Beni Affet Cansu Kimdir? Geçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri

2 yorum
3 kez okundu

Beni Affet dizisine en son dahil olan oyuncu Cansu karakteri oldu. Cansu rolünde Beni Affet dizisine dahil olan oyuncu kimdir bilgilerini sizlere buradan aktarmaya çalışacağız. Beni Affet Cansu Kimdir diye soranlar için hemen cevap verelim Dizide Cansu rolünü oynayan oyuncu Başak Vural‘dır.

Beni Affet dizisinde Cansu nasıl bir rolde oynayacak derseniz oyuncu Yaman ile Feride arasındaki bir rolü canlandıracak. Zaman zaman Yamanın Feride karşısında çaresi kalışını gören senaristler sanırım Cansu ile bu boşluğu doldurmaya çalışacaklar. Cansu rolündeki Başak Vural daha önce yine bir günlük dizi olan Esaretim Sensinde rol almıştı.

Beni Affet Dizisine yeni gelen Cansu rolünü canlandıran oyuncu Başak Vural..

Başak Vural Kimdir: 1990 yılında Ankara’da doğan oyuncu eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya fakültesinde Tiyatro Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. Başak Vural Beren Şimşek ile bir süredir sevgili olmakla beraber bir önceki dizisi Esaretim Sensin ilk deneyimi olmuştu. O Dizi kısa sürede yayından kalkmıştı Fox tv de..

Cansunun Beni Affete dahil olduğı 1252. Bölüm Özeti ise şu şekildedir: Feride ve Cüneyt arasında yaşanan son gelişmelerden sonra iyice yalnız kalmaya başlayan Yaman’ın karşısına çok güzel ve sürpriz bir isim olan Cansu çıkar. Feride her şeyden habersiz, Cüneyt’in itirafını kaydettiği videoyu izletmek için Yaman’ın yanına Eskişehir’e gitmeye karar verir. Bu durumda boş durmayan Cüneyt ise her şeyi bir çırpıda silip süpürecek olan yangının fitilini ateşler. Beni Affet Cansu İnstagram adresi  https://www.instagram.com/basakv/  

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Cansu Kimdir? Geçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri (2 Yorum)

  1. Cansu karakterinin niye getirdiniz Feride in cüneyte dönmesini asla istemiyorum zeynebin topraktan kurtulması iyi oldu.

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2017