Beni Affet Dizisi 1468.-1472. Bölüm Özeti (17-21 Aralık) Tüyoları Neler Olacak?

Star TV ekranlarında devam eden günlük dizi Beni Affet 1468. bölüm ile 17 Aralık Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Sevilerek izlenen Beni Affet dizisinin 1468. bölümü bakalım nasıl bir özete ve tüyolara sahip izleyip göreceğiz. Bizde sizler için detaylı olarak bilgilendirmeyi ve Beni Affet dizisinin 1468. bölümü ile ilgili kısa özeti ve bilgilendirmeyi sizlere aşağıda sunuyoruz. Haftaya genel olarak bakacak olursak Beni Affet dizisinin yayınlanacağı günler ve bölümler şu şekilde sayılabilir:

Şok Haber; Beni Affet Neden Bitiyor Final Yapıyor?

Beni Affet dizisi 1468. bölümü 17 Aralık Pazartesi günü Star TV ekranlarında yeni özeti ve bölümüyle ekrana gelecek. Beni Affet dizisinin 1469. bölümü 18 Aralık Salı günü ekrana gelirken Beni Affet 1470. bölümü 19 Aralık Çarşamba günü özeti ve tüyoları ile sizlerle buluşacak. Beni Affet dizisinin 1471. bölümü 20 Aralık Perşembe günü ve Beni Affet 1472. bölümü 21 Aralık Cuma günü Star TV’de izleyici ile buluşacak.

Beni Affet Dizisi 1468.-1472. Bölüm Özeti (17-21 Aralık) Tüyoları Neler Olacak?

21 Aralık Cuma Beni Affet Dizisi 1472. Bölüm Özeti Haftanın Finalinde Neler Olacak?

Feride, Yaman’ın öldüğüne kesinlikle inanmaz. Ancak bu konuda kendini yalnız hisseder. Öte yandan en çaresiz anında sürpriz bir isim Feride’ye inandığını ve ona destek olacağını söyler. Zafer ise Feride’yle yakınlaşmak için yeni oyunlar oynar. Yaman tam ortaya çıkacakken elini kolunu bağlayacak beklenmedik bir olay yaşanır. Feride’ye ulaşmak için çırpınan Yaman’ın başarılı olup olmayacağı merak konuşudur.

​ Müjgan artık her şeyden vazgeçmiş, Antalya’ya gitmeye karar vermiştir. Müjgan’la ilgili tüm gerçekleri öğrenen Yılmaz, onunla yüzleşmek ve ona aşkını itiraf etmek ister. Yılmaz’ın her şey için çok geç olmadan Müjgan’a yetişip yetişmeyeceği merak konusudur. Murat ve Kader, yakaladıkları Hakan’ı hapse attırmak için ellerinden geleni yaparlar. Ancak Hakan’ın kurtulmak için elinde büyük bir kozu vardır.

20 Aralık Cuma Beni Affet Dizisi 1471. Bölüm Özeti

1471. Bölüm: Yaman kendisine yardım eden İbrahim’le konuşup başına gelen olayları anlamlandırmaya çalışır. Ardından Feride ve Asiye’ye ulaşmak için ilk adımı atar. Asiye ve tüm aile öldüğünü zannettikleri Yaman için biraraya gelir. Zafer’in kendisine oynadığı oyuna inanmayan Feride, Yaman’la ilgili öğrendikleri nedeniyle çılgına döner. Soluğu Asiye’nin yanında alan Feride onunla sert bir yüzleşme yaşar.

Müjgan Yılmaz’a olan aşkından vazgeçmek için ilk adımı atar. Yılmaz ise her yerde onu arar ve her şeye sil baştan başlamak ister. Müjgan’ın bulunduğu yeri öğrenen Yılmaz, son süratle onun yanına giderken yaşanacaklar merak konusudur.Gönül Selva’nın yanına gider ve ona Yılmaz’la ilgili endişelerini anlatır. Selva ve Burçin bu durumu avantaja çevirmek isterler. Öte yandan Güzel, Murat ve Kader’in yanına giderek ortalığı ayağa kaldırır.

