Beni Affet Dizisi Ne Zaman Bitecek, 2017-2018 Sezonunda Devam Edecek mi?

Beni Affet Dizisi Ne Zaman Bitecek, 2017-2018 Sezonunda Devam Edecek mi? Hakkında detaylı bilgiler:

Star tv de yıllardır devam eden ve oldukça iyi bir izleyici kitlesi yakalayan günlük dizilerden biri olan Beni Affet Dizisi Ne Zaman Bitecek? 2017-2018 Sezonunda Devam Edecek mi? sorusu gündeme geldi. Sevilen ve Ankarada çekimleri devam eden Beni Affet dizisinin Mayıs ayında final yaparak veda edeceği kesinleşmedi henüz.

Final yapacak iddiaları uzun süredir sosyal medyada yazılıp çizilen dizinin tam olarak final tarihini ve sezon finali mi yapacak yoksa bitecek veda mı edecek konularında izleyicilerim merak ettikleri soru ve sorunları sizlerle paylaşmak ve bu konuda sizlere bilgi vermek amacıyla bu konuyu açtık. Hemen paylaşalım sizlerle bildiklerimizi.

Öncelikle dizimizin çok sevildiğini ancak Kemal karakterinin diziden ayrılması ile çok kan kaybettiğini Baharın yalnız kalıp Onur ile evlendirilmesinin oldukça olumsuz etkilere yol açtığını söyleyelim hemen. Ayrıca dizinin ilk sezonundan itibaren aralarındaki aşk ile herkesi büyüleyen Cüneyt ve Feridenin ayrılması ve aldatma olayları sonrasında boşanmaları yeniden evlenmeye kalkmaları dizimizi maalesef çok olumsuz etkiledi.

Bu Sezon Trt1 de başlayan Adını Sen Koy dizisine kayan bazı izleyiciler de oldu. Yapımcının en güzel atağı bu sezon diziye giren Ateş ve Gülüm oldu. Diziye hem renk hemde heyecan getiren ikilinin evlilik yolunda atacağı adımlar merak konusu oldu. Ancak bu güzel gelişme de diziyi final yapmaktan kurtaramayacak gibi görünüyor. Şimdi gelelim asıl sorumuz olan Beni Affet Dizisi Ne Zaman Bitecek? 2017-2018 Sezonunda Devam Edecek mi? sorusuna..

Dizimizin yapımcısı sosyal medyada yaptığı açıklamada dizinin devam edip etmeyeceğine izleyici karar verecek dedi. Yani aslında dizi bitti ama eğer izleyiciden çok mesaj alır çok yorum alırsak belki devam ederiz demek istedi. Ancak reytingleri çok gerilerde kalan dizinin bu sezon kesin final yapacağı konuşuluyor. Star tv de dizinin bitmesinden yana.. Ancak yeni dizilerin tutmama riski daha yüksek. O yüzden devam etmek de isteyebilirler.

Her şey mayıs ayında Yapımcı ile kanal arasındaki görüşmeye bağlı. Dizinin büyük ihtimalle biteceği konuşuluyor. Ancak bir sürpriz de çıkar yeni katılan oyuncularla dizi bir sezon daha devam ettirilebilir. Sizce Beni Affet dizisi 2017-2018 sezonunda da devam etmeli mi? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden tüm yorumcularımıza teşekkür ederiz..

Not: 8 Mayıs 2017 tarihinde kesinleşen bilgiye göre Beni Affet yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek. Dizinin 7. Sezonu 4 Eylül pazartesi 2017 de başlayacak. Hadi hayırlı olsun..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2017