Beni Bırakma 11.-15. Bölüm Özeti Tüyoları (22-26 Ocak) Fragmanı

Atv ekranlarında sevilerek izlenen ve her bölümü ile beğenilen dizilerden günlük yayınlanan Beni bırakmada bizi neler bekliyor yeni bölümlerde neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Atv ekranlarında reytinglere iyi başlamayan Beni Bırakma 11.-15. Bölüm Özeti Tüyoları (22-26 Ocak) Fragmanı ile kaldığı yerden yeni hafta ile devam edecek.

Günlük dizilerin ardı ardına patladığı ve her hafta yenilerinin çıktığı ama hiç birinin Adını Sen koy ayarında olamayıp dizilerden beklentilerin sınırlı kaldığı dizilerden birisi olan Beni Bırakma Atv de izleyenlerine farklı bir hava veriyor. İlk haftadan beri izleyenlerin oldukça beğendiği dizinin 3. haftasındaki gelişmeler merak konusu oldu.

Beni Bırakma 11.-15. Bölüm Özeti Tüyoları (22-26 Ocak) Fragmanı ile devam edecek.

Zeynep ile Emrenin tanışmasının ardından aralarında neler geçecek merak konusu oldu. Büyük ihtimalle Zeynep gibi güzel bir kız ile Emre gibi yakışıklı arasında güzel bir aşkı kaleme almıştır senarist.. Ancak Zeynep ile Emrenin yolu oldukça uzun ve meşakkatli olacak. Yollar ne kadar dikenli ve uzunsa yol arkadaşlığı da o derece uzun ömürlü olacaktır.

Aşağıda Beni Bırakma dizimizin yayınlanan son fragmanını izleyebilirsiniz. Beni Bırakma 11.-12.-13.-14.-15. Bölüm Özeti buradan güncellenecektir. Sizlerde Beni Bırakma 11.-15. Bölüm Özeti Tüyoları (22-26 Ocak) Fragmanı hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bizlere yazabilir yorum ve görüşlere isterseniz yanıtlar verebilirsiniz. Dizi beğendiniz mi nasıl buldunuz bu konuda da yorumlarınızı bekliyoruz..

Beni Bırakma 11.-15 Bölüm (22-26 Ocak) Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=2apMDcg9jwc

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma 11.-15. Bölüm Özeti Tüyoları (22-26 Ocak) Fragmanı (2 Yorum)

  1. ne oldu bu sefer bu diziyimi bozacaksınız ne oldu belli olmayan o kadın bizim mesai gece 1 de başlıyor saf kızlar o işin yolcusumu kendinize gelin bu 2017 2018 yılı focus filme yaramadı galiba atv deki star tv dekinden daha kaliteli sakın hata yapmayın sakın

Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2018