Beni Bırakma 273,274,275,276. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları.. Zeynep Hamile!!!

Beni Bırakma 273,274,275,276. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları.. Zeynep Hamile!!!

Atv’de hafta içi hergün saat 16:00 da ekranlara gelen sevilen dizi Beni Bırakma 273. bölümde neler olacak? Beni bırakma 272. Bölüm de neler oldu ? Zeynep’in hamileliği Emre ile Zeynep’i birleştirebilecek mi ? Cansu’nun bebeğinin kimden olduğu ortaya çıkacak mı?

21 Mayıs Beni Bırakma Dizisi 272. Bölümde Neler Oldu  ?

Atv’nin sevilen dizisi Beni Bırakma’da son yaşanan olaylarda Cansu’nun hamileliğini öğrenen Zeynep, Emre’yi terk etmişti. Zeynep ve Emre’nin ayrılması üzerine meydanın Cansu’ya kalması Beni Bırakma fanetiklerini derinden üzmüştü. Cansu’nun çocuğunun kimden olduğu hala gün yüzüne çıkmamış, belkide Bora’dan olan bir çocuğu, Emre delikanlılık gereği sahplenmiştir.

Seher Bora ve Cansu arasında geçenleri öğrenmişti ve gerçekleri kanıtlayabilmek için somut bir delil aramaya devam ediyordur. Seher, Cansu ve Bora’nın arasındakleri kanıtlayabilecek mi ? Cansu’nun Emre’den hamile olduğunun duyulmasının ardından şimdide Zeynep’in gebeliği ortaya çıkar. Zeynep’in hamile olduğu öğrenildiğinde bizleri neler bekliyor olacak ? Dizinin sezon finaline yaklaştığı günler de bizi nasıl bir final bekliyor olacak ?

 

22 Mayıs Beni Bırakma Dizisi 273. Bölümde Neler Oldu ?

Beni Bırakma dizisi 273. bölümde bizleri neler bekliyor gelin hep birlikte değerlendirelim. Bir önceki bölüm olan Beni Bırakma dizisi 272. Bölümde Zeynep’n hamile olması gelişecek olaylar güzelleşecektir. Zeynep’in hamile olması seyirciyi en çok sevindiren olaylardan bir tanesi olurken Cansu ve Ekin’i fazlasıyla üzecek. Cansu ve Ekin, Zeynep’in hamileliği ile yeni planlar yapmaya çoktan başlayacak ve Emre’yi ellerinde tutabilmek için her yolu mübah olarak göreceklerdir.

Beni Bırakma 216.-217.-218.-219.-220. Bölüm Özeti

Herkes Zeynep’in hamileliğinin Emre ve Zeynep’i birleştirmesini beklerken Zeynep ve Emre’nin barışıp barışamayacağını hep birlikte izleyip göreceğiz. Vedat ve Hülya’nın, Esin ve Cansu’ya hadlerini bildirmelerinin zamanı geldi çoktan geçmişti. Vedat ve Hülya’nın Zeynep’in gözlerini açması seyircisinin uzun zamandır beklediği bir hamleydi. İzleyeceğimiz bu bölümde Cansu’nun bütün entrikaları, oyunları ve yalanları gün yüzüne çıkar iken Meltem’in gerçek yüzü gün yüzüne çıkamamıştır. Meltem’in maskesi düşecek mi ?

 

Atv’nin hafta içi hergün saat 16:00 da ekranlara getirdiği sevilen dizi Beni Bırakma 271. bölümde neler olacak? Dizi takipcileri artık Zeynep’in mutlu olmasını istiyorlar. Zeynep Hamile! Zeynep ile Emre birlikte olacaklar mı? Sıla gerçekleri anlatabilecek mi? Cansu’nun bebeği kimden? Hülya ve Vedat ‘ın Esin ve Cansu ya haddini bildirmeleri, Zeynep in gözünü de açmaları izleyenlerin hoşuna gitti bakalım yeni bölümlerde Zeynep ve Emre mutlu olabilecekler mi? Zeynep’in hamile kalmasıyla birlikte artık Esin Ve Cansu’nun planları işe yaramayacak.Sıla Tarık’a gerçekleri anlatacak mı? Vedat ölecek mi?

Son Bölümde Zeynep’in Hamile olması başta olmak üzere gelişen olayların güzel olması izleyiciyi bir hayli rahatlattı ve sevindirdi. Hülya nın yargı dağıttığı Zeynep’in hamile olduğu Ekin ve Cansu’nun hüsrana uğradığı dizide umarız Zeynep ve Emre birlikte olup mutlu olacaklardır. Hülya ve Vedat’ında Esin ve Cansu’ya hadlerini bildirmesi ve Zeynep’in gözünü açmaları izleyenlerin sevdiği sahneleri arasındaydı. Cansu’ya atılan tokat ise hepimizi rahatlatan sahneler arasındaydı. Tabi Vedat’ın kriz geçirmesine de hepimiz üzüldük. İzlediğimiz bu bölümde Cansu’nun oyunlarının ortaya çıkması hoşumuza gitti ancak Meltem’in oyunları henüz ortaya çıkmadı..

.Sevilen Dizi Beni Bırakma’da bugün güzel sahnelere şahit olduk 272. bölümde Emre ile Zeynep’in birlikte olduğu bir bölüm izleyeceğiz ancak yeni bölümler de Cansu Zeynep’i öldürmeye çalışabilir. Dizide güzel sahneler yaşanması devam ederse Tarık Meltem’e güvenmeyip tüm gerçekleri Tarık’a anlatabilir. Yeni bölümlerde Zeynep’in kocasına evliliğine ve bebeğine sahip çıkacağı apaçık ortada.. Kıymet ise yeni bölümlerde Kerem’n şantajlarına maruz kalarak onun isteklerini yerine getirmek zorunda kalacaktır. Tahminimize göre Sılayı Tarık’tan ayırmasını isteyecektir.

23 Mayıs Beni Bırakma Dizisi 274. Bölümde Neler Olacak ?

Beni Bırakma’nın 274 Bölümünde Vedat kızı olan Cansu’nun yaptığı entrikaları öğrenecek  ve Cansu’yu evlatlıktan reddedecek. Bu durum Cansu’yu fazlasıyla üzecek ve bir boşluğa itecektir. Kerem Sıla’nın teyzesinin evine hırsızlık yapmak için girdiğini öğrenecek ve kendisi için çalışması şartı ile gitmesine izin verecektir.

Zeynep hamile olmasını öğrenmesi üzerine Emre’den boşanma kararını bir süreliğine erteleyecek dizideki en büyük soru ise Cansu ve Emre’nin evlenip evlenmeyeceği olacaktır. Zeynep’in Emre’ye boşanmaktan vazgeçtiğini söylemesi üzerine Emre’de Cansu ile görüşecek ve onunla evlenemeyeceğini fakat çocuğu için ne gerekiyorsa yapacağını söyleyecektir.

Vedat ise boş durmayacaktır. Cansu’yu ablasının yanına göndermeyi düşünüyordu böyle yaparak Cansu’nun yaratabileceği olayları önleyebileceğine inanıyordur. Esin Cansu’nun Almanya’ya gitme ihtimalini Bora’ya anlatıp  Bora’nın Cansu’nun gitmesini mani olmasını sağlamak isteyecektir.

Hırsını alamayan Sıla hırsını hizmetçiden çıkarmaya çalışacaktır bu hareketleriyle bebkten kurtulmayı amaçlamaktadır. Esin Cansu’nun gitmesini önlemek için  Zeynep’e gidip yardım isteyecek. Zeynep Cansu’ya yardımcı olacak mı ?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019