Beni Bırakma 108.-109.-110. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (Sezon Finali)

Atv ekranlarında devam eden ve her bölümü ile merak konusu olmaya ve izlenmeye kaldığı yerden sürükleyici hikayesi ile kendine çekmeye devam eden Beni Bırakma dizisinin sezon finali yapmasına çok az kaldı. Beni Bırakma yeni sezonda neler olacak neler yaşanacak tüyoları gibi konuları sizlere sunmadan önce sezon finali öncesinde neler yaşanacak kısaca göz atalım hep birlikte..

Atv de gündüz kuşağında ekrana gelen sevilen günlük dizi Beni Bırakma yeni bölümleri ile devam ediyor. Beni Bırakma 108. bölümü ile 6 haziran çarşamba günü atv de yeni bölüm özeti ve tüyoları dizihaberi.tv de sizlerle olacak. Beni Bırakma 109. bölüm ise 7 haziran perşembe günü Atv de yayınlanacak fragmanı ve yeni tüyolarını buraya ekleyeceğiz.

Beni Bırakma haftanın son bölümü ile ve sezon finali ile yani 110. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (Sezon Finali) ile 8 Haziran cuma günü sizlerle son kez buluşacak ve haftayı da sezonu da kapatacak. Beni Bırakma en yeni bölümleri ve 2. sezonu ile Eylül 2018 de kaldığı yerden izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Beni bırakma 110. Bölüm: Emre’nin hapisten çıkması bir mucizeyken, Zeynep Bora’nın elinde Emre’nin suçsuz olduğunu gösteren görüntülerin olduğunu öğrenir ve Bora’dan Emre’yi kurtarmasını ister. Bora Zeynep’e, teklifini tek bir şartla kabul edeceğini söyler.

Öte yandan Sıla, Aslan ile yaptığı anlaşma gereği Tarık’tan habersiz İstanbul’a gitmek için yola koyulur. Sıla’nın tek bilmediği şey Aslan’ın kendisi hakkında çok farklı planlarının olduğudur.

Tarık Emre’nin başına gelenlerden dolayı Sıla’dan haber alamaz. Tarık Sıla’nın zor durumundan haberdar olabilecek midir?


Beni Bırakma 109. Bölüm: Bora Yeliz’i öldürtüp suçu Emre’nin üstüne atar. Olayın tek şahidi olan Zeynep, Emre’yi oradan uzaklaştırmaya çalışsa da Emre işlemediği bir suçtan dolayı kaçmak istemez, polise teslim olur ve karakolda büyük bir sürprizle karşılaşır.

Tarık Sıla’nın Aslan’a kendisinden habersiz şirket evraklarını verdiğini öğrenir ve Sıla’dan bunun hesabını sert bir biçimde sorar. Bu sırada olanlardan habersiz olan Meltem, Tarık’ın bu zor durumunu öğrenir ve harekete geçer.

Beni Bırakma 6 haziran çarşamba 108. Bölüm özeti: Cengiz’in kalbi rahatsızlanmış ve kalbi durmak üzeredir, yaşananlara dayanamamış, bütün uğraşlara rağmen Cengiz için artık yapacak bir şey kalmamıştır. Aile Cengiz’in durumundan dolayı acı yaşarken ve bu hengamenin içindeyken Bora ise boş durmaz ve büyük planına başlar. Bora yaptığı plan gereği Yeliz’i kullanarak hem Zeynep’i hem Emre’yi kendi üstüne çeker. Emre her şeyi çözüme ulaştırdığı anda acı bir sürprizle karşılaşır.

Öte yandan Aslan, Sıla’dan temin edip aldığı evraklarla amacına ulaşmış ve şirkette tamamen kontrolü ele almışken, Tarık’ın gelişmeleri ve bütün olanları öğrenmesi Aslan’a karşı yeniden toparlanıp güçlü durması uzun sürmemiştir. Tarık hiç beklemediği bir zamanda, Aslan’dan öğreneceği sürpriz bir sırla yerle bir olacaktır.

Beni Bırakma 108.-109.-110. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (Sezon Finali) ile kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi bizlere yorum kısmından yazabilir ve paylaşabilirsiniz. Yazdığınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederiz. Beni Bırakma 8 haziranda yapacağı sezon finalinden sonra Eylül 2018 de kaldığı yerden devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2018