Beni Affet Yeni Sezonda Hangi Saatte Yayınlanacak? Adını Sen Koydan Önce mi Sonra mı?

Star tv de ekran iyice sıkıştı. Geçtiğimiz sezon önce Beni Affet ardından da Zuhal Topal programı başlıyordu. Bu sezon ise Adını Sen Koy dizisi transfer edildi. Oldukça güçlü bir fan yapısı bulunan yeni dizi Adını Sen Koy star tv de saat kaçta yayınlanacak Beni Affet mi önce olacak Adını Sen Koy mu hala belirsiz.. Ancak Beni Affet geçen seneki sezonda devam edecek görünüyor.

Beni Affet dizimizin çekimleri bu hafta başlıyor arkadaşlar. Bütün oyuncularımız döndüler, yeni sezon için heyecanla “yönetmenlerimizin” motor demesini bekliyorlar. Yeni oyuncularımız aramıza katıldılar, zaten duyurdum sizlere, daha da katılacaklar ve dizimizin ilk haftalarında aramızda olacaklar.

Öte yandan dizimiz için Star tv tarafında özel bir Jenerik çekilecek, tahminimiz iki haftaya kalmaz o jenerik de dönmeye başlar kanalda. Dizimiz “geçen” sezon olduğu gibi yine 15:30 gibi başlayacak en fazla 16:00’a kayabilir ama saatimiz aynı. Günümüz “her gün” olacak. Bazı sitelerde ve sayfalarda Adını Sen Koy dizisi geldi diye bitti diye saçma sapan haberler var. Maksadı huzursuzluk olan bazı insanlar bu haberleri uyduruyor.

Dizimiz tahminimiz 11 Eylül pazartesi günü, saat 15’de özeti, 15:30 ya da 16:00 gibi de yeni bölümüyle, 7. sezona merhaba diyecek. Daha fazla fotoğraf, daha fazla içerik ve bilgi “her” zaman bizden sizlere aktarılmıştır, yeni sezonda da, dizimiz başlayana kadar da öyle olacaktır.Beni Affet

Son olarak dizimize Metehan Şahiner katıldı arkadaşlar. Yakında çekimlerimizde başlıyor, orada göreceksiniz, herkesten önce paylaşmak istedim. Daha bir çok oyuncu da dizimize “yeni” hikayelerle dahil olacak, zamanı geldiğinde paylaşacağım.

Beni Affet Yeni Sezonda Hangi Saatte Yayınlanacak? Adını Sen Koydan Önce mi Sonra mı? sorusuna yeniden cevap verelim: Saatimiz aynı değişmedi Saat 15.00 da ekrana gelecek. Büyük ihtimal Adını Sen Koy dizisinden sonra olacak. Çünkü Zuhal Topalda olacağı için başka vakit kalmıyor. Ama star tv son dakika değiştirir mi bilemiyoruz.. Sizde görüşlerinizi yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet Yeni Sezonda Hangi Saatte Yayınlanacak? Adını Sen Koydan Önce mi Sonra mı? (9 Yorum)

  1. Özge lütfen Sabahat üçe vermediler dizimiz var atevede size ricam Sabahat beşe versinler dedi ki:

    Lütfen beni affeti üçe vermesinler atevede bizim filimiz far sizden ricam saat 17 ye fersinler

  2. sayın dizi haber tivi yorumum kırıcı olduysa çok ózür dilerim sizlerden bütün tavrımız dizi yapımcısına herkes unutma beniyi bu sezon bekliyordu ama yine beni afeti görûnce unutma beniyi nasıl istedimizi anlıyoruz teşekürler ve basarı

  3. böyle saçma bişi görmedim unutma benin beklerken beni afetin haberini yapıyorlar dalgamı geçiyorsunuz unutma benin fanlariyla

    • Dalga geçmiyoruz asu hanım ancak unutma beni ile ilgili bir gelişme şimdilik yok, yapımcıyı arayıp göreceğiz senin için..

Etiketler: Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2017