Beni Affet Dizisi 2017-2018 Yılı 7. Sezon Yeni Gelen Giden Oyuncular Kimler?

Star tv ekranlarında yayınlanan ve 6 sezondur ilgi ile takip edilen Beni Affet dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Beni Affet Dizisi 2017-2018 Yılı 7. Sezon Yeni Gelen Giden Oyuncular Kimler? diye soran ve yeni gelen veya bu sezon kimlerin olup olmayacağını merak edenler için bu sayfayı güncel tutacağız.

Dile kolay 6 sezondur devam eden Beni Affet reytinglerde oldukça başarılı bir şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz sezon başrollerdeki oyunculardan Kemal diziden ayrılmış ve dizisinin saati erken saatlere alınmıştı. 2017 Haziran ayında yapılan 6. Sezon finalinde ise Bahar karakterini canlandıran Gaye Turgut diziden kesin olarak ayrılmıştı.

Ayrıca Dizimizde Banu Karakteri de diziden ayrılacak. Banu Yaman ve Feride’nin başına olmadık işler açmış ve onalrı zor duruma düşürmüştü geçen sezon izleyenler hatırlar. Banu’nun da gerçek yüzünün ortaya çıkması ile diziden ayrılacak ve yeni sezonda bizler ile olmayacak. İşte banunun son bölümlerdeki fotoğrafı:

Geçen sezon kötü giden reytingleri düzeltmek için diziye 2 önemli takviye yapılmış ve dönem ortasında Ateş ve Gülüm karakterlerinin diziye girmesi ile dizi renk kazanmış ve reytingleri de hızla düzelmişti. Ancak Bahar rolümüzün kaybı oldukça önemli bakalım yeni sezonda yokluğu nasıl telafi edilecek, yada telafi edilebilecek mi? Gülüm ve Ateş Beni affet dizisine gelince dizinin reytingleri artmıştı işte o ikilinin resmi:

Ateş ve Gülümün Beni Affete katılması ile canlanan diziye 7. sezonda da yeni takviyeler devam ediyor. Beni Affet Dizisi 2017-2018 Yılı 7. Sezon Yeni Gelen Giden Oyuncular Kimler? sorumuza cevap için hemen yeni gelen oyuncuları tanıtalım ve rollerini paylaşalım sizlerle:

Beni Affet Dizisi 2017-2018 Yılı 7. Sezon Yeni Gelen Oyuncular: Star TV’nin uzun soluklu sevilen günlük dizisi ‘Beni Affet’e yeni 7. sezonda katılacak ilk kişi belli oldu. Focus Film’in yapımcılığını üstlendiği başrollerini Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Ceren Yalazoğlu ve Nusret Şenay gibi isimlerin paylaştığı diziye son olarak FOX’ta yayınlanan ve yayın hayatı kısa süren günlük dizi ‘Esaretim Sensin’de ve Unutma Beni, Deniz Yıldızı dizilerinde rol alan Metehan Şahiner katıldı. Beni Affet Metehan Şahiner kimdir hangi rolde oynayacak?

Adı Soyadı:Metehan Şahiner
Yaşı: 25 (19.04.1992)
Boyu: 1.82 m
Kilosu: 75 kg
Burcu: Koç
Göz Rengi: Mavi
Eğitim: Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Anasanat Dalı
Sevgilisi: Yok
Doğum Yeri: İstanbul
Evet arkadaşlar konumuzu yeni oyuncularla birlikte sürekli güncelleyeceğiz. Eylül ayında dizimiz 7. Sezonuyla başlayacak. Star’da devam ediyoruz, saatimiz yine aynı, 15:30 da. Sizlerden de yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Dizisi 2017-2018 Yılı 7. Sezon Yeni Gelen Giden Oyuncular Kimler? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017