Beni Affet Müjgan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri (Aleyna Eroğlu)

Star tv de devam eden ve her yıl olduğu gibi 8. sezonda da kadrosunu yeni simlerle güçlendiren Beni Affet dizisinde kadroya son katılan isim Müjgan karakteri oldu. Bizde şimdiden merak edenler için diziye yeni gelen oyuncumuzu tanıtmak için Beni Affet Müjgan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri instagramı hakkında bilgiler verelim istedik.

7 Sezonunu geride bırakan Beni Affet dizisinde en son başrollerde oynayan Murat Danacı çıkmış ve kadroda büyük bir revizyon – yenilenme yaşanmıştı.. Yapımcılığını Focus Film – Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği Beni Affet dizisi kadrosuna son olarak Müjgan isminde yeni bir karakter dahil oldu. Peki Müjgan Beni Affette kimdir ne yapacak kim için geldi?

Başrollerinde Şeyma Korkmaz, Tolga Akman, Ceren Yalazoğlu, İlkay Kayku ve Okan Şenozan gibi önemli oyuncuları ve isimleri barındıran ve 7 sezondur Star Tv’nin gözdesi olan sevilen günlük dizi ‘Beni Affet‘e yeni sezon öncesinde önemli rollerde oynayacak olan 2 yeni oyuncu dahil oldu. Bunlardan birisi Müjgan rolü oldu..

Beni Affet Müjgan Kimdir Gerçek Adı instagramı

Beni Affet dizisine gelen bu iki oyuncuyu merak edenler için hemen belirtelim. Beni Affet’e Yılmaz rolüyle Can Arpacı dahil olmuştu. Beni Affet dizisine Müjgan rolüyle giren oyuncu ise Aleyna Eroğlu oldu. Aleyna Eroğlu hakkında detaylı bilgilere geçeceğiz ancak hemen belirtelim ki Beni Affete gelen Aleyna Eroğlu oldukça aktif bir kişilik ve önceki dizi rolleri ve program oyunculukları ile adından çokça bahsettiren bir oyuncu..

Beni Affet Müjgan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri (Aleyna Eroğlu)

Beni Affet Müjgan Kimdir Bilgileri Resimleri

Aleyna Eroğlu Kimdir: 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur.. 22 yaşında olan güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar mezunu olan Aleyna Eroğlu İstanbul Kadıköy Halk Eğitim merkezinde oyunculuk ve tiyatro eğitimleri aldıktan sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. Aleyna Eroğlu İlk olarak 2011 yılında 3 kadın ve 3 hayat filminde rol almış sonrasında ise pek çok tiyatro çalışmasına eşlik etmiştir.

Aleyna Eroğlu 2016 da Bir Yaz Gecesi Rüyası filminde rol almış ve ilk ödülü de bu filmde kendisine layık görülen yardımcı kadın oyuncuğu olmuştur. Daha sonra Aleyna Eroğlu İşte Benim Stilim’e katılarak daha güncel ve popüler alanlarda kendisini göstermek istemiştir.  Aleyna Eroğlu Yeniliklere açık bir yapım var. Bu yüzden farklı renkleri, desenleri ve kumaşları bir arada kullanmaktan asla çekinmem’’ diye açıklama yaptıktan sonra Bu Benim stilimde uzun süre oynamıştır.

Beni Affet Müjgan Gerçek Adı Bilgileri

1,69 cm. boyunda ve 43 kilo olan Aleyna Eroğlu sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmaya devam ediyor. Merak edenler için Beni Affet dizisinin Müjgan’ı olan Aleyla Eroğlu‘nun çok aktif kullandığı ve sürekli yeni resimlerini paylaştığı instagram hesabını buraya ekliyoruz: instagram.com/aleynaeroglu_ 

Aleyna Eroğlu’nun Filmleri ve Dizilerini merak edenler için sıralayalım :
2011 – 3 Kadın 3 Kader (Sinema Filmi)
TİYATRO – SİNEMA
Bahar Noktası- Puck (Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü)
Üzgünüm Leyla- Leyla
Babaannem Yüz Yaşında – Marta
İnternet Zizi – Zizi
2016- Bir Yaz Gecesi Rüyası
2016- İşte Benim Stilim
2018- Beni Affet Müjgan rolü

Aleyna Eroğlu Beni Affet dizisine Müjgan rolü ile katıldı

Beni Affet yeni 8. sezonda Müjgan rolü nasıl bir karakter olacak kimlerle nasıl bir set çekimleri olacak ileriki günlerde netlik kazandıkça sizlere yazacağız. Şimdilik Beni Affet Müjgan rolünü oynayacak olan Aleyna Eroğlu hakkında sizlere yazacaklarımız bu kadar.. Sizlerde Beni Affet Müjgan rolü Aleyna Eroğlu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Not: Beni Affet Müjganın Kardeşi Burçin Kimdir?

Beni Affet Burçin Kimdir? Gerçek Adı ve Hakkında Bilgiler (Müjgan’ın Kardeşi)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Müjgan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri (Aleyna Eroğlu) (3 Yorum)

  1. Mujgan rol yapma yetenegi sifir bile olmayan biri.kitaptan okur gibi konusuyor.stv dizilerindeki kadar yapmacik.en iyisi yol yakinken don baska is ara kendine kizim

  2. kader ve murat aşklarını yaşıycak bari bu ilişkiye senarislrr karışmasın zaten dizi dizilikten çıktı bu sezon final olmalı ki daha düzgün işler ortaya çıksın feride ogluna kavuşsun aman herşeyi kötüleşene kadar uzatmayı da seversiniz bunu uzatmayın hata kaldırılamaz GÜZEL FURKAN ENGİN BİR BİRİNE YAKIŞAN OYUNCULAR ASIL DOGRU SEÇİM BU HA GÜZEL TEDAVİ GÖRÜYOR HASTA SAÇLARI OLMAMASI LAZIM BENCE DAHA ÇOK KAFADAN HASTA YA

  3. şimdi beni affet in senarisleri yapımcı nilgün hanım mehmet bey izliyordur anlaşılmayan yarım eksik olan konuları toplayın feride ogluna en kısa sürede kavuşmalı öyle korkunç hikayeler yazıyorsunuzki bu kadar çok konu varken hiç olmamış konulara geçiliyor [1 feride çocuklarına kavuşacak nasıl oldugu sizi izlemesi bizi ilgilendirir [2 sıla saraç iyiki diziden çıktı darısı ateş e [3 nnedense 4 yıl içinde kemalin sakladıgı paralar buldular [5neden 7 yıl beklendi kaderin gerçek ailesini bulmak için [6 buyeni gelen oyunculardan biri sevginin çocugu ama çocuk ahmet refikten çıkmalı adam benle ewlendikten 9 ay sonra dogurdun dedi yazılan hikayenin üzerinden gidin [7 yaman en kısa sürede oglunu bulmalı fazla uzamamalı

Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2018