Beni Affet Yeni Bahar Kimdir? Sıla Saraç Bahar Rolüyle Beni Affet Dizisinde

Sevilerek izlenen ve 6 sezondur oldukça başarılı bir günlük diziye imza atan Beni Affet başrol oyuncularından Birisi olan Gaye Turgut Evin geçtiğimiz sezon önce evlenmiş ardından da Beni Affetten kendi isteği ile ayrılacağını duyurmuştu. Beni Affet dizisinin Baharı diziden ayrıldı ve Yeni dizisi Savaşçı dizisi ile anlaştı >> Savaşçı Dizisi Çiğdem

Peki Beni Affet dizisinde Bahar rolünü kim oynayacak? Beni Affete yeni bahar rolü geldi dün itibarıyla çekimlere katıldı. Dizimizin yeni bahar rolü oldukça güzel ve ilgi çekici bir yüz oldu. Hem ekranlara yeni hemde dizi setlerine oldukça yabancı olsa da güzelliği ile bu açığı kapatacak gibi görünüyor..

Beni Affet Yeni Bahar Kimdir? Dizimizin yeni Bahar rolü Sıla Saraç isimli güzel oyuncudur.. Bahar Rolüyle Beni Affet Dizisinde oynayacak olan Sıla Saraç bakalım Gaye Turgutun boşluğunu dolduracak mı? Sıla Saraç oldukça genç ve yetenekli birisi, bakalım dizimizde başarılı olup güzelliği ile dizinin devamını sağlayacak mı?

Sıla Saraç Kimdir? Beni Affet dizisinin yeni Bahar rolü Sıla Saraç 1992 Ankara doğumludur. Oyuncunun kayıtlı olduğu Maydanoz Ajans tarafından farklı reklam filmlerinde ve dizilerde küçük rollerde oynamıştır. Özel Koru Hastanesi’de klinik diyetisyen olarak görev yapmasına rağmen oyunculuk deneyimini geliştirmek için Beni Affet dizisinden gelen teklifi kabul etmiştir.

Başkent Üniversitesi Diyetisyenlik bölümünden mezun olan oyuncu son olarak Sağlık Bakanlığı’nın bir kamu spotunda rol almıştır. Bir süredir Özgün Taşpolatoğlu  ile sevgili olan oyuncu Beni Affette yeni bahar olarak karşımıza çıkacaktır. Sizce başarılı olur mu Yeni Bahar rolü ile Sıla Saraç? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Yorum 6

 1. ALI ONDER says:

  SILA HANIM COK BASARILI ALLAH YOLUNU ACIK ETSIN

 2. Anonim says:

  EVET SILA KIZIMIZ COK BASARILI OLUCAK

 3. tulay kulak says:

  Diziye cok yakismissin atesle askiniz bi an once baslasin diziyi canlandiracak ve seyretmemizi arttiracaksin basarilar

 4. hande güneş says:

  Hiç sanmıyorum zaten filmi artık izlemek dahi istemiyorum iyice zıvanadan çıktı saçma sapan oyunlar bence bitmeli kemal ayrıldıktan sonra dizi paramparça oldu

 5. Anonim says:

  yeni bahar hiç olmamış

 6. ZEYNEP ARSHİ says:

  GÜZELSİN AMA GAYEM SENDEN FAZLASIYLA GÜZEL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version