Beni Bırakma 7-11 Ocak 2019 ve 14-18 Ocak Tarihlerinde Neden Yok Yayınlanmıyor?

7 8 9 10 11 Ocak 2019 tarihleri arasında ATV ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi var mı yok mu neden yayınlanmıyor ne zaman başlayacak gibi sorular oldukça merak ediliyor. Atv’de günlük yayınlanan Beni Bırakma dizisi geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı bu hafta niçin Yok neden yayınlanmıyor Beni Bırakma daha kaç hafta yayınlanmayacak ya da ne zaman yayınlanacak gibi sorular oldukça merak ediliyor ve Atv’de yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma dizisinin yeniden başlayacağı tarih dizinin sevenleri tarafından oldukça merak ediliyor.

Beni Bırakma 7-11 Ocak 2019 ve 14-18 Ocak Tarihlerinde Neden Yok Yayınlanmıyor?Beni Bırakma dizisi 7-8-9-10-11 Ocak 2019 da neden yok yayınlanmıyor

Bildiğiniz üzere diziler zorunlu bir ara vermek durumunda kalmış ve 2019 yılında 3 hafta boyunca yayınlanmayacağı daha önceden duyurulmuştu. Özel kanalların dizilere 3 hafta ara verilmesinin nedenlerini hemen kısaca bahsedelim. reklam şirketleri ile kanallar arasındaki sözleşmelerin yenilenecek olmasından dolayı diziler 3 hafta boyunca ekrana gelmeyecek ve bir çok dizi 20 Ocak’tan sonra başlayacak.

Beni Bırakma dizisi de 3 hafta yayınlanmayacak ve Ocak ayının son haftası ekrana gelmeye başlayacak. Atv’de ekrana gelen Beni Bırakma dizisi 21 Ocak Pazartesi gününden itibaren yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam edecek. Almış olduğu reytingler diğer dizilere göre oldukça iyi olan ve geçtiğimiz sezona göre bu sezon oldukça iyi bir izlenme oranı yakalayan Beni Bırakma dizisi bu sezon ATV ekranlarında oldukça iyi sonuçlar alıyor ve reytinglerde yüzü gülmeye devam ediyor.

Atv Beni Bırakma dizisine zaman başlayacak 2019 ocak ayındaAtv Beni Bırakma dizisi ne zaman başlayacak 2019 ocak ayında

Atv ekranlarında beni bırakma dizisi neden yok niçin yayınlanmıyor ne zaman başlayacak Ocak ayının 7 8 9 10 11 günlerinde yani 2. haftasında da ekrana gelmeyen beni bırakma dizisi yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak diye merak edenlere bir kez daha cevap vermek istiyorum. ATV ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi yeni bölümleri ile 21 Ocak 2019 Pazartesi gününden itibaren kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek. 21 Ocak tarihine kadar 7 8 9 10 11 Ocak 2019 günlerinde ekrana gelmeyecek olan Beni Bırakma dizisi Önümüzdeki hafta 14 15 16 17 18 ocak 2019 tarihlerinde de ekrana gelmeyecek.

Beni Bırakma dizisi 14-15 Ocak 2019 neden yok niçin çıkmadıBeni Bırakma dizisi yeni bölümleri ile 21 Ocak 2019 Pazartesi gününden itibaren ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Beni Bırakma dizisini merak eden izleyicilerimize şimdiden duyurmuş olalım ve 21 Ocak tarihine kadar beni bırakma dizisinin yayınlanmayacağını bir kez daha buradan ilan edelim. Bu konuda siz de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Beni Bırakma dizisi hakkındaki fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz Şimdilik hoşça kalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma 7-11 Ocak 2019 ve 14-18 Ocak Tarihlerinde Neden Yok Yayınlanmıyor? (11 Yorum)

  1. Tarık’la Sıla biraz kurnaz olsunlar artık tuzakları çözsünler, olayların üzerine gitsinler, özellikle Tarık kim ne anlatirsa kabul ediyorbu sıkıyor bizleri,hala desen Sılayı cok severdı, yasadığına hiç sevinmedi bile, bağlantilarda kopukluklar çok var, ama kaçırmadan başladığı günden beri izliyorum, emeğinize sağlık,hepiniz sağlıkla kalın,selamlar

    • Tarık hem Sıla’yı çok seviyormuş hem de çok geçmeden Meltem’le evlenmiş!Seven insan biraz ara verir.Biraz yas tutar.Bu büyük bir ihanet değil mi?

  2. lutfen artik sacmalanmasin tarik ve sila bi araya gelsin basladiginda boyle izlenmiyo