıksın.feride ile yaman sahneleri ile film bitsin.

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2018