Beni Affet Yeni 7. Sezon 11 Eylül 2017 Pazartesi Star Tv de Başlıyor

Beni Affet Yeni 7. Sezon 11 Eylül 2017 Pazartesi Star Tv de Başlıyor.. Evet arkadaşlar, dizimizin tatili yavaş yavaş bitiyor. Eylül ayında dizimiz 7. Sezonuyla başlayacak. Star’da devam ediyoruz, saatimiz yine aynı, 15:30 civarında. Hangi gün başlayacağız henüz daha belli değil ama tahminimiz 11 Eylül olabilir.

Senaristlerin döndüklerini, çalışmaya başladıklarını biliyorum. Zaten kendileri de sosyal medyadan dizi ile ilgili ip uçları veriyorlar. Bahar karakterine can veren Gaye Turgut dizimizden ayrıldı. Kendisi de bunu açıkladı zaten. Sezon başladığında “nasıl” çıktığını göreceksiniz. Kendisine çok teşekkür ederiz, dizimize çok şey kattı Kemal’le birlikte. Hayatında ve yeni işlerinde sonsuz başarılar.

Onun dışında dizimize yeni bir çok oyuncu katılacak. Ayrılanlar da olacak. Bunları zamanı geldiğinde sizlere aktaracağım. Çekimlerin ne zaman başlayacağına dair bir tarih yok. Ama 11 Eylül gibi dizi başlayacaksa en az 3 hafta öncesinden başlaması lazım diye tahmin ediyoruz.

Yeni bilgiler geldikçe sizlere aktaracağım ama gerçekten bomba hikayelerle geri dönüyor Beni Affet. 7. Sezonu inşallah hayırlı olur, bizlere heyecan dolu, duygu dolu, aşk dolu bölümler izletirler.. Beni Affet Yeni 7. Sezon 11 Eylül 2017 Pazartesi Star Tv de Başlıyor konumuza sizde yorumlarınızla destek olabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Yeni 7. Sezon 11 Eylül 2017 Pazartesi Star Tv de Başlıyor (5 Yorum)

  1. unutma beni başlamayacaksa focos dizi de benim için bitmiştir diyer focos dizilerde bitsin artık focos yok bizler için artık diyer günlük dizileri izleyecem ama asla focos izlmeyecem

  2. beni afete kim dogru dürüst aşk yaşatılarki aslında dizi haber tivi bizler bu sezon unutma beniyi bekliyorduk nirgül sagyaşar hanım bizleri yine yarı yolda bıraktı

Eklenme Tarihi: 4 Ağustos 2017