Beni Affet Esra Yıldırım Kimdir? Yaman ile ilgisi nedir, eski sevgilisi mi?

Star TV’de hafta içi her gün ekrana gelmeye devam eden ve 8. sezonu ile oldukça iyi izlenme oranlarını devam ettiren Beni Affet dizisi yeni haftada da kaldığı yerden devam edecek. Beni Affet dizisinde adı sıkça geçmeye başlayan bir önümüzdeki günlerde diziye girecek olan Esra karakteri kimdir Esra Yıldırım beni affette kim ile ilgili gelecek Yaman ile alakası nedir diye merak edenler için bu sayfayı açmış bulunuyoruz.

Beni Affet dizisinde Esra hakkında birkaç farklı görüş var. En güçlü görüş Esra’nın Yaman’ın eski sevgilisi olduğu ve ondan bir çocuğu olduğu şeklindedir. Diziye nasıl girecek tam bilemiyoruz ama Yaman’ın 5 yıl önce sevgilisi olan ve ondan bir çocuk sahibi olmuş güzel bir kadın olarak diziye girecek olan Esra Yıldırım bakalım Beni Affet izleyicilerinden nasıl bir tepki görecek zamanla göreceğiz. Esra’nın başka karakter olarak girme ihtimali de elbette var ancak en güçlü ihtimal şimdilik Yaman’ın eski sevgilisi olarak görünüyor ve ondan bir çocuğunun da olması muhtemel en iyi senaryo olacaktır.

Beni Affet Esra Yıldırım kimdir yamandan çocuğu var mıBeni Affet dizisinde Yaman ve Feride arasındaki ilişki son günlerde iyice rayından çıkmış iken Esra adı sıkça geçmeye başladı. İzleyenlerde Beni affet’te Esra’nın kim olduğunu Esra Yıldırım adının ne ile bağlantılı olduğunu merak ederek Yaman ile Esra arasındaki ilişkinin ne olduğunu, Yaman’ın eski sevgilisi mi Esra yoksa daha farklı bir karakterle mi diziye dahil olacak diye bir çok soru işareti var bizde bu konuya açıklık getirmek için Beni Affet dizisindeki Esra Yıldırım kimdir bu konu hakkında bildiklerimizi yazmayı istiyoruz.

Beni Affet dizisine yeni gelen Esra kimdir Yaman ile ilişkisi nedir?

Beni Affet dizisindeki Esra Yıldırım Yaman’ın çocuğunun annesi olan kadındır. 5 Yıl önce Yaman ile Sevgili olan Esra çocuğunu Yamandan kaçırmıştır. Ancak bu kaçırma eylemini sıradan bir kaçırma olayı gibi düşünmemiz gerekiyor çünkü Esra Yıldırım Yaman dan intikam almak için böyle bir girişimde bulunmuştur. Esra ile Yaman arasında ki ilişki çok çok eskiye dayanmakla birlikte Esra Hanım neden Yaman dan intikam almak istediğini aslında tahmin etmişsinizdir. Çok eskiden Yaman ile Esra sevgilidir ancak Yaman bir süre sonra Esra’dan uzaklaşmış Esra ise bu durumu hazmedememiş ve Yamandan çocuğu gizlemiş ona göstermemiştir ve zarar vermek için onu kollamaya başlamıştır.

Beni Affet Esra kimdir yamanın eski sevgilisi miZaman içerisinde Feride ile yaklaşan ve sevgili olup Esrayı iyice unutan Yaman, Esra Yıldırım’ın hedefi haline gelmiş ve intikam için çocuğunu kullanmaya karar vermiştir. Asıl amacı belki de Yaman’ın dikkatini çekmek, varlığını ona hissettirmek olan Esra bakalım diziye girdikten sonra neler yapacak Yaman ile Feride’nin arasına girip nasıl bir oyun çıkaracak bizlerden merak ediyoruz sizde yorum ve görüşlerinizi yazarak beni affet dizisine yeni gelen Esra Yıldırım hakkında görüşlerinizi lütfen aşağıya yazın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Esra Yıldırım Kimdir? Yaman ile ilgisi nedir, eski sevgilisi mi? (3 Yorum)

  1. diziye gelen hakaretleri kaldıramıyorsanız adam gibi düzgünce yapacaksınız şimdi düzgünce diziyi çekin hatalar yapmadan yok esra yok zafer sıktınız insanlar aklını çalıştırsın diye allah beyin verir bu senaerislere 2 senedir ne veriyorda ankaradaki 2 diziside berbat kalitesi yerlerde 2 diziyide toplayın hızlandırılmış şekilde

  2. pes bildigin dizinin şeyi çıktı yok kaderin pavyon u yok yok dizinin rezilligi çıktı miyde bulandırıyor artık bu kadar da pes senarisler bu kadar ucuz hikayeler yazıyor bu dizide final artık YAPILAN İŞ ÜRKÜTTÜNÜZ KURBAYA DEYECEK ama nerde diziyi ahlaklı bir hale getirin tabi biliyorsanız senaristler olarakkk umut feride ve yaman ın oglu bu konuyu ortaya çıkarınnnnnnnnnnnnnn

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2018