Beni Bırakma 28 Mayıs Özeti ve 29 Mayıs Neler Olacak ?

Beni Bırakma dizisi 28 mayıs özeti neler oldu ? Gelecek bölüm hakkında Beni Bırakma 29 mayıs tüyoları nedir ? Hafta içi ATV’nin günlük dizisi 28 mayıs Tarık, Kerem ile Sıla’yı gördü. Beni Bırakma Sıla bebeğini aldırdı mı aldıracak mı?

Beni Bırakma 28 Mayıs Özeti ve 29 Mayıs Neler Olacak

Sıla ve Tarık’ın psikolojileri yine allak bullak oldu. Sıla bebeğini aldırmış gibi davransa da kıyabildiğini düşünmüyoruz. Seher bebeğin Bora’dan olduğunu kabul söyleyecek mi? Merak edilen dizide Seher bebeğin Bora’dan olduğunu saklamaya devam ediyor. Beni Bırakma 28 mayıs özeti heyecan ile devam ediyor. Beni Bırakma Zeynep ile Bora arasında bir şey olacak mı? Sevgili olacaklar mı yakınlaşma durumları nereye gidiyor. İkili arasındaki gelecek planları nedir. Zeynep Bora’nın bebeğini kabul edip büyütmeye karar verecek mi? Beni Bırakma 29 mayıs neler olacak gelecek bölüm tüyoları nedir ?

Beni Bırakma Sıla bebeğini aldırdı mı

Tüm heyecanı ile devam eden dizi Beni Bırakma dizisinde Meltem, Buse’nin yaptıklarına çok kızdı ama yaşananlar en çok onun işine yaradı. Tarık, Kerem ve Sılayı öyle görünce çılgına döndü ve Sıla’yı yine yanlış anladı. Beni Bırakma 28 mayıs analizi sonucu kesinlikle bebek Kerem’den değildir. Sıla boşu boşuna her şeyi mahvetmiştir. Meltem yine Tarığa yanaşmaya başladı. Meltem Kıymet’i ettiği tehditler ile dikkatleri üzerine çekti. Zeynep nihayet Cansu’nun ne yapmak istediğini anladı artık. Şimdi Cansu’nun ne yapacağını merak ediyoruz. Sıla geçmiştekilerden ders almamış olsa gerek ki yine Meltem’in yanına gitti.

Beni Bırakma 29 mayıs neler olacak

Beni Bırakma 29 mayıs neler olacak biliyor musunuz? Uzun zamandır planlarını uygulayan Esin artık Vedat ile Zeynep’in arasını açmayı başarmıştır. Seher, Bora ve Cansu’yu odada basarak yakaladı. Fatma’nın girmesine engel oldu. Bora’nın annesi ile arası açılacak anacak bir süre daha birlikte yaşamaya devam edecekler. Çünkü Seher, Cansu’nun bebeğinin Bora’dan olduğunu anladı. Zeynep, Cansu’ya Bora’dan uzak dur diye tehdit edince Cansu deliye döndü. Beni Bırakma 28 mayıs özetinde bahsettiğimiz konular devam ediyor. Emre ile çektiği resimleri Esin, Cansu’nun çekmecesine koydu. Cansunun şimdiki planı Emre ve Zeynep’in arasını açmak. Hatta Zeynep’i konaktan kovdurmak. Bakalım başabilecek mi ?

Beni Bırakma 29 mayıs

Kerem sözde bebeğine kıyafet bakarken Sıla bebeğini aldırmaya gitti. Ancak Beni Bırakma Sıla bebeği aldırdı mı merak içerisinde bırakıldı. Sıla bebeği aldırmadı kıyamadı. Tarık ve Kerem hastanede karşı karşıya geldiler. Beni Bırakma 29 mayıs analizi için en kolay tüyo bu olsa gerek. Kesin yine kavga edeceklerdir. Sıla Meltem’de kalmaya bir süre daha devam edecek. Arzu, Cansu’yu görür. Bakalım Cansu amacına ulaşabilecek mi? Asıl merak ettiğimiz ise Seher Bebeğin Bora’dan olduğunu öğrendi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019