Beni Bırakma 226.-230. Bölüm Özetleri Tüyoları (18-22 Mart)

ATV ekranlarında devam etmekte olan Beni bırakma dizisinin 226. bölümü 18 Mart 2019 Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Beni bırakma dizisinin 227. bölümü 19 Mart Salı günü, beni bırakma dizisi 228 bölümü 20 Mart Çarşamba, Beni Bırakma 229. bölümü 21 Mart Perşembe günü ve haftanın son gününde beni bırakma 230. bölüm ile 22 Mart Cuma günü kaldığı yerden ATV ekranlarında devam edecek.

Beni bırakma dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak kısa özetleri ve tüyoları sizler için burada yazmaya çalışacağız. Beni bırakma dizisi son haftalarda oldukça heyecanlı bölümleri geride bırakırken dizinin reytingleri de ilk 20 içerisinde yer bulmaya devam ediyor. İşte beni bırakma dizisinin 226. 227. 228. 229. ve 230. bölümlerine ait kısa özetler:

Beni Bırakma Dizisi 227. bölüm özeti 19 Mart SalıBeni bırakma dizisi 226. bölüm özeti 18 Mart pazartesi:

Beni bırakma dizisi 226. bölüm özeti 18 Mart pazartesi: Yeni bölümde Meltem kimden yardım isteyecek oldukça merak edilirken Meltem Arslandan yardım görür. Aslanın yardımıyla kaçarken polislere yakalanmıştır ve büyük bir panikle tek başına kaçmaya başlamıştır. Gidecek hiçbir yeri olmayan ve yardım edecek kimsesi olmayan Meltem yardım almak için bir tek kişi aklına gelmiştir perişan bir halde onun kapısını çalar.

Bu arada Kerem de kazadan dolayı yaralanmış durumu ise oldukça kötü durumdadır. Sıla bu durumdan dolayı kendisini suçlamaktan ve Kereme çok iyi davranmaktadır. Tarık kıskançlıktan deliye dönmüştür ama hiçbir şey elinden gelmez ve bir şey yapamaz. Elinden gelen tek şey ise Sevda’nın Meltem’in yaptıklarına polise anlatmasını sağlamak olur. Bu arada Cansu Zeynep duygu sömürüsü yapmak için bıçağı kendi bacağına saplamıştır. Zeynep çok kötü olur, herkes Cansu’nun etrafında pervane olur ki ona inanmayan tek kişi Vedat’tır.

Arzu evde geçmişin hesaplaşması yapılırken Bora tarafından kabul görmeyen Seherde hesap sormak için kapıya dayanmıştır. bakalım yeni haftada beni bırakma dizisinde neler olacak neler yaşanacak beni bırakma dizisi 226. bölüm ile 18 Mart pazartesi günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.Beni bırakma dizisi 226. bölüm özeti 18 Mart pazartesi

ATV de yayınlanan Beni bırakma dizisinin 226. bölümü 18 Mart 2019 Pazartesi yeni haftaya başlayacak. Beni bırakma dizisinin 227. bölümü 19 Mart Salı günü, Beni bırakma dizisinin 228. bölümü 20 Mart Çarşamba, Beni Bırakma 229. bölümü 21 Mart Perşembe günü ve haftanın son gününde beni bırakma 230. bölüm ile 22 Mart Cuma günü kaldığı yerden ATV ekranlarında devam edecek.

Beni Bırakma Dizisi 227. bölüm özeti 19 Mart Salı:

Beni Bırakma Dizisi 228. bölüm özeti 20 Mart Çarşamba:

Beni Bırakma 228. bölüm 20 Mart çarşamba günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. beni bırakma 228. bölümde Meltem Kerem’in evinde saklanmaktadır. Sıla ve Kerem’in hiçbir şeyden haberi yoktur. bu sırada Tarık da Meltem’in Sıla’ya zarar vereceğini düşünerek onu korumak için Kerem’in evine gelir. bahçede Meltem’in kolyesini bulunca Meltem’in evde olduğunu anlar. Meltem’in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Bu sırada Emre Hülya’nın zehirlenmesinden dolayı gergin olan Zeynep’i neşelendirmeye çalışır. Emre ve Zeynep Mutlu anlar yaşarken Seher de Cengiz’i karşısına alma pahasına Bora’yı hapisten çıkarmak için var gücüyle çabalamaktadır.

Beni Bırakma 228. bölüm 20 Mart çarşambaBeni Bırakma Dizisi 229. bölüm özeti 21 Mart Perşembe:

ATV ekranlarında yayınlanan beni bırakma dizisinin 229. bölümü 21 Mart Perşembe günü ekrana gelecek. Beni bırakma dizisinin 229. bölümünde Kerem’in evinden kaçan Meltem en son ne yapacak nasıl bir karar verecek oldukça merak ediliyor. Meltem kıymetin yardımıyla Kerem’in evinden kaçar ama Tarık peşini bırakmayacaktır. Meltem iyice köşeye sıkışmıştır artık. artık kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Meltem son kozunu da oynar. Diğer taraftan Zeynep de hapishaneye gider Bora’ya karşı tüm Öfkesini yüzüne karşı söyler. buradan Tamamen kurtulduğuna iyice ikna olmuş olan Emre ile çok mutlu anlar yaşarken Bora’nın onlara büyük bir sürprizi vardır. acaba Bora ne yapacak beni bırakma dizisi 21 Mart Perşembe 229. bölümde buluşmak üzere.

Beni Bırakma Dizisi 229. bölüm özeti 21 MartBeni Bırakma Dizisi 230. bölüm özeti 22 Mart Cuma:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019