Beni Bırakma 216.-217.-220. Bölüm Özeti Tüyoları (4-8 Mart)

ATV ekranlarında devam etmekte olan sevilen günlük dizi Beni Bırakma yeni bölümleri ile kaldığı yerde hafta içi her gün devam ediyor. Atv’de ekrana gelen beni bırakma dizisinin 216. 217. 218. 219. ve 220. bölümleri arasındaki özetleri tüyoları sizlere bu sayfadan ulaştırmaya çalışacağız. Beni bırakma dizisinin 216. bölümü 4 Mart pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Beni bırakma dizisinin 4 Mart pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak kısa özetini sizlere aktarmak ve haftanın tamamında yaşanacakları kısa kısa sizlere yazmak istiyoruz.

Beni Bırakma 216.-217.-220. Bölüm Özeti Tüyoları (4-8 Mart)

Beni bırakma dizisinin 216. bölümünde neler olacak neler yaşanacak kısa özetini videolarını burada sizlere yazacağız. Beni bırakma dizisi 216. bölüm 4 Mart 2019 Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana gelecek acaba yeni bölümde Zeynep annesine ölümden dönmesi ile birlikte kendisini üçlü olarak görmeye başladığı ve kendisini tutmadığı bölümde başına neler gelecek nasıl bir çıkmazın içine girecek izleyip göreceğiz.Beni Bırakma 216.-217. Bölüm Özeti Tüyoları 4-8 Mart

Beni bırakma dizisinin 216. bölümünde Zeynep kendisini suçlarken annesi Hülya kızından saklamış olduğu gerçekleri diyemediği için Kendisini suçlu hissetmekten ve Zeynep’ten kendisine affetmesini istemektedir. Bakalım Zeynep annesine bu sefer affedecek mi yeni bölümde izleyip göreceğiz. Beni bırakma dizisinin 216. bölümünde neler yaşanacak neler olacak Zeynep ile konuşmaya çalışan Vedat neler yapacak gerçeklerle yüzleşmek mi Çok merak ediliyor.

Beni Bırakma 216. Bölüm Özeti Tüyoları (4 Mart Pazartesi)

Beni Bırakma 216. Bölüm: Sıla’yı kim kaçırdı? Vedat Zeynep’in kızı olduğunu söylemediği için Hülya’ya çok öfkelidir. Hülya hem Zeynep hem Vedat tarafından dışlanır, yapayalnız kalmıştır. Bu işten kazançlı çıkan kişi Cansu’dur. Binbir Tv. Esin’le birlikte hain planlarını gerçekleştirmek için Zeynep’e iyice yakınlaşır.

Seher, Bora’yı havuz katında saklar, ama Arzu Seher’in bir şey sakladığından şüphelenip araştırmaya başlar. Bora da yavaş yavaş kendine gelir. Seher’e bile çaktırmadan yeniden Zeynep’e yaklaşmaya çalışır. Bu arada Sıla ve Kerem’in nikahları kıyılacağı zaman Sıla düşer ve bayılır. Kendine gelmesini beklerken Sıla bir anda ortadan kaybolur. Kerem Sıla’yı ararken, Sıla da bir depoda gözlerini açınca kaçırıldığını anlar. Onu kaçıran hiç beklemediği biridir. Daha önce neler olmuştu?

Beni Bırakma 216.-217.-220. Bölüm Özeti (4-8 Mart)Sıla geçmişi hatırlamaya başlarken neler olduğunu neler yaşandığını bir gözünün önünde canlandırmaktadır. Bir taraftan da almış olduğum mektup sonrasında Kerem ile evlilikten vazgeçen Sıla ancak Kerem’in takibinden kurtulamamıştır. Detaylı bir açıklama yapmadan Sıla’nın peşini bırakmayacak gibi görülen Kerem bakalım neler yapacak Sılaya nasıl bir söz söyleyecek izleyip göreceğiz.

Kerem ile evlenmekten vazgeçen Sıla için en çok sevilen de Tarık olmuştur Tarık Sıla’nın evlenmemesinden oldukça mutludur. Bakalım Sıla ve Tarık bir araya gelebilecek mi izleyip göreceğiz. Diğer taraftan Meltem’in tüm planları açığa çıkmaya başlamıştır bu durum özellikle Tarık’ın meltemden hesap sormasında neden olacak ve Tarık bakalım Meltem ile ilgili nasıl bir yüzleşmeyi gerçekleştirecek. Beni bırakma dizisi 216. ve 217. bölümleri ile ATV ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.

