Beni Bırakma 198.-199.-200. Bölüm Özeti Tüyoları (6-7-8 Şubat) Neler Olacak?

Bu konumuzda Beni Bırakma 196.-197.-198.-199.-200. Bölüm Özeti Tüyoları (4-5-6-7-8 Şubat) Neler Olacak? bilgileri ve sizler için hazırlanmış en son haberleri paylaşacağız. Beni Bırakma dizisinin 4 Şubat 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan 196. Bölümünde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Sitemizde Beni Bırakma dizisinin 196. bölüm özetini ilk olarak sizlere sunmak istiyoruz.. İşte Beni Bırakma 196. Bölüm özeti 4 Şubat 2019 Pazartesi günü Atv ekranlarında olacak..

Beni Bırakma Dizisi 196.-197.-198.-199.-200. Bölüm Özeti Tüyoları (4-5-8 Şubat) Neler Olacak?

Beni Bırakma 196.-197.-198.-199.-200. Bölüm ÖzetiBeni Bırakma 196. Bölüm özeti 4 Şubat 2019 Pazartesi

Beni Bırakma dizisinin yeni bölümünde Tarık geçirmiş olduğu kaza sonrasında araç büyük hasar alıp yanmaya başlamıştır ve kısa sürede büyük bir hasar oluşur araçta. Sıla ise panikle Tarık’ı kurtarmaya çalışsa da arabanın alev alıp patlamasıyla birlikte kendisi de bir tarafa savrulunca elinden bir şey gelmez ve Sıla da yaralanır bu patlama neticesinde. Hem Tarık hem de Sıla yaptıkları bu kaza sonrasında arabanın da patlaması ile birlikte ikisi de hastaneye kaldırılmıştır.

Meltem ise bu durum sonrasında ne yaparsa yapsın Tarık ve Sıla’yı ayıramadığı için iyice çıldırıp deliye dönmüştür. Meltem aileye Sılanın bebeğini düşürmeye çalıştığı yalanını söyleyip onları Sılanın üstüne doğru kışkırtmayı da becermiştir.Meltemin sözlerinin arından herkes Sıla’ya saldırırken Kıymet ve Kerem ise onu korurlar. Sıla artık bütün bunlara katlanmanın ne kadar zor olduğunun farkındadır ve gitmeye karar verdiğini söyler ama onun bu sözlerini duyan Kıymet onu vazgeçirebilmek için başka bir plan devreye sokar..Beni Bırakma 197. Bölüm özeti 5 Şubat 2019 Salı

Beni Bırakma 196. Bölüm özeti 4 Şubat 2019 Pazartesi başka neler olacak? Diğer yandan Emre Zeynep’in kendisinden neler sakladığını gizlemeye çalıştığını öğrenmeye çalışırken Arzu ile Zeynep’in birbirine yakınlığı onu iyice şüphelendirir. Emre’nin bir ipucu yakalamak için çalıştığı kafa yorduğu zaman Hülya da kızını ne yapıp edip hapisten kurtarmak için mücadele etmeye başlar. Hülya Emre’nin yakına gelerek ona yalvarır ama Emre bunu kabul etmez bir türlü. Bu arada Bora da Leyla’dan iyice şüphelenmiş ve işkillenmiştir. Bora Leyla’nın kim olduğunu araştırmaya başlar.

Cansu ise Zeynep’in bebeğinin babasının Emre olduğunu öğrenmiştir ve büyük bir panikle Esine gelerek ondan yardım ister. Esin ise kızının üzülmesine kıyamaz ve hiç beklenmedik bir plan yapar. Acaba Esin nasıl bir plan yapacak? Beni Bırakma 196. Bölüm özeti 4 Şubat 2019 Pazartesi günü izleyip göreceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazarak Beni Bırakma 196. Bölüm özeti 4 Şubat 2019 Pazartesi neler olacak hakkında bizlere yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz yorumlarınızı bekleriz.Beni Bırakma 196. Bölüm özeti 4 Şubat 2019 Pazartesi

Beni Bırakma dizisi 196. Bölüm özeti 4 Şubat 2019 Pazartesi günü Atv de ekrana gelirken Beni Bırakma 197. Bölüm özeti ve tüyoları ile 5 Şubat 2019 Salı günü kaldığı yerden devam edecek Atv de.. Beni Bırakma 198. Bölüm özeti 6 Şubat 2019 Çarşamba günü, Beni Bırakma dizisinin yeni 199. Bölüm özeti ise 7 Şubat 2019 Perşembe günü yayınlanacak. Beni Bırakma 200. Bölüm özeti 8 Şubat 2019 Cuma günü Atv ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Beni Bırakma 197. Bölüm özeti 5 Şubat 2019 Salı

Beni Bırakma 198. Bölüm özeti 6 Şubat 2019 Çarşamba

Beni bırakma dizisinin 198. bölümünde neler olacak, Tarık Sılayı pavyondan kurtarabilmek için elinden geleni yapar ancak burada pavyondaki adamların yerini düşer. Sıla da kendi çabasıyla kaçarken yakalanır ve Tarık’ın adamlarının elinde olduğunu öğrenince onu kurtarmak için Zelihanın teklifini istemese de kabul etmek zorunda kalacaktır.

