Beni Affet Yeni Sezon (7.Sezon) Nezaman Başlayacak Tarihi Belli Mi?

Beni Affet Yeni Sezon (7.Sezon) Nezaman Başlayacak Tarihi Belli Mi?… Beni Affet dizisi 6 sezondur ekranlarda yayınlanıyor.Gündüz kuşağında yayınlanması sebebiyle de ev hanımları tarafından oldukça seviliyor. Sadece ev hanımları değil tabi ki oldukça fazla seyirci kitlesi var Beni Affetin. Zaten bu sebeple 6 sezondur devam ediyor.

Beni Affet bu 6 sezon içerisinde oyuncu değişikliğine oldukça başvurdu. Ama bu sezonki kadar ses getirmemişti. Çünkü bu sezon Kemal diziden ayrıldı ve bir sezon Kemal ve Bahar aşkı olmadan geçti. Beni Affet hayranları her zaman sitemize de yazdıkları yorumlarla bu duruma tepkisini gösterdiler. Ancak senaryo uzun olunca bazı olumsuzluklarda kaçınılmaz oluyor.

Beni Affet dizisi sezon finalinde yaşananları hatırlayalım; Yamanda Cüneytte Ferideyi bulmaya çalışır. Melisin ihmali sonunda Cüneyt doğru adrese yaklaşır. Feride ise bebeğini Melisten korumak için her şeyi yapsa da kar etmez. Melis ateş eder ama silahın ucundakinin kim olduğu görülmez? Cüneyt mi Feride mi yoksa Yaman mı vuruldu?

Gülüm ağır yaralıdır ve tüm aile yardım etmeye çalışır. Ateş sonunda Murtazadan intikamını aldığını düşünse de Murtaza tüm aileyi odaya kitler. Son bir oyun oynayarak Baharı Gülümü Şahini Sevgiyi acı dolu sonla buluşturmaya çalışır. Ama Ateş onları kurtaracak mı?

Beni Affet sezon finalinde olanlar oldu? Yeni sezonu bir çok soruyla bekleyeceğiz. Akıllarda ki soruları cevapları sizler için araştırıyoruz. Cevapları yapım ekibinden aldıkça paylaşmaya devam edeceğiz. Beni Affet dizisinde yeni sezonu eylül ayında başlayacak. Tam tarihi açıklanınca konumuzdan duyuracağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Yeni Sezon (7.Sezon) Nezaman Başlayacak Tarihi Belli Mi? (6 Yorum)

  1. merhaba yeni sezona yeni yüzler üretinn mehmet hayri koç esengül aypek basak vural mehmet ugur nak metehan şahiner selin ışık aynı dizide mehmet hayri koç esengül aypek eski rolleeeriiiyleee

  2. sıla ya üzüldüm ama murat iyi biri ama zaman geçmesi lazım ve kıyafetleri degişmeli kendisini yenilemeli yaman iyileşmeli cüneyit feride yamnanla mutlu oldukça kıskanmalı nisan gibi yamandan 2 inci kez hamile kalsa cüneyitin yüzünü görmek isterimm kemal in adı çok geçti kemal rolünü mehmet hayri koç a vermeyin yeni dizinizde yine aga rolüünü oynasın esengül aypek le

  3. kader anneligi tatmalı yanlız mahir den deyil o anası gibi bencil devlet tiyatrosundan oyuncular bulunn yeni yüz sevgi 3 üz dogurdu feride de ikiz dogursun yaman iyileşsin

Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2017