Beni Bırakma 216.-217.-218.-219.-220. Bölüm ÖzetiBeni Bırakma 217. Bölüm Özeti Tüyoları (5 Mart Salı)

Beni bırakma dizisinin 217. bölümünde neler olacak neler yaşanacak işte sizler için hazırladığımız kısa özet: beni bırakma dizisinin 5 Mart 2019 Salı günü yayınlanacak olan 217. bölümünde Tarık acaba Sıla’dan ne isteyecek? Bora Zeynep it çıldırtmaya çalışmaktadır. Onu gördüğüne hiç kimseyi inandıramayan Zeynep gittikçe hırçınlaşmaya başlar. Seher Zeynep’in halini görünce durumun kötüye gittiğini anlar ve kendisi de oldukça kötü bir duruma gelir. Bu arada Seher’in bir işler çevirdin den şüphelenen Arzu hiç ummadığı anda yepyeni bir bilgi öğrenir.

Kerem Sıla’yı bulmak için bütün ipuçlarını değerlendirmiş iken Sıla’yı kaçıranın Tarık olduğu ortaya çıkmıştır. Tarık Sıla’yı sevdiğini ondan ayrılmanın kendisine çok zor Geldiğini söylemiş ve Kerem’le evlenmemesi ne meltemden boşanana kadar onun saklanmasını ister. bakalım 5 Mart Salı günü yayınlanacak olan beni bırakma dizisinin 217. bölümünde başka neler olacak izleyip göreceğiz.

Beni bırakma dizisinde geçtiğimiz hafta Zeynep’in Vedat’ın kızı olduğu ortaya çıkmış ve Zeynep babasından hesap sormak için onunla yüzleşmişti. Zeynep babasından hesap sormayı isterken babasının kendisinden haberi olmadığını öğrenecek ve bu hafta Zeynep anne ve babasıyla mutlu bir zaman geçirecektir. Ancak Zeynep’in bu mutluluğuna Bora engel olacak. Bora uyanacak ve boranın nasıl bir plan izlediğini dizinin yeni bölümlerinde izleyeceğiz.

Beni bırakma dizisinin son bölüm özetini de Sıla evlenmeden önce bir zarf almıştı ve evlenmekten vazgeçmişti. Sıla Bu zarfın içerisinden çıkan mektubu okuduğunda bazı gerçekleri öğrenmiştir. Bu yüzden de yeni bir sayfa açmıştır hayatında. Tarık ile Sıla Arasında yeni bir sayfa başlamasına neden olan bu gelişme arasında Meltem yeni bir plan yapar bakalım Meltem’i planı ne işe yarayacak. Sizler de beni bırakma dizisinin yeni bölümleri hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.4-5-6-7-8 Mart Beni Bırakma yeni Bölüm Özeti

Beni Bırakma 218. Bölüm Özeti Tüyoları (6 Mart Çarşamba)

Beni Bırakma 219. Bölüm Özeti Tüyoları (7 Mart Perşembe)

Beni Bırakma 220. Bölüm Özeti Tüyoları (8 Mart Cuma)

Beni Bırakma 220. Bölüm: Seher Bora’yı durdurmak için ne yapacak?

Meltem bebeğini düşürür ama Kıymet’in akıl vermesiyle Tarık’a söylemekten vazgeçer. Tarık mecburen Meltem’le ilgilenmek zorunda kalır. Bu arada Sıla’nın yüzüğü geri vermesiyle çok kötü olan Kerem geçmişini, yaralarını Sıla’ya anlatır ve Sıla’dan bir şey ister. Bora Zeynep’i delirtmeye çalışırken Cansu ve Esin de hain planlarını uygulama peşindedirler. Seher Bora’ya engel olmaya çalışıp başarısız olunca Bora’yı durdurmak için polise ihbar eder.

Beni bırakma dizisinin 217. bölümü 5 Mart Salı günü, Beni bırakma dizisinin 218. bölüm özeti ve tüyoları 6 Mart çarşamba günü Atv ekranlarında devam edecek. Beni bırakma dizisinin 219. bölümü yeni Özet ve tüyoları ise 7 Mart Perşembe günü kaldığı yerden devam ederken haftanın finalinde beni bırakma dizisi 220. bölümü ile 8 Mart Cuma günü ekrana gelecek

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma 216.-217.-220. Bölüm Özeti Tüyoları (4-8 Mart) (2 Yorum)

  1. yeterbe birazda gerçeklere dönün aynı monotonluk.zeynep kımden ögrendigini niye söylemıyo.arzu halayı takıp edip yakalamalı.hala herkezden hain sevdada bir işe yaramadı.teyzede çok saçma davrandı.vedat kızına yakınlık göstermelı.

Eklenme Tarihi: 1 Mart 2019