Beni Bırakma 31 Mayıs Kim Ölecek ? Tarık mı Kerem mi Kim Vuruldu ?

Beni Bırakma Tarık ölecek mi? Yoksa Kerem mi ölecek?

Beni Bırakma dizisi final mi yaptı yoksa sezon finali mi yaptı? 31 Mayıs günü çok heyecanlı geçen bölümde kavga ederlerken ateş alan silahtan çıkan mermi kimi vurdu ? Beni Bırakma 31 mayıs kim ölecek ? Beni Bırakma Tarık öldü mü? Silahın ateş alması ile Beni Bırakma 31 mayıs Kerem mi vuruldu ? MErak edilen 31 Mayıs Tarık mı Kerem mi vuruldu kim öldü hepsi konumuzun detayında.

Beni Bırakma Tarık öldü mü?

Dağ başında kavga eden Tarık ve Kerem tek bir silah ile güreşiyorlardı. Dizinin tam son anında yayınlanan sahnenin devamı gösterilmedi. Sadece silah ateş etti. Silahın kimi vurduğu merak içerisinde dizi bitti. Biz size açıklayalım durumu. Silahın ateş alması ile Tarık ve Kerem hareketsiz kaldı. Herkes Tarık mı yoksa Kerem mi öldü diye merak ediyor tahminlerimize göre vurulan Tarık oluyor ve diziye final bölümünde vede ediyor.

Atv kanalının sevilen dizisi Beni Bırakma dizisi 280. bölümde yüzleşen Kerem ve Tarık birbirine girip kavga etmeye başladılar kavga esnasında yere düşen silah kerem ve tarığın arasında kaldı ve silah patladı silahın patlaması sonucu ölen kişi kim oldu? Dizide herşey güzel giderken dizinin dengesi birden bire alt üst oldu. Bora doğruları açıklayarak Zeynep’i ne kadar çok sevdiğini ispatlamış oldu. Zeynep Emre ile kavuşmuş iken Cansu’nun kötü biri olduğunu hala anlamayan Bora bakalım final bölümünde nasıl bir yol izleyecek. Beni Bırakma Tarık öldü ve diziden ayrıldı Beni bırakma dizisi sezon finali yaptı bakalım yeni sezonda bizi neler bekleyecek.

Böylece bir bir sezonu daha geride bıraktık , onlar bizim ikinci ailemiz oldular Sıla ve Tarık üzülünce bizde üzüldük , onların mutluluklarıyla bizde mutlu olduk. Zeynep ile Emre’nin bebeklerini kaybettiklerinde onlarla beraber bizde ağladık , Cansu ve meltemin bitmek bilmeyen hırsları ve sürekli onların kazanmasında sinirlendik. Umarım gelecek sezonda Tarık ile Sıla ve Emre ve Zeynep çiftlerinin daha mutlu oldukları , daha ezilmeyeceği bir şekilde izleriz çünkü , bu çiftler okumuş kişiler masum ve iyi niyetli oldukları için bu kadar ezilmeyi haketmediler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019