Beni Bırakma 275.Bölüm Tüyoları Analizi Fragmanı

Beni Bırakma 275.Bölüm Tüyoları Analizi Fragmanı

Atv’de hafta içi hergün saat 16:00 da ekranlara gelen sevilen dizi Beni Bırakma 275. bölümde neler olacak? Beni bırakma 274. Bölüm de neler oldu ? Cansu bebeğini Zeynep’e verecek mi ? Sıla bebekten kurtulabilecek mi? Zeynep ve Cansu’nun planı tutacak mı ? Tarık Sılanın bebeğinin kimden olduğunu öğrenecek mi ?

Beni Bırakma Dizisi 274. Bölümde Neler Oldu ?

Atv ekranlarında 23 Mayıs perşembe günü seyirciye buluşan Beni Bırakma dizisi 274. Bölümde Zeynep’in aslında hamile olmadığı sadece isim karışıklığı nedeniyle böyle bir sonucun ortaya çıkan bu durum Beni Bırakma izleyicilerini fazlasıyla üzmüştür. Herkes  Zeynep’in bir kez daha hamile kalmasını umut ediyordu. Bu bölüme damgasını ise Sıla vurmuştur beklenen güzel haber Sıla’dan gelecek Dizide Zeynep’in hamile olmadığının bir yanlış anlaşılma olduğunu öğrenen seyircileri  Sıla’nın hamileliği sevindirmiştir.Fakat malesef ki Sıla seyirciler kadar bu duruma sevinemeyecek tir hamile olduğunu öğrenen Sıla bir test yaptırıp bebeğinin babasını öğrenmek istemiştir.

Bebeğinin babasının Kerem olduğunu öğrenen Sıla  bu gerçek karşısında yıkılmıştır. Hamile olduğunu ilk duyduğunda sevinen Sıla bebeğinin Kerem’den olduğunu öğrendiğin de adeta beyninden vurulmuşa dönmüştür. Sıla bu çocuktan kurtulmak istiyordur Kerem ise çocuğunun doğmasını Kerem ve Sıla’nın bebeğin doğup doğmuycağını tartıştıkları sırada Meltem onaları telefonuyla çekmektedir ve tam bu sırada arkasından Tarık yaklaşır ve ona seslenir karşısında Tarık’ı gören Meltem korkmuştur.

Meltem farkında olmadan Sıla’ya çok büyük bir iyilik yapmıştır.Meltem’in Tarık’ı lafa tuttuğu sırada Kerem çoktan Cansu’nun yanından ayrılmıştır. Sıla, Kerem’in söylediklerini umursamayarak çocuktan kurtulmaya çalışacaktır ama ne yazık ki artık çok geçtir çocuk alınamayacak kadar büyümüştür.Diğer bir tarafta Tarık’ın sürekli bir çocuklarnın olmasını istiyor olması Sıla’yı daha çok üzmektedir. Zeynep  hamile yalanını uydurarak gelecekte büyük bir yıkıma neden olacak bir karara imza atar ve Cansu’ya inanır. Zeynep’in Cansu’nun sözlerine güvenip böyle bir yalanı söylemesi Zeynep’i yalancı, Cansu’yu da bebeği elinden alınmak istenen biri konumuna soktuğunda Cansu Emre ile evlenme hayaline de kavuşmuş olacaktır.

Beni Bırakma Dizisi 275 Bölümde Neler Olacak ?

Meltem  Sıla’ya yardım edecek bebeğini doğurma aşamasına gelinceye kadar Sıla’nın bebeğinin Kerem’den olduğunu gizlemeye çalışacaktır. Zeynep ise Cansu’nun gitmesini engelleyecek ve Emre ile Cansu’nun evlenmeleri için çalışacaktır. Vicdanı kanasa da Zeynep’in yapacak başka bir şeyi yoktur.Meltem şuan her ne kadar Sıla’ya yardım ediyor gibi gözüksede  ileride Sıla’nın bebeğinin Kerem’den olduğunu söyleyecek buna kanıt olarak da bu fotoğrafları gösterecektir.

Sıla Tarık ile mutlu bir hayat yaşayacağını düşünmektedir ancak sonuç umduğu gibi olmayacaktır. Zira bir gün mutlaka bebeğin Kerem’den olduğu ortaya çıkacaktır.Cansu’nun bebeğinin olduğunu herkes duyacaktır bunu ortaya çıkartan ise Seher olacaktır. Cansu’nun bebek şoku henüz atlatılamamışken Sıla’nın hamile olduğunu herkes duyacak ikinci bir şok yaşandığı sırada Tarık ayrılacakşardır. Sıla’nın bir kez daha yalnız kalırken Kerem bunu fırsat olarak görecek ve Sıla’nın çevresinden ayrılmayacaktır. Ancak bir ihtimal Sıla’nın bebeğinin Tarık’tan olma ihtimali de hala vardır. Sıla’nın bebeği Tarık’tan mı ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.