20 Aralık Perşembe Beni Affet Dizisi 1470. Bölüm Özeti

1470. Bölüm: Zafer planının son adımında…Müjgan’a tuzak kurulduğunu öğrenen Yılmaz, Adnan’ın peşine düşer. Gönül’ün tehditleriyle karşı karşıya kalan Müjgan büyük bir yıkım yaşar. Sevgi ve Şahin ise torunları için endişelenir. Yılmaz öğrendiği gerçeklerden sonra hızla harekete geçer, ancak Müjgan’ın aldığı sürpriz karar her şeyi değiştirecek türdendir.

Selva ve Burçin, Gönül’ü ziyaret ederler. Bu ziyaret büyük bir planın parçasıdır. Feride ve Yaman farkında olmadan aynı yerde birbirlerine hasret şekilde acı içindedir. Bu anlarda baş döndürücü gelişmeler yaşanırken, Zafer planının son adımını da gerçekleştirerek herkese büyük bir darbe vurur.

Kader ve Murat kavuştuklarına inanamaz. Yaşananları öğrenen Hakan’ın Sevgi ile Şahin’e zarar vermesi artık an meselesidir. Öte yandan Murat’ın verdiği acı haber başta Asiye olmak üzere herkesi derinden sarsar.

18 Aralık Salı Beni Affet Dizisi 1469. Bölüm Özeti

Beni Affet 1469. Bölümde: Yılmaz gerçeği öğrenecek mi? Feride Yaman’dan bir haber alma umuduyla yaşarken, Zafer de Feride’nin aklını bulandırarak onu yardıma muhtaç bir hale getirmeye çalışır. Ancak hesaba katmadığı şey, Yaman ve Feride’nin arasındaki büyük aşktır. Yaman cephesinde yaşanan bir gelişme ikilinin birbirine yaklaşmasına neden olur.

Murat ise Kader’in yanına gider ve ona her şeye yeniden başlama teklifinde bulunur. Kader’in vereceği yanıt merak konusudur. Gönül, Müjgan’ı bütün ailenin ve Yılmaz’ın gözünde küçük düşürecek görüntüleri izletmek için herkesi toplar. İşler pek umduğu gitmese de Müjgan, Gönül’den duyduğu sözler nedeniyle beyninden vurulmuşa döner.
Yılmaz ise elindeki görüntülerin hesabını sormak isterken Müjgan’a çok büyük bir haksızlık yaptığını öğrenmenin eşiğine gelir.

Beni Affet Dizisi 1468.-1469.-1470. Bölüm Özeti (17-18 Aralık)

17 Aralık Pazartesi Beni Affet Dizisi 1468. Bölüm Özetinde neler olacak: Yaman’a yardım edecek kişi kim?

Beni Affet Dizisi 1468. bölümde Zafer’in hain planı Feride’nin zor anlar yaşamasına yol açar. Zafer Yaman’dan kurtulmak için büyük bir hamlede bulunur. Beklenmedik bir kişi ise Yaman’a tüm dengeleri yerinden oynatacak bir iyilik yapar. Feride’nin nerede olduğunu öğrenemeyen Nazire ve Osman, çareyi Zafer’i aramakta bulurlar.

Güzel’in doktorundan gerçekleri öğrenen Murat soluğu Güzel’in yanında alır. Verdiği karar ise herkesi şok eder. Yılmaz her ne kadar belli etmese de Müjgan’ın şirkette başarılı olacağını düşünür. Ancak Cenk’in kötü niyetli oyunu, Müjgan’ı çok zor bir durumda bırakır.

Müjgan’ın başına gelenlerle ilgili bir ipucuna ulaşan Selva, Gönül’ü de yanına alarak gerçekleri öğrenmeye niyetlenir. İkili buldukları şey karşısında neye uğradıklarını şaşırır. Öte yandan Hakan, Kader’in hayatını değiştirecek olan planını devreye sokar.Beni Affet Dizisi 1468.-1472. Bölüm Özeti (17-21 Aralık)

İzleyici Yorumları: Kaderi sevmiyorum ama Muratla aşkları başka Güzel beni sevmeyini bende bırakırım tek taraflı aşk olmaz güzel bırak Muratı artık Kaderi seviyor kalbi başkası için atarken seninle olmaz feride senin yaptığın yanlıştı kocanı buluyon dağlarda yardım edecekken uyuyan adamın yanında yatıyon rüya görmüş gibi oldu yaman Yılmaz sende gözüme görünme sen ne anlarsın iyilerden trip atıp duruyon ama gelen gideni aratır unutma bunu. Yaman ve ferideyi rahat bırakın artık bu neya gecen sezon cüneyit ve o kız neydi adılazım değil bu sene zafer pisliği yeter yeter yakında diziyi kimse izlemiycek benim cevrem hep bıraktı bende izlemiyorum final yakın senaristler..

-Müjgana büyük bir oyunmu yine bu sefer tuzağa düşmesin Yılmaz a kurulan tuzağı farkediyor kendisine kurulan tuzaklarıda faketsin yada bu sefer Yılmaz farketsin.bakalım Müjgan yine nasıl bir oyunun içine düşecek.. Yılmaz yine Müjgana kötü davranacak kimbilir yine ne engelleri koyacak Yılmazın Müjgana yaptıklarından dolayı ne zaman pişman olacak hiç olmazsa gönülün müjgana dediklerini öğrense ama nasıl öğrenecekki müjgan söylemez..

Beni Affet 1470.-1471. Bölüm Özeti (19-20 Aralık)

-Umuda Dair Umutlu Günler aslında çok iğrenç bişey ya zaten normalde de doğru bulmuyorum ülkemizdede yasak zaten bu taşıycı annelik şeyi ama böyle günlük dizide bu kadar rahatlıkla bahsedilmesi sonra gidip birinin elini kolunu sallayıp labaratuvarda örnekleri değiştirmesi ve bir fan kitlesinin bundan mutlu olması falan Çok saçma yani ve dizi gitgide daha saçma bi hâl alıyor Eskiden yaşa takılı kalırdık şimdiki senaryoya bak cidden berbat kim böyle bir şekilde çocuk sahibi olmayı isterki guzmurkad bebeği cidden kafayı yemişler..

-Ahh Hakan ahh Murat pazartesi Güzelin yalanını öğreniyomuş keşke araya girmeseydinde başlamadan bitseydi bebek meselesi. Kader doğurucaksa bi gün Muratla kendisine ait bi bebek doğurmalıydı Güzelin dnasıyla olan bi bebeği doğurmamalıydı hem Kadere anneliğine haksızlık bu onu anneliğinden vurmamalıydılar hemde dolaylı yoldanda olsa Güzelle Muratın çocuğu olmamalıydı geldiğimiz durum şaka gibi..

-Size bu dizi ile ilgili bir animi anlatayim. Bir gun oğlumla parka gittik. Dizi ekibi de bizim olduğumuz parkta cekim yapacak. Bizden rica ettiler bizde kenarda cekim bitane kadar bekledik. Neyse sanirsam kaderin bir sahnesiydi. Entrika sahnesi tabikide. Kader birisiyle konusurken tam 1 metre arkada calilarin arkasindan biri onlari gozetliyor. Ama o kadar yakinlar ki zortlasa duyacak yani. Benim oglan da garibim anne mr. Bean mi çekiyorlar cok komik la dedi. Demem o ki cizgi film niyetine izleyin..

Şok Haber; Beni Affet Neden Bitiyor Final Yapıyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Dizisi 1468.-1472. Bölüm Özeti (17-21 Aralık) Tüyoları Neler Olacak? (15 Yorum)

  1. bitmesi güzel dünyanın en ahlaksız dizisi sırada beni bırakma saçmalıgı var senarisler gerizekalı hareketler ederse o dizi zaten bozulmaya başladı senarisler namuslu ahlaklı şerefli diziler malesef çekemiyor

  2. Beni affet teki ençok sevdiğim kişiler yamAn ve Feride yamanın bir an önce kurtulmasını istiyorum ve

  3. Diziyi bir an once toparlamasi lazim.olmasa final yakindir.cok sacma sapan olmaya basladi hic degişik bi sahne yok her sene ayni şeyleri tekrarliyorsunuz ☹

  4. Yaman’ın birisini bulmasını çok sevindim direk bulduğunda hastaneye götürsün ferideyi de o hastaneden kurtarsın yaman direk iyleşsin zafere de dersini versin.

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2018