Beni Bırakma 111. Bölüm Özeti Fragmanı (Yeni Sezon) Tüyoları

Beni Bırakma dizisi 8 haziran cuma günü sezon finali yaptıktan sonra uzun bir ara verecek ve 111. Bölümü ile yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek. Bir çok Atv izleyicisi 11 Haziran pazartesi günü Beni bırakma dizisini arasa da ekrana gelmeyeceği için diziyi bulamayacaklar. Çünkü dizi sezon finalinden dolayı Eylül ayına kadar olmayacak. Peki Beni Bırakma 111. Bölüm ne zaman olacak yayınlanacak..

Beni Bırakma 111. Bölüm tarihi kesin olmamakla birlikte 17 Eylül pazartesi başlayacağını tahmin ediyoruz. Atv genellikle okulların açılması ile birlikte dizilerini başlatıyor, günlük dizi olduğu için BEni bırakma dizisini biraz daha erken başlatabilir. Beni Bırakma 111. Bölümü ile Eylül 2018 de ekrana gelecek. Peki Beni Bırakma 111. Bölüm özetinde neler olacak fragmanda neler var yeni sezonda neler izleyeceğiz. İşte sizlere verilecek kısa özet:

Beni Bırakma Yeni Sezon 111. Bölüm Özetinde: Emre’nin hapisten çıkması bir mucizeyken, Zeynep Bora’nın elinde Emre’nin suçsuz olduğunu gösteren görüntülerin olduğunu öğrenir ve Bora’dan Emre’yi kurtarmasını ister. Bora Zeynep’e, teklifini tek bir şartla kabul edeceğini söyler.

Öte yandan Sıla, Aslan ile yaptığı anlaşma gereği Tarık’tan habersiz İstanbul’a gitmek için yola koyulur. Sıla’nın tek bilmediği şey Aslan’ın kendisi hakkında çok farklı planlarının olduğudur. Tarık Emre’nin başına gelenlerden dolayı Sıla’dan haber alamaz. Tarık Sıla’nın zor durumundan haberdar olabilecek midir?


Beni Bırakma 111. Bölüm özeti kısaca böyleydi. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Yeni Sezonda Beni Bırakma 111. Bölüm özeti yayınlanınca ayrıca sayfamıza ekleyeceğiz. Beni Bırakma 111. Bölüm fragmanı videosu yeni sezon tanıtımı da sizler için buraya eklenecektir. Şimdiden teşekkür ederiz ve iyi tatiller dileriz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma 111. Bölüm Özeti Fragmanı (Yeni Sezon) Tüyoları (9 Yorum)

  1. NEDEN BU ANKARA DAKİ DİZİLER BU KADAR BASİT TEKRARLAMALARI SEVİYORLAR GERÇEKTEN ANKARANIN DIŞINADA ÇIKIN BAZI BÖLÜMLER YOK İSTANBULDA YOK BAŞKA ŞEHİRDEYİZ YOK İSTANBUL DA ARADA BİR ÇEKİM YAPSANIZ OLUR

Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2018