Beni Affet Mine Karakteri Kimdir? Diziye Yeni Gelen Mine Hakkında Bilgiler

Star tv de günlük olarak yayınlanan ve her bölümü ile merak edilen bir dizi olan Beni Affet dizisi bu sezon reytinglere çok iyi başlamadı. Bunun içinde yeni oyuncu transferlerine başladı Son transferi de Mine karakteri oldu.. Beni Affet Mine Karakteri Kimdir? Diziye Yeni Gelen Mine rolü Hakkında Bilgiler ve resimler burada..

Beni Affet dizisinde mine hakkında fala bilgimi olmasa da Cüneyt rahatsızlanınca aradığı kız kimdir diye merak edenleriniz olmuş olabilir. Mine Cüneyt rahatsızlanınca aradığı güzel kızın adıdır. Mine karakterini Pırıl Ertem isimli güzel oyuncu canlandırıyor. İleriki bölümlerde Mine rolü ile oldukça sık karşılaşacak gibiyiz. Zira Cüneyt ile yakınlaşmaya başlayacak Mine.

İleriki günlerde sevgili olurlarsa ben şahsen şaşırmam hiç. Beni Affet dizisine yeni katılan Mine karakterinin daha önce oynadığı dizi varmı diye araştırdık ancak bulamadık. Ankarada çekilen bu dizi sanırım biraz eğitici bir dizi oldu. Amatör bir çok oyuncuya ev sahipliği yaban diziyi buralara getiren belkide yürekli oyuncularıdır. Beni Affet Mine rolündeki Pırıl Erteme başarılar diliyoruz.

Yorum 1

  1. Anonim says:

    CUNEYTI MANYAK ETTINIZ BEEE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version