Beni Affet Burçin Kimdir? Gerçek Adı ve Hakkında Bilgiler (Müjgan’ın Kardeşi)

Beni Affet dizisi yeni sezonda 8. senesine girdiği 2018-2019 da oldukça yeni karakterlerle yoluna devam ediyor. Bunlardan birisi de Beni Affete yeni giren Burcin Karakteri oldu. Peki Beni Affet Burçin Kimdir? Gerçek Adı ve Hakkında Bilgiler nelerdir dizide ne yapacak diye merak edenler için hemen söyleyelim.. Burçin Müjgan’ın Kardeşi rolünde oynayacak.

Beni Affet Burçin Kimdir? Gerçek Adı ve detaylı bilgilerini buraya yazacağız elbette. Ancak hemen belirtelim ki Burçin tek başına rol almaktan ziyade genellikle ablası Müjgan ile görünecek sahnelerde. Daha önce çok fazla dizide görmediğimiz ve ilk deneyimini yaşayan oyuncumuz Burçin karakterine hayat verecek Beni Affet 8. Yeni sezonda..

Beni Affet Burçin Kimdir? Gerçek Adı ve Hakkında Bilgiler (Müjgan’ın Kardeşi) rolündeki yeni kız

Burçin kimdir Beni Affet yeni oyuncusu

Evet arkadaşlar yeni roller, yeni oyuncular aramıza katılacak demiştim. Onlarla ilgili bilgiler tek tek geliyor. En solda Müjgan var zaten. Hemen onun yanında, Selva, Müjgan’ın annesi, onun yanında Burçin var, Müjgan’ın kardeşi ve en sağda, Sabri, ailemizin reisi 🙂 Herkes bunlar nasıl oluyor da Beni Affet’e giriyorlar, bağlantısı nedir diye bir sürü soru soruyorsunuz.

Birinci bölümden size küçük bir tüyo vereyim. Müjgan Sevgi’nin torunu. Bir anda donup kaldığınızı tahmin edebiliyorum. Geçen sezon Kader sevginin kızı çıkmamıştı, peki sevginin gerçek kızı nerede, bu torun nereden çıktı, bu aile ile Kayacan’ların ne alakası var? Hepsinin yanıtını ilk hafta alacaksınız arkadaşlar. Sevgi’nin kızını ve torununu bulabilecek mi bunu izleyip göreceğiz.

Beni Affet Burçin kimdir müjganın kardeşi Yeni Sezon Oyuncu

Haşmet ve onun ailesi dizimize dahil oluyorlar. Haşmet’in iki oğlu, bir kızı var. Oğlanlardan biri Yılmaz, dün de bahsettiğim gibi Can Arpacı can verecek. Öteki oyuncularımızla ilgili bilgileri de yine bu başlık altında yazmaya devam edeceğim. İşte yeni oyuncularımızdan bir kare paylaşayım hemen..

Beni Affet Yeni 8. Sezon Oyuncuları kimler 2018-2019

Not: Lütfen artık eski oyuncular daha iyiydi sohbetini yapmayalım. Beni Affet’e değer katar, harika oyuncular geldi geçtiler. 8. Sezonuna girerken dizimiz, kimisi büyüdü, kimisi başka bir iş yapmak istedi, kimisinin hikayesi bitti. Hayat gibi dizimiz, günlük dizi netice de, bir sürü yeni oyuncu, yeni hikaye gelecektir. Bir şans vermenizi canı gönülden isterim.

Beni Affet Burçin kimdir müjganın kardeşi Yeni Sezon Oyuncusu olarak dizimize dahil oldu. Beni Affette Müjgan ve kardeşi Burçinin diziye dahil olması ile Beni Affet izleyenler de oldukça şaşırdı ve büyük tepkiler göstermeye başladılar.. İşte bazı izleyicilerin yorumları:

Beni Affet Burçin kimdir bilgileri gerçek adı nedir

Beni Affet sevginin kızı kaderle aynı yaştaysa torunu kaç yaşında kafam karıştı kader karakteri gerçek hayata 26 yaşında yani simdide rol geregi 40 yaşındami ya kader 22 25 yaslarinda degilmiydi ya cevap verirseniz çok sevinirim bu arada cuneyten sonra diziyi izlemeyeceğimi düşündüm ama eğer bu yeni aşklar yeni oyuncular cf bk kadar ilgimi çekerse izlerim cuneyten sonra benim favori çiftim artik müjgan ve yılmazdır müjgan ve yılmazdan sonra başka yeni aşklar olacakmı artık ya meraktan çatlayacağım..

Şimdi kaderle sevginin gerçek kızı değiştiyse,kader ilk sezonda liseyi yeni bitirmiş üniversiteye hazırlanıyordu o zamanlarda 19 yaşında falan olsa şimdi taş çatlasa 27-28 yaşlarında falan olması lazım,yani sevginin öz kızı da kaderle yaşıt olduğuna göre ya bu kız 13 yaşında falan bu müjganı doğurdu,ki müjgan da 20 yaşlarında görünüyor,ya da sevgi baharlardan da önce bi çocuk doğurdu kendisi de bilmiyor.Yani mantık hatası olur da bu kadar da olmazki kardeşim sonra eleştirince kumanda orda yok sağınızda yok solunuzda diyorsunuz bu resmen izleyicinin aklıyla dalga geçmek değil mi?? Yakında asiye de nazirenin kızı falan çıkarsa şaşırmam herhalde..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Burçin Kimdir? Gerçek Adı ve Hakkında Bilgiler (Müjgan’ın Kardeşi) (11 Yorum)

  1. Gercekten de dizi bazen çok sıkıcı oluyor .Uzattıkça uzatıyorsunuz. Lütfen biraz hızlı gelişsin.

  2. kader 1988 li siz kaç dogumlu aradınız
    biraz kendimizi aşmayalım senarisler
    siz napıyorsunuz sevginin her sene 1 çocugu ortaya çıkıyor ya da çocuk kaçırılıyoryaman oglunu en kısa sürede bulsun en az 3 hafta içinde .kader in dizinin başından beri yüzü gülmedi mahir . yigit şimdi murat . artık kader imiz anneligi tatsın feride ogluna tez zamanda buluşacak
    güneş bulun yada bir sebepten ölsün

  3. siz napıyorsunuz sevginin her sene 1 çocugu ortaya çıkıyor ya da çocuk kaçırılıyor kızlara taciz ediliyor bu nasıl dizi artık farkındamısınız diziyi çekemiyorsunuz yada başrol kadın oyuncular kaçırılıyor bir kere toparlanın artık hem okızlar 33 ve 19 yaşlarında YAŞ TUTARSIZLIGI VAR

  4. yeni oyunculara hikayelerine hiç diyecek birşey yok sadece dizideki hatalar problemlien büyük hata sezon finali bir şeyleri canı gönülden bende istiyorum hemde içtenlikle özel olarak rica ediyorum dizide şunları işleyin yaman oglunu en kısa sürede bulsun en az 2 hafta içinde .kader in dizinin başından beri yüzü gülmedi mahir . yigit şimdi murat . artık kader imiz anneligi tatsın güneş en önemli ricam yurtdışına kaçırıldı ya başka güneş bulun yada bir sebepten ölsün çünkü feride kader bu kadar kötülügü hak etmedi birde ısıtıp ısıtıp aynı kelimeleri tekrarlamsınlar kimse artık istemiyor ama feride ogluna tez zamanda buluşacak

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018