Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler?

Sevilen günlük Dizi Beni Affet yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek. 7 Sezonu geride bırakan diziden ayrılan oyuncular kimler yerine hangi oyuncular dahil olacak merak konusu oldu. Bizlerde sizin bu merakınızı gidermek için Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? sorusuna burada cevap vereceğiz. İşte Ayrılan Oyuncular:

Murat Danacı : Cüneyt.
Önder Atakanlı : Mahir.
Zeynep Şirin : Neriman.
Sıla Saraç : Zeynep
Hande Yurtman : Sabriye
Başak Vural : Cansu.

Ulviye Karaca : Zühre gibi isimler son olarak dizimizden ayrılmış durumdalar. Yeni oyuncuları da aşağıya sıraladık.. İşte diziye yeni gelen Oyuncular:

Mert Abidin Yerli (Beni Affet Zafer)
Beni Affet Haşmet karakteri
Bedirhan Malçok (Yılmaz’ın erkek kardeşi)
Beni Affet Selva (Müjganın üvey annesi)
Damla Tombak (Beni Affet Burçin)
Beni Afet Sabri (Selvanın Eşi)
Can Arpacı (Beni Affet Yılmaz)
Beni Affet Ela (Müjganın Öz Annesi)
Aleyna Eroğlu (Beni Affet Müjgan – Elanın Kızı)

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Diziden Giden Oyuncular Kimler?

Bu isimler Cansu karakterini canlandıran Başak Vural,Zühre karakterini canlandıran Ulviye Karaca,Mahir karakterini canlandıran Önder Atakanlı,Mahir karakterinin annesini canlandıran Şirin Giobbi,Zeynep karakterini canlandıran Sıla Saraç ve mahallede komşu Sabriye rolünü üstlenen Hande Yurtman 7.sezon finali ile birlikte diziden ayrıldı. Beni affet Zeynep karakterini canlandıran Sıla Saraç diziden ayrıldı sevenlerini çok üzdü..

Beni affet Zeynep karakterini canlandıran Sıla Saraç diziden ayrıldı

Beni Affet oldukça oturmuş bir dizi ancak sürekli baş rollerde bulunan oyuncuların da çıkması ile adından sürekli söz ettiriyor. Son dönemde böylesine uzun süreli yapımları görmez olduk.  Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon diziden ayrılan ilk oyuncu Cüneyt karakteri oldu. Cüneyt karakterini canlandıran Murat Danacı Beni Affet dizisine veda eden ilk isim oldu yeni sezonda.. Murat Danacının vedası sevenlerini oldukça üzmüştü. İşte Murat Danacının veda ettiği o paylaşımı:

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Diziden Giden Oyuncular

İzleyici Yorumları: Eskiden çok severek izlediğim bir diziydi. Şimdiyse diziyi mahvettiler
Murat ve yaman karakterlerini ön plana çıkartmak için yıllardır emek veren oyuncuların hakkını yediklerini düşünüyorumda dizide kimse kalmadı Cüneyt,Kemal,Bahar,Eylül,Ferman,Yıldız,Zühre ve Tunç Karakterlerini oynayan oyuncular Bu dizi onlar sayesinde ayaktaydı şimdiyse Sonradan Gelen Yamanın ve Muratı ön plana çıkardılar
Murat ilk geldiğinde böyle çok etkin bir karakter değildi şimdiyse şimdiyse dizide nerdeyse onun hayatını konu alınıyor Ben bu dizinin bu hale geleceğini hiç düşünmüyordum birde diziyi sezon Finali Yapıyorlar halen. Devam ediyor Beni Affet Sezon Finali Yapmış Olabilir Ama Benim için Resmen Final Yapmıştır..

Dizimizden bu sezon sonu itibariyle ayrıldıklarını açıklayan oyuncularımız. Her birine emekleri için sonsuz teşekkür ederiz. Eklenenler oldukça burada sizlerle paylaşacağım.

Murat Danacı : Cüneyt.
Önder Atakanlı : Mahir.
Zeynep Şirin : Neriman.
Başak Vural : Cansu.
Ulviye Karaca : Zühre

Ayrıldığını tahmin ettiklerimiz.
Nazan, hikayesi bitmiş görünüyor.
Ahmet Refik, hikayesi bitmiş görünüyor.

Beni Affet cansu diziden ayrıldı mı diye merak edenler var. Evet oyuncumuz diziden kesin olarak ayrılmış bulunmaktadır. Başak Vuralın canlandırdığı Cansu karakteri Beni Affette yeni sezonda olmayacak.

Beni Affet cansu diziden ayrıldı mı çıktı mı

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Diziye yeni gelen Oyuncular Kimler?

Özellikle Cüneyt karakterinin yerini doldurmak için Feride ile yakınlaşacak bir ismin diziye giriş yapacağı ifade edilmişti. Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Diziye yeni gelen Oyuncular Kimler? sorusuna yeni isimler geldikçe buradan cevap yazıp oyuncular hakkında detayları paylaşacağız.

Evet arkadaşlar yeni roller, yeni oyuncular aramıza katılacak demiştim. Onlarla ilgili bilgiler tek tek geliyor. En solda Müjgan var zaten. Hemen onun yanında, Selva, Müjgan’ın annesi, onun yanında Burçin var, Müjgan’ın kardeşi ve en sağda, Sabri, ailemizin reisi 

Herkes bunlar nasıl oluyor da Beni Affet’e giriyorlar, bağlantısı nedir diye bir sürü soru soruyorsunuz.

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Diziye yeni gelen Oyuncular

Birinci bölümden size küçük bir tüyo vereyim. Müjgan Sevgi’nin torunu. Bir anda donup kaldığınızı tahmin edebiliyorum. Geçen sezon Kader sevginin kızı çıkmamıştı, peki sevginin gerçek kızı nerede, bu torun nereden çıktı, bu aile ile Kayacan’ların ne alakası var? Hepsinin yanıtını ilk hafta alacaksınız arkadaşlar. Sevgi’nin kızını ve torununu bulabilecek mi bunu izleyip göreceğiz.

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Oyuncuları kimler

Lütfen artık eski oyuncular daha iyiydi sohbetini yapmayalım. Beni Affet’e değer katar, harika oyuncular geldi geçtiler. 8. Sezonuna girerken dizimiz, kimisi büyüdü, kimisi başka bir iş yapmak istedi, kimisinin hikayesi bitti. Hayat gibi dizimiz, günlük dizi netice de, bir sürü yeni oyuncu, yeni hikaye gelecektir. Bir şans vermenizi canı gönülden isterim. Herkese Hayırlı Cumalar.

Evet arkadaşlar dün yeni iki oyuncumuzdan bahsetmiştim. Şimdi de dizimize yeni katılan ailemizle ilgili bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum. Haşmet ve onun ailesi dizimize dahil oluyorlar. Haşmet’in iki oğlu, bir kızı var. Oğlanlardan biri Yılmaz, dün de bahsettiğim gibi Can Arpacı can verecek. Öteki oyuncularımızla ilgili bilgileri de yine bu başlık altında yazmaya devam edeceğim.

Beni Affet Yeni 8. Sezon Oyuncuları kimler işte cevap

Yapımcılığını Focus Film – Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği,başrollerinde Şeyma Korkmaz,Tolga Akman,Ceren Yalazoğlu,Baki Çiftçi,İlkay Kayku ve Okan Şenozan gibi isimlerin bulunduğu Star Tv’nin sevilen günlük dizisi ‘Beni Affet’e 2 yeni oyuncu daha dahil oldu. Diziye son olarak Damla Tombak ve Bedirhan Malçok dahil oldu.

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon oyuncu kadrosu zenginleşti. İşte yeni gelen oyuncular ve karakterleri:

Yeni Sezon Çekimlerinin başladığını artık duymayan kalmadı. Herkes yeni sezonu heyecanla bekliyor. Çekimlerden oluşturulacak çekimlerin hafta sonuna kanala gideceğini, onların bir fragman hazırlayacağını biliyoruz. Bir an önce bekliyoruz. Dizimizle ilgili sürpriz gelişmeler de o fragmanda ortaya çıkacak.

Ateş ve Zeynep diziden çıktı. İki oyuncu da zaten duyurdular. Ateş hatta bir başka dizide oynadı, Zeynep’de dizimizden çıktı. Haliyle Pınar ve annesi de dizimizden ayrıldı.

Cüneyt ve Zühre dizimizden ayrıldı, zaten biliyorsunuz. Hatta Cüneyt’e can veren Murat bey, Bizim Hikaye dizisine girdi diye duydum, çok sevindim. Osman Kozan dizimizde ve neler olduğunu, Güneş’ten ve Cüneyt’ten bize haber taşıyacak.

Kader’in aslında Sevgi ve Şahin’in kızları çıkmaması her şeyi alt üst etti tabi ki. İkilinin çocukları nerede, ne yaşanıyor, neler oluyor bilmiyoruz ama “bu” macera başladığında, dizimize yeni bir hikayenin de kapısı açılacak. Yeni bir aşk ve yeni bir aile aramıza katılıyor. Bu aile oldukça büyük bir aile arkadaşlar, yakında sizlere ufak ufak anlatırım kim kim nedir diye.

Beni Affet Burçin kimdir müjganın kardeşi Yeni Sezon Oyuncu

Güzel Kader ve Murat’ın arasında olanları biliyoruz. Güzel kendini bir binadan attı, Murat perişan, Kader kaçırılmış olarak son kare olarak karşımıza çıktı. Güzel dizimizde devam ediyor, Kader’de, Murat’ta. Onların yeni bir hikayesi daha olacak. Kader’i kim kaçırdı onu da öğreneceğiz yeni sezonda, hemen başladığında.

Gelelim Feride ve Yaman’a. Evlatlarının kaçırıldığı son kare, hepimizin kalbine hançer gibi saplandı resmen. Yeni sezonda, ilk konumuz, ilk hikayemiz tabi ki Yaman ve Feride olacak arkadaşlar. Bebeklerinin peşine düşecekler ve hayatlarını SONSUZA kadar değiştirecek bir hikayenin de başlangıcı olacak bu? İki aşık ne yaşayacak, bebekleri nerede bunların yanıtlarını ilk haftalarda alacağız. Ama hikayemize yeni bir “sayfa” daha açılacak. O cepheye yeni iki üç oyuncu birden girecek.

Şu anda anlattıklarım dışında bir sürü hikaye, oyuncu ve yeni bir müzik aramıza katılacak. Daha önemli bir gelişme daha var, onu da kanal fragmanda açıklayacak. Şimdilik durumlar bunlar, yeni şeyler öğrendikçe sizlerle paylaşacağım..

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? sorusuna burada cevap vereceğiz. İşte Ayrılan Oyuncular:

Murat Danacı : Cüneyt.
Önder Atakanlı : Mahir.
Zeynep Şirin : Neriman.
Sıla Saraç : Zeynep
Hande Yurtman : Sabriye
Başak Vural : Cansu.

Ulviye Karaca : Zühre gibi isimler son olarak dizimizden ayrılmış durumdalar. Yeni oyuncuları da aşağıya sıraladık.. İşte diziye yeni gelen Oyuncular:

Mert Abidin Yerli (Beni Affet Zafer)
Beni Affet Haşmet karakteri
Bedirhan Malçok (Yılmaz’ın erkek kardeşi)
Beni Affet Selva (Müjganın annesi)
Damla Tombak (Beni Affet Burçin)
Beni Afet Sabri (Selvanın Eşi)
Can Arpacı (Beni Affet Yılmaz)
Aleyna Eroğlu (Beni Affet Müjgan)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? (14 Yorum)

  1. Gerçekten bu diziye bayiliyorum beni affet icin islerimi cok cabuk bitirip televizyon karsina geciyorum. Lutfen hep ciksin hic final vermesin tek bi sıkinti var cok reklam suruyo bunada sinir oluyorum ellerinize emeklerinize saglik boyle bi dizi cikardiniz icin saygilar:)

  2. ay ortada başrol kalmadı kimse kalmadı dogru düzgün yazamayıp oynuyorsunuz diziyi final yapsaydınız daha uygundu niye feride yaşıyor kızı bunalıma soktunuz ellerinizde ne varsa bir birine sıvamışsınız pes ferideyi intihara sürükleyin oda ölsün sonuçta böyle saçmalık olmaz güneşin ölüm haberi gelsin

  3. tebrikler tüm dengeyi bozdunuz uydurmadan hikayeler çocuk kaçırılmasından tecavüzden tacizden başka hikayeler yazamıyormusunuz çok seviyesiz okadar ucuz roller yazılıyorki izleyicide tepkisini göstermeli NİLGÜN HANIM YAPIMCI OLARAK SENARİSLERİ UYARMIYOR 2 DİZİNİZDE ÇOK KÖTÜ İFTİRALAR TECAVÜZLER BASİT KOLAY OYUNLAR ASLA SALAM BİR DİZİ YAZAMAZSINIZ UNUTMA BENİ GİBİ OLAMAZ

  4. dizinin kalitesi düştü dengeyi bozdu artık dürüst oynamıyorlar yeni gelen oyuncularda aynısını yapıcak metehan şahiner dizide kalmadı çıktı diyer oyuncularda çıkar mantıklı kadro kurulmuyor feride asla oglu kaçırılmıycaktı hata 1 hafta içinde bulunsun yusuf gibi kader senarislerin aklı nerdeydi şimdi böyle hikaye yazdılar hiç akkıllıca deyil yeni oyuncular furkan engin şerife ünal gibi oyuncular var unutma benide onları toplansın ince bir ipin üzerindeler yaman oglunu bulsun yeni bir güneş yaratılsın yada hastalanıp ölmeli birde sezon finali evet 6 ve 7 sezondan biraz daha kaliteliydi hakkı yenmez sevginin çocugu ahmet refikten çıkmalı bu şüpeyi izleyici anladı

  5. ❤️BENİ AFFET ❤️DİZİSİ DİZİNİN GÖZEL OYUNCULARI DİZİDEN AYRILDI DİZİDE KALAN OYUNCULARA UĞURLAR ARZU EDİREM YOLLARI ACIK OLSUN YENİ OYUNCULARDA BENİ AFFET SÖZLERİ NEÇE SESLENEÇEK MENÇE İYİ OLMAYAÇAK ÇÜNKÜ BENİ AFFET SÖZLERİ ÇÜNEYT FERİDE AŞKINDA KAMAL BAHAR AŞKINDA DAHA GÖZELDİ BENİ AFFET SÖZÜ ÇOK GÖZELDİ DİZİYE UYĞUN AD AMA OYUNCULARIN DEYİŞKENLİKİ DİZİYE BİR AZ KÖLGE SALAÇAK DİZİ ZEYİFLEYEÇEK DİZİNİN ADINDA SESLENEN BENİ AFFET KÖŞEYE SIKIŞMIŞ KİMİ GÖRÜNÜR NE YAPASAN DİZİNİN KURALARI VAR OYUNCULAR TEZ TEZ DEYİŞİR DEYİŞEN ÜZLERDE BENİ AFFET SÖZÜN BULMAK ÇOKDA KOLAY OLMUR ÇÜNKÜ DİZİ BAŞLAYANDA SADEÇE BİR ÜZÜ DAŞIYANA BENİ AFFET DEYİRSEN DİĞER ÜZÜ DAŞIYANA BU SÖZÜ DEYENDE DİZİ PARÇALANMIŞ KÜMİ GÖRSENİR BİR OYUNCU İKİ OLUR AD İSE BİR OLUR❤️ BENİ AFFET AŞKI ❤️ÇÜNEYT FERİDE AŞKINDA KAMAL BAHAR AŞKINDA GÖZEL

    • her sezon oyuncular değişiyor ve herşey hep yarım bırakılıyor mesela Zeynep kardeşinin ölümü ört bas edildi hiç bi şey öğrenemedi neden her sezon birileri ölüyor ve bambaşka yüzler çıkıyor karşımıza bu nasıl bi senaryo anlamadım gitti ne kemal bahar kavuştu ne Cüneyt feride hep bi hüsran beni affet dizisinin hiç göz yaşı dinmedi bizde izleyici olarak yorulduk hatta sinirleRamiz harap oldu yani dizi beni affet ama kimse kimseyi affetmiyor

Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2018