Beni Bırakma 191.-192.-195. Bölüm Özetleri (28 Ocak-1 Şubat) Atv

ATV ekranlarında yayınlanan Beni bırakma dizisi 191. bölümü ile 28 Ocak Pazartesi günü izleyici ile buluşmaya devam edecek. Beni bırakma dizisinin 192. bölümü 29 ocak 2019 Salı günü Atv ekranlarında izleyicilerle buluşurken beni bırakma dizisinin 193. bölümü 30 Ocak çarşamba günü izleyiciye sunulacak. yeni bölüm özet ve fragmanların oldukça merak edildiği beni bırakma dizisinin 194. bölümü 31 Ocak Perşembe günü Atv’de yayınlanırken haftanın son bölümünde beni bırakma dizisi 195. bölümü ile 1 şubat 2019 Cuma günü Atv ekranlarında yeni bölüm özeti fragmanı ile ekrana gelecek.

Beni Bırakma 191.-192.-193.-194.-195. Bölüm Özetleri (28 Ocak-1 Şubat) Atv’de..

Beni Bırakma 195. Bölüm Özeti 1 Şubat Cuma: Birazdan eklenecek..

Beni Bırakma 194. Bölüm Özeti: Emre Zeynep’i i haber ediyor… Tarık Meltem’den bebeği aldırmamasını ister ve onunla boşanmaz. Sıla bunu duyunca deliye döner ve Meltem’in numara yaptığını düşündüğü için üstüne saldırır. Arbede sırasında Meltem dengesini kaybeder düşer. Tarık bebeğe bir şey olduğunu sanınca deliye döner ve Sıla’yı suçlar. Sıla yıkılır. Kıymet’in de baskısıyla şehri terk etmeye karar verir. Tarık bunu öğrenince Sıla’yı durdurmaya çalışırken hiç hesapta olmayan bir şey olur.

Zeynep hapiste Bora’nın onu şikayet ettiğini düşünür. Emre de Bora’nın pisliklerini açığa çıkarmaya çalışır. Bu sırada Zeynep güvende olsun diye onu ihbar etmiştir. Zeynep hapisten kurtulup Emre’ye kavuşacağı anı beklerken Emre’nin ihbar ettiğini öğrenince yıkılır.Beni Bırakma 194. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 193. Bölüm Özeti: Torun haberini alan ailenin düşünceleri değişiyor… Meltem mahkemede düşüp bayılınca Tarık ile boşanamazlar. Meltem apar topar hastaneye kaldırılır. herkes bunun yine Meltem’in bir oyun olduğunu düşünürken Meltem’in hamile olduğu ortaya çıkar.

Bütün aile torun haberiyle Meltem’e başka gözle bakmaya başlar. Meltem’in eline yeni bir koz geçmiştir artık.Bu arada Zeynep de Bora’nın hapiste olmasını fırsat bilip ona bir anlaşma sunar. Bora istemese de özgürlüğü için kabul etmek zorunda kalır. Zeynep, Emre’ye kavuşacağı için çok mutludur ama işler hiç umduğu gibi gitmez. Beni Bırakma 193. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 192. Bölüm: Emre ameliyattan çıkıyor… Emre geçirdiği zorlu ameliyattan sağ salim çıkmayı başarır. Zeynep sevdiği adamın hayatta kalmasının mutluluğunu yaşayamadan Bora’nın suçu üstlenmesinin şokunu yaşar. Bora ise her ne kadar içeri düşmüş olsa dahi karşısındaki en büyük tehlikeyi bertaraf etmenin sevincini yaşarken Sadık’tan gelen bilgiyle yıkılır! Esin, öz kızını para için kaçırdığı ortaya çıkınca Cansu’ya bir darbe daha indirmekten çekinmez. Meltem ise boşanma davaları görülürken Tarık için büyük bir sürprize imza atar.

Beni bırakma dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak Meltem için mucize bir gelişme olacak mı diye merak eder izleyicilerimiz için bu sayfamızda sizlere detaylı bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz. beni bırakma dizisi Atv ekranlarında her hafta kaldığı yerden devam ediyor. 3 haftalık aranın ardından yeniden ekrana gelmeye başlayan beni bırakma dizisi 191 bölüm 28 Ocak Pazartesi günü Atv’de ekrana gelmeye devam edecek.

Beni bırakma dizisinin 191 bölümünde neler olacak neler yaşanacak kısaca özetlemek istiyoruz: Atv’de ekrana gelen beni bırakma dizisinin 191. bölümün özeti kısaca söyle:Meltem oldukça zor bir duruma düşmüş ve Kerem’in zorlaması sonrasında tarıktan boşanmayı kabul etmiştir.Ancak kendisini de hiç tahmin edemeyeceği yeni gelişmeler yaşanır.

Beni Bırakma 191.-192.-195. Bölüm Özetleri (28 Ocak-1 Şubat) AtvMeltem’in başına gelenlerin yanı sıra Bora ve Emre’nin birbirlerine karşı ölesiye kavgalarını Arasında Zeynep hiç beklenmedik bir hareket yapar ve Bora ve Emre’nin kavgalarının önüne geçmeye çalışır. Emre hastanede ameliyat masasında ölüm kalım savaşı verirken Borada çok Hayati bir karar vermenin eşiğindedir ve bu kararı Zor da olsa verir.

28 Ocak Pazartesi Beni Bırakma 191. Bölüm: Meltem için mucize bir gelişme oluyor…

Meltem her ne kadar karşı dursa ve inat etse de Kerem’in zorlamaları sonucunda Tarık’tan boşanmayı kabul etmek zorunda kalır. Ancak kendisi için bile mucize sayılabilecek bir gelişme tüm hesapları altüst eder.Beni Bırakma 191.-192. Bölüm Özeti

Öte yandan, Bora ve Emre’nin öldüresiye kavgalarına müdahil olan Zeynep, can havliyle şok bir davranışa girişir.
Emre ameliyat masasında yaşam mücadelesi verirken, Bora tüm soğukkanlılığıyla önemli bir karar alır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma 191.-192.-195. Bölüm Özetleri (28 Ocak-1 Şubat) Atv (4 Yorum)

  1. Meltem kazanmış gibi olsada babası rolünü daha oynamadı dizinin sonunda Meltem olucek onun çocuğunu sıla bakicak

  2. lütfen melteme o kadarda kötü rol yazılmasın meltemi çok seviyorum meltem oyunculukta bir yıldız sıla yapmacıgı için meltem harcanmasın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2019