Beni Affet Yılmaz Kimdir Bilgileri (Can Arpacı) 2018 Yeni Sezon

Merak ettiğiniz Beni Affet Yılmaz Kimdir Bilgileri (Can Arpacı) 2018 Yeni Sezon konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Beni Affet Yılmaz Kimdir Bilgileri (Can Arpacı) 2018 Yeni Sezon… Beni Affet dizisi yapımcılığını Focus Film – Nilgün Sağyaşar üstleniyor. Dizi bu sezon 8. sezonu ile ekrana gelecek. Beni Affet dizisi yeni sezonunda diziye yeni oyuncularda dahil olmaya devam ediyor. Diziye Yılmaz ve Müjgan isimli yeni oyuncular dahil oldu:

Beni Affet Müjgan (Aleyna Eroğlu) Kimdir?

Beni Affet dizisi günlük dizi olduğu için çalışma şartları biraz daha yoğun geçiyor. Bu yüzden de her sezon diziden ayrılan ve yeni katılan oyuncular oldukça fazla oluyor. Beni Affet dizisi başrollerinde Şeyma Korkmaz,Tolga Akman,Ceren Yalazoğlu,Baki Çiftçi,İlkay Kayku ve Okan Şenozan yer alıyor. Beni Affet dizisi yeni sezonunda diziye iki yeni oyuncu daha dahil oluyor.

Beni Affet dizisi 8. yeni sezonunda katılan oyuncu Yılmaz Karakteri ile Can Arpacı ve Müjgan rolü ile Aleyna Eroğlu… Bizler bu konumuzda sizlere Can Arpacı’yı tanıtacağız. Müjgan karakterinde ki Aleyna Eroğlu’nu da diğer bir konumuzda tanıtacağız.

Beni Affet Yılmaz rolündeki Can Arpacı Kimdir Bilgileri;

Beni Affet dizisi yeni sezonunda Yılmaz rolüne hayat veren oyuncu belli oldu. Beni Affet dizisinde Yılmaz karakterini canlandıracak olan oyuncu Can Arpacı. Can Arpacı hakkında internet üzerinden çok bilgi yer almıyor. Can Arpacı’nın instagram hesabı var ve resimde bir kızla elele olduğunu görüyoruz sevgilisi olduğunu tahmin ediyoruz. Can Arpacı’nın instagram hesabı instagram.com/canarpacii

Beni Affet 2018-2019 Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler?

Can Arpacı Beni Affet yeni sezonunda başrollerden birisi bile olabilir. Yakışıklı oyuncunun dizide hemen parlayacağını düşünüyoruz. Can Arpacı daha önce Büyü 2 filminde rol aldı. Can Arpacı Beni Affet dizisinde Yılmaz rolünde oynayacak. Yılmaz karakteri kim ve nasıl biri bilgiler geldikçe paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2018

Dizi Haberleri