Beni Affet (Cüneyt) Murat Danacı Öldü Diziden Çıktı Geri Gelecek mi?

7 Sezondur devam eden günlük dizi Beni Affet kadrosunda yer alan başrol oyuncusu Murat Danacı Cüneyt karakterini oldukça başarılı bir şekilde oynuyordu. Ancak son gelen haberler artık bu hafta son sahnelerini çektiğini ve diziden ayrılacağını bize söylüyor. Beni Affet (Cüneyt) rolü diziden ayrılıyor artık..

Beni Affet (Cüneyt) Murat Danacı Neden Öldü Diziden Çıktı? Star Tv’nin sevilen günlük dizisi Beni Affet dizisinin başrol oyuncusu olan ve oldukça başarılı bir karaktere hayat veren Murat Danacı (Cüneyt) kendi isteği ile diziden ayrılmak istemiş. Murat Danacı geleceği için çok önemli bir karar vererek diziden ayrılacağını duyurdu.

Murat Danacı yıllardır oynamış olduğu Cüneyt karakteri ile özdeşleşmiş bir oyuncu idi. Günlük bir dizi olan Beni Affet dizisinden ayrılacağını ve kariyerine artık İstanbul’da devam edeceğini açıklayan Murat Danacı farklı bir projede yer alacağı için diziden ayrıldığı gelen haberler arasında. Her ne kadar kendisi açıklamasa da yeni bir diziden teklif aldığı söyleniyor.

Beni Affet (Cüneyt) Murat Danacı Geri döner mi? Murat Danacı‘nın hayat verdiği Cüneyt karakteri ölerek bu hafta diziden ayrılıyor. (Cüneyt) rolünü yıllarca başarılı bir şekilde oynayan Murat Danacı diziden çıktıktan sonra İstanbula gideceğini açıklamış. Cüneyt’in yerine diziye hangi ismin dahil olacağı ise henüz bilinmiyor. (Cüneyt) Murat Danacı diziye geri döner mi sorusuna maalesef dönmeyecek kesin olarak diziden çıkıyor ayrılıyor diyebiliriz.

Bildiğiniz üzere daha önce de Kemal ve Bahar rollerini başarıyla devam ettiren dizimizin başrol oyuncuları Mert Altınışık ve Gaye Turgut Evin dizimizden ayrılmışlar ve farklı projeler için görüşmeler yapmışlardı. Gaye Turgut Evin şu sıralar Fox tv de ekrana gelen ve pazar günlerinin en çok izlenen dizisi Savaşçı da bir Teğmeni canlandırmaya devam ediyor.

Beni Affet dizisinde (Cüneyt) Murat Danacı Ölerek diziden ayrılacak bu hafta. Çok severek takip ettiğimiz Feride ile Cüneyt aşkında son noktaya geliniyor. Sizce (Cüneyt) karakterini canlandıran Murat Danacı dizimizden ayrılınca yokluğu çok hissedilir mi? Diziye geri dönmesini ister misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Diziyi dallasa cevirdiniz bakmiyoruz artik zaten cüneyt gitti ferideyle cüneytin kizima ne oldu

  2. Çok saçma yaptınız hep çıktılar bence eskiler gelse daha çok izlenilen yoksa beni affet dizi sinema kalkicak

  3. Cüneyt geri donebilir insallah doner murat danacı geri gel lutfn

  4. Başrolü Yamana verildiği zaman izlemeyi bıraktım Feride Cuneytle güzeldi yananla değil

  5. murat danici kararina saygi duymaliyiz ama dizi ye giri donerse tabikide sevinirim hem de çoook gene de rabibimm haksinda haylisini versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.