Diğer yandan Zeynep Bora’yı bağlamış boşanma sözleşmesini imzalatmak için onu tehdit etmeye başlar. Emre de Zeynep’in halinden iyice şüphelenir, ne işler çevirdiğini anlamaya ve çözmeye çalışır. Ama asıl iş çeviren Cansu ve Esin dir. Emre’yi de Zeynep’ten ayırabilmek için yeni bir oyun peşindedirler. Bakalım bu oyun tutacak mı neler yaşanacak izleyip göreceğiz sizde beni bırakma dizisinin 198. bölümü hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Beni Bırakma 198.-199.-200. Bölüm Özeti Tüyoları (6-7-8 Şubat)Beni Bırakma 198.-199.-200. Bölüm Özeti Tüyoları (6-7-8 Şubat) Neler Olacak?

Beni Bırakma 199. Bölüm özeti 7 Şubat 2019 Perşembe

Beni bırakma dizisinin 199. bölümde neler olacak Zeynep Emre her şeyi anlatabilecek mi oldukça merak ediliyor. beni bırakma dizisinin 199. bölümünde Cansu intihar ettim numarasıyla Emre’yi otele çağırmıştır. Emre aklı Zeynep de olduğu için Cansuyu hastaneye getirir ama  hemen bırakıp gider. Zeynep de boradan boşanmak için imzayı almış olarak hem de her şeyi anlatmak için heyecanla hastaneye gelmiştir.

Emreden beklediği ilgiyi göremeyen Cansu ise acısını bu kez Zeynep’ten çıkarır. Bu arada bu arada Zeynep’in kendisinden ayrılmasına engel olabilmek amacıyla bağlandığı yerden kurtulmaya çalışırken yardım hiç beklemediği birinden gelmiştir. Sıla Tarıkı kurtarmak için pavyondan konsomasyona çıkar gittiği masada karşısına hiç beklenmedik biri çıkmışlar. Sıla kurtulmak umuduyla adama güvenince olaylar iyice sarpa sarar. Bakalım beni bırakma dizisinin 199. bölümünde 7 Şubat 2019 Perşembe günü neler yaşanacak neler olacak izleyip göreceğiz.Beni Bırakma 199. Bölüm özeti 7 Şubat 2019 Perşembe

Beni Bırakma 200. Bölüm özeti 8 Şubat 2019 Cuma

Sıla Halis’i öldürdüğünü sanırken Halis sadece bayılmıştır. Kerem de polislerle birlikte Sıla’yı kurtarmak için gelir. Tarık ve Sıla’yı bir arada görünce bozulur. Meltem de Sıla ve Tarık’ın yine bir arada olduğunu öğrenince deliye döner ve aileyi Sıla’nın üstüne salar. Aile ve Tarık, Sıla yüzünden tartışırken Kerem karşılarına dikilir ve Sıla’yı onlara karşı korur.

Bu arada Seher de evde bulduğu belge sayesinde öldüğünü sandığı çocuğunun yaşadığını öğrenir, peşine düşer. Emre, Zeynep’in neler karıştırdığını öğrenmeye çalışırken boşanma davası açtığını öğrenir. Zeynep’le konuşmak için onu alır ve dağ evine götürür. Cansu ve Bora da birbirlerinden habersiz peşlerine düşer. Bora gözünü iyice karartmış Zeynep ve Emre’yi öldürmeye çalışırken kurşun başkasına isabet eder.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma 198.-199.-200. Bölüm Özeti Tüyoları (6-7-8 Şubat) Neler Olacak? (7 Yorum)

  1. Artık sacma sapan bir dizi oldu o onunla kardes kardesler hep aynı adamı seviyorlar senaristler Baska yontemler bulsunlar artık yada hersey ortaya cıksın bitsin

  2. yeter yeter sıla meltem bu ne tarık ve emre sayarların tamamıger zekalı bu kötu örnegı bıtırın bu entrıka sayımaz olumlu bır seyler yapın

  3. Bu dizideki kötü karakterlere artık hadleri bildirilsin.
    Ebeveynleri de artık senarist olgunlaştırsın ve gerçek ebeveyn özelliklerine büründürsün..Hızlı ve en kısa zamanda.. lütfen…kötülerin kazanması dizi bile olsa fazla oldu. Diziler topluma mesaj vermeli..bu dizinin mesajı nedir??

  4. Bu dizideki kötü karakterlere daha fazla tölerans gösterilmemelidir..bu durum toplumda yanlış algılara sebep olur..Her ne kadar dizi ise de insanlar tv karşısına geçip izlerken gerçek hislere kapılırlar.
    Ayrıca diziler olumlu mesajları ön planda tutmak taraftarı olmalılar..
    Lütfen senariste iletiniz…kötüler Esin,Bora,Melteme hadlerini bildirsin seyircilerin duyguları ile daha fazla oynamasın.. Ayrıca ebeveyn durumundaki kişileri de biraz daha olgunlaştırıp gerçek ebeveyn de olması gereken özelliklere yer versin…şimdi bana gel de sen yaz diyeceksiniz belki fakat ben bu diziyi izleyen bir kişi olarak oradan topluma yanlış mesajlar gidiyor lütfen düzeltilsin…

Eklenme Tarihi: 1 Şubat 2019