Beni Bırakma 259. 260. Bölüm Özeti 03 05 Mayıs Neler Olacak?

Beni Bırakma 256. 257. Bölüm Özeti 29 30 Nisan Neler Olacak?

Beni Bırakma 255.bölümde neler olmuştu hatırlayalım.

Cansu, Emre’yle Zeynep’in arasını açar.

Tarık ve Sila, Meltem’in yüzünden çok sıkıntı yaşıyorlar. Sila, Meltem’le aynı evde bulunmaktan dolayı hiç memnun değildir. Tarik, Sila’ya olan aşkını ıspatlamak için  güzel bir sürpriz planlar. Bu esnada Kerem de Meltem’in numara yaptığını anlamış, çevirdiği üç kağıtları ortaya dökmek için bir yol bulmaya çalışır. Bora Cansu’yla beraber olduklarını dile getirince Emre ona inanmaz ve sinirlenir. Zeynep, Cansu yüzünden sinirlendiğini sanar Emre’yi kıskanır ve araları bozulur. Bora ve Cansu’nun planları tıkır tıkır işlemektedir. Cansu, Emre’yle Zeynep’in arasını iyice bozmak için etkileyici darbeyi devurur.

Beni Bırakma Dizi Oyuncuları Kimlerdir?

Gonca Yakut, Tuğçe Özbey, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Kaan Yalçın,Özlem Boyacı, Keiko Belir Yarar, Çağla Çukurova, Berkay Veli, Esengül Aypek, Özlem Önemli, Sude Doğar, Emrah Akduman.

Beni Bırakma Dizisi Konusu 256. Bölümde yaşananlar

Sayar ailesi Ankara’ da tanınmış köklü ailelerindendir. Babaları Cengiz çocuk yaşlardan beri çalışarak işlerini büyütmüş tüm oğullarını yetiştirmiştir. Örf ve adetlerine bağlı olan baba için aile herşeyden önemlidir. Aile fertleri arasında kavga gürültü ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın akşam oldumu tüm aile aynı sofrada otururlar.Ailenin en büyük oğlu Tarık babası gibi çalışkan otoriter ve delikanlı bir adamdır. Babasının işlerini ise şimdiden o yürütmektedir. Ortak oldukları Meltem ile birlikte yıllardır beraber çalışmak da olan Tarık çevresindekilerin Meltemle birlikte evlenmesini istemektedirler.

Beni Bırakma 256.Bölüm, Beni Bırakma 29 Nisan Pazartesi

Daha önceden Meltem’e yardım eden Tarık daha sonra Meltem’e aşık olur. Bu aşk için Tarık daha önce babasına hiç isyan etmemesi durumunda ilk defa babasına bu aşk yüzünden isyan eder. Ailenin birde küçük uçarı oğlu Emre vardır kendisi Tıp doktorudur.Onunda hayatı Zeynep’e aşık olduktan sonra yeni bir yola girer.Bu aşkla adeta pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun uzun yıllar boyunca sakladığı tüm sırlar Zeynep’in yüzünden açığa çıkabilir.Arzu bu aşkı ısrarla istememekte karşı çıkmaktadır.Emre ise annesine karşı gelirken aileyi soktuğu kötü durumun farkında değil. Cengiz duyduğu tüm gerçeklerle sarsılır.Peki bu kadar olaydan sonra akşam yine herkes aynı sofraya oturabilecek mi? Tüm karakterler bu bölümde gururlarıyla, aşklarıyla ve doğruluklarıyla sınanacaktır.Bu zorlu sınavdan ise ancak dürüst ve doğru olanlar temiz bir şekilde çıkabilecektir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019