Beni Affet 8. Sezon Devam Edecek mi Yoksa bitecek mi? 2018-2019

Star tv’nin 7 sezondur devam eden günlük dizisi Beni Affet 8 Haziran 2018 cuma günü 1402. bölümüyle 7. sezon finali yapıp, yeni sezonda yine Star tv’de yine 15:30’da 8. sezonu ile yayınlanmaya devam edecek. Bu sevindirici haber Beni Affet dizisinin resmi instagram ve facebook sayfalarında da duyurularak izleyicinin beğenisine sunuldu. İşte bu konudaki haberimiz:

Star TV ekranlarında devam etmekte olan günlük dizilerden birisi olan Beni Affet 7. sezonun sonunda bitecek mi yoksa devam edecek mi gibi sorulara net yanıt vermek için bu konuyu açmış bunu. hafta içi her gün saat 15.00 de ekrana gelen Beni Affet dizisi Star TV ekranlarında uzun yıllardır devam eden ve gelecek sene de devam edip etmemesi merak edilen diziden Resmi açıklama geldi.

Beni Affet dizisi izleyenlere Müjdeli haberi vermek istiyoruz. Sevilen dizi 8. sezon aile 2018-2019 sezonunda da kaldığı yerden devam edecek. dizi yapımcısı ve Star TV’nin görüşmesi sonrasında dizinin günlük dizilere göre oldukça iyi oranlarda reyting alması nedeniyle gelecek sene de kesin olarak devam etmesine karar verildi.

Böylelikle Star TV en uzun ömürlü günlük dizilerinden birisi bir sezon daha şans verdi ve reytinglerde yüzümü güldüren gündüz kuşağında en çok izlenen dizilerden birisi olan Beni Affet dizisi 8. sezon ile devam etmeyi şimdiden garantiledi. 8 Haziran’da sezon finali yapacak olan Beni Affet dizisi temmuz ve ağustos aylarında yaz tatili yaptıktan sonra Eylül ayında yeniden iş başı yapacak de kaldığı yerden 8. sezonu ile devam edecek.

Beni Affet dizisinin devam edip yetmeyeceği yeni sezonda 2018-2019 da çürük sürmeyecek belli değildi. izleyicilerde dizinin büyük ihtimalle biteceğini düşünüyorlardı. ancak Star TV ve dizi yapımcısı reytinglerin yeterli olduğunu her gün ilk 20 sıra içerisinde reyting alması nedeniyle gündüz kuşağındaki diğer dizi ve programlara fark atan ve iyi bir izleyici kitlesi olan Beni Affet dizisinin 2019 yılında da devam etmesine karar vererek dizi ekibinin daha da güçlendirilmesi ne ve 8. sezon öyle devam etmesine karar verdi.


Bu karar sonrasında Beni Affet dizi oyuncularının da gelecek sezonun sevinci erkenden yaşanırken diğer dizilerden önce Beni Affet’in sezon finali yapması ve gelecek sezonda devam etmesi kararı dizi ekibini sevince boğdu. Bununla birlikte yeni sezonda Beni Affet dizisinin devam edecek olması hem ekibi hem de izleyenleri mutlu etti.

Beni Affet 8. Sezon Devam Edecek mi Yoksa bitecek mi? 2018-2019 yılında bizi nasıl olacak diye merak edenlere Böylelikle yanıt vermiş olduk. Sizce Beni Affet dizisinin 2018-2019 yıllarında da devam edecek olması yani 8. yılına girecek kalmazsa doğru bir kararla devam kararını nasıl buldunuz yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 8. Sezon Devam Edecek mi Yoksa bitecek mi? 2018-2019 (11 Yorum)

  1. bence final yapnasın çünkü çok seviyorum bu diziyi hiç final yapmasın FERİDE YAMAN GÜNEŞ BİRDE EVİN KÜÇÜK MİNNOŞU ÇOK GÜZEL BİR AİLE……..

  2. neden bitmir bu sacma dizi oyun bisin yeni diziler cekin bu nedir axlagsiz ve hec bir menasi olmayan cizki filmidir

  3. DİZİ FİNAL OLMALI HEM OYUNCULARIN HEM İZLEYİCİLERİN SAGLIGI İÇİN FERİDENİN KALBİNDE KURŞUN YAMAN IN KAFASINDA 1 İ ÖLMELİ HATTA FİNAL YAPMALI FİNAL YAPMALI ÇOOKKK SIKTI ARTIK YENİ DZİ OLMALI TABİ HERKEZ KENDİNE GÜVENİYORSA

  4. İşte bu devam kararına en çok annem sevinecek ailecek izlediğimiz bir dizi.ayrıca STAR TV ve Yapımcılara teşekkürler.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018
SSL Certificates
SSL Certificate