Beni Affet’in Cüneyt’i Murat Danacı Bizim Hikaye Dizisinde (Filiz’in Avukatı)

Uzun yıllardır Beni affet dizisinde oynayan ve 7 yılın ardından bu sezon diziden ayrılan Cüneyt karakterini yıllardır başarıyla oynayan Murat Danacı Yeni sezonda Bizim Hikaye dizisinde oynayacak.. Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin yer aldığı Bizim hikaye dizisine en son Murat Danacı Katıldı.

Beni Affet’in Cüneyt’i Murat Danacı aradan geçen 7 yıl sonrasında Beni affetten ayrılmıştı geçtiğimiz Haziran ayında.. Uzun yıllardır Cüneyt karakterine hayat veren başarılı oyuncu Fox TV’nin sevilen dizisi ‘Bizim Hikaye‘ye yeni sezonda dahil oldu. Peki Murat Danacı Bizim Hikayede hangi rolde oynayacak?

Filiz'in Avukatı rolü Kim (Murat Danacı)

Beni Affet’in Cüneyt’i Murat Danacı Bizim Hikaye Dizisinde (Filiz’in Avukatı)

En Son olarak Beni Affet dizisinde rol alan Murat Danacı Cüneyt karakterinden sonra Bizim hikaye dizisine dahil oldu. Başarılı Oyuncu Murat Danacı dizide Filiz karakterinin avukatı rolünü üstlenecek. Hazal Kayanın canlandırdığı Filiz rolünün biran evvel polis memuru Cemilden ayrılması için Filizin avukatlığını yapacak olan Murat Danacı bakalım nasıl bir performans sergileyecek.

Murat Danacı Bizim Hikaye dizisinde hangi rolde

Bizim Hikaye Filiz’in Avukatı Kimdir?

Bizim Hikaye Filiz’in Avukatı rolünü oynayan oyuncu Murat Danacı’dır. 25 Temmuz 1976 tarihinde Manisa’da doğan Murat Danacı Beni Affet dizisinde uzun yıllar (yaklaşık 7 yıldır) Cüneyt Kozan karakterini canlandıran oyuncu son olarak Filizin avukatı rolünde Bizim hikaye dizisine transfer oldu.

Murat Danacı bir çok sinema, dizi ve tiyatro’da rol almış, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Murat Danacı Manisa Akhisar‘lıdır. Daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş ancak boşanmıştır. Bu evliliğinden bir oğlu vardır.

Bizim Hikaye Filiz'in Avukatı Kimdir (Murat Danacı)

Bizim Hikaye Filiz’in Avukatı Murat Danacı hakkında bilgiler böyle.. Merak edenler için Murat Danacı instagram hesabını da paylaşalım sizlerle: instagram.com/muratdanaci  Bizim Hikaye yeni sezon bölümleriyle Eylül’de Fox’ta!

Beni affet cüneyt bizim hikayede hazal kaya ile oynayacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet’in Cüneyt’i Murat Danacı Bizim Hikaye Dizisinde (Filiz’in Avukatı) (2 Yorum)

  1. çok iyi oyuncu başarısi ferması beni afet çüneytrölünü başarılı yani selim rolünü izlecez.

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018