Beni Affet Dizisi 1304.-1305. Bölüm Özeti (23-24 Ocak) Tüyoları

Star tv de sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak konusu olmaya devam eden günlük dizi Beni Affet Dizisi 1304.-1305. Bölüm Özeti (23-24 Ocak) Tüyoları ile kaldığı yerden devam edecek. Feride ile Yaman boşanacak mı sorusuna yanıt alacağımız yeni bölümlerde bakalım nasıl gelişmeler yaşanacak izleyip göreceğiz..

​Yaman, Cansu’nun kirli geçmişini ve bağlantılarını ortaya çıkarmak için önemli bir girişimde bulunur. Cansu ve Asiye ise Feride’nin Yaman’la ilgili yanlış düşüncelere kapılması için yaptıkları planda başarılı olurlar. Kozanlar ve Güzel, Murat’ın ilk iş gününün nasıl geçtiğini öğrenmek için sabırsızlanır. Murat’ın anlatacakları merak konusudur.

​Pınar geçmişte kendi kendine yaşadığı platonik duygularla ilgili Ateş’e açıklama yapar. Ancak bu ana tanık olan Toprak, bu duruma nihai bir sonuç vermek için hain bir plan yapar. Mahir, Kader’le sert bir yüzleşme yaşar. Yaşananlar ikilinin hayatına yeni bir yön verir. Zeynep’ten bir şeyler gizlemek istemeyen Ateş’in Zeynep’le arasında geçenler ise merak konusudur.

Feride yaşananlardan sonra artık birarada yaşamak istemediği yüzünü dahi görmek istemediği Yaman’la boşanmasını öne çekmeye karar verir. Yaman ile Feride anlaşabilecek mi boşanmak için? Yaman Cansu’nun niyetini anlamak için bir adım atar. Cansu hamile oluşunun da verdiği etkiyle artık Yamanı biran evvel yanında istemektedir. Annesinin de yardımı ile biran önce Yamana kavuşmak isteyen Cansu bakalım emeline kavuşabilecek mi?

Feride ise Asiye’nin gizli planı yüzünden sıkıntı yaşar ve konuşmak için soluğu eski evinde alır. Yaman’ın Feride’ye davranışları ve yaptıklarına sinirlenen Nazire, onunla yüzleşmeye karar verir. Murat Asiye’yle ilgili konuşmak için Mükellef’i görmeye gelir ancak ikili, Güzel’in içine düştüğü bir durum nedeniyle zor anlar yaşar.

Beni Affet Dizisi 1304.-1305. Bölüm Özeti (23-24 Ocak) Tüyoları

Ateş ve Zeynep’i ayırmak için çabalamaya devam eden Toprak, Pınar’ın Ateş’e olan ilgisini kullanmak üzere, Lerzan’dan yardım alarak bir plan yapar. Toprak, Pınar ve Ateş arasında neler döndüğünü anlamak için Pınar’ın günlüğünü alır.

Kader ise hayatında yeni bir sayfa açabilmek için iş görüşmesine gitmeye karar verir. Kader’in butikten ayrılmasını istemeyen Mahir’in bu konudaki tavrı ise merak konusudur. Sevilerek izlenen ve her bölümü ile merak edilmeye devam eden Beni Affet Dizisi 1304.-1305. Bölüm Özeti (23-24 Ocak) salı ve çarşamba günleri kaldığı yerden devam edecek Sizde dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

 1. Yaman Feride boşanmasınlarcansun bebeği důşsūn

 2. cuneyt sucsuz yaman onceden kanitliyacakti kendini is istengectikten sonra degil oyuncular kotu konusmak yerine guzel konusabilir

 3. hem zihinsel hem ruhsal hasta cüneyt kozanların eşleri tecavüze ugruyor cüneyt feridey le zorla güzel ede olmazmı

 4. Cuneyt, feride’nin hayatını mahvetti.

  Zihinsel olarak hasta bir adam

 5. Cuneyt, feride’nin hayatını mahvetti.

   

 6. yaman onceden yapicakti asiyle cansunun isbirligi yaptigini ogrenince yaman napcak feride cuneytin sucu olmadiginda napcak

 7. yaman onceden yapicakti asiyle cansunun isbirligi yaptigini ogrenince yaman napcak feride cuneytin sucu olmadiginda napcak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.