Beni Bırakma 29 30 Mayıs Özeti ve 30 Mayıs Neler Olacak ? 279. Bölüm

Beni Bırakma 29 mayıs özetinden sonra 30 mayıs neler olacak Beni Bırakma 279. bölüm tüyoları belli oldu. Zeynep’in hamile olmadığını anladılar. Cansu kendi planı içerisinde boğuldu.

Beni Bırakma 29 30 Mayıs Özeti ve 30 Mayıs Neler Olacak 279. Bölüm

İzleyenlere tansiyonunu yükselten Cansu’nun planları boşa çıktı. Zeynep’in inandığı Cansu halen Zeynep üstündeki etkisini yitirmiş değil ancak Beni Bırakma 29 mayıs özeti izleyenlere oh iyi olsun dedirtti. Cansu’nun canı çok acıdı. Zeynep ise halen Cansu’nun oyununu görmemeye ısrar ediyor. Beni Bırakma Emre ve Zeynep aşkı olacak mı?

Beni Bırakma 30 Mayıs Tarık ile Zeynep Cansuyu yakalar

Zeynep’in hamile olmadığını anlayan Emre Beni Bırakma 30 mayıs ne yapacak dizide neler olacak ? Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan bölümler bizi bekliyor. Meltem’in oyunları ile Sıla’ya haksızlık yapan Tarık yavaş yavaş vicdanlı olmaya başladı. Yaptıklarını düşünen Tarık ile Sıla ilişkisi yeniden mi başlayacak? Bora’dan hamile olan Cansu’nun durumu ise sadece Seher tarafından biliniyor. Tarık Sıla’yı hiç düşünmeden evden kovdu. Ailesi ise bu duruma hiç bir şey demedi. Kıymet kızlarının mutluluğunu düşünmemektedir. Tek düşündüğü miras davasıdır. Kızlar ikinci plan olmuştur.

Beni Bırakma 30 mayıs

Zeynep’in hamile olmadığının anlaşıldığı Beni Bırakma 29 mayıs özetinden sonra yarın yayınlanacak Beni Bırakma 30 mayıs neler olacak fragmanı merak edilmeye başlandı. Cansu her ne kadar Tarık ve Zeynep’e yakalanmış olsa da çirkefliği ile kendisini aklayacak ve içinde bulunduğu durumu tersine çevirecektir. Beni Bırakma 279. bölüm neler olacak yeni bölüm hakkında önemli bilgiler geldikçe konumuza ekleyeceğiz.

Beni Bırakma 279. bölüm neler olacak yeni bölüm
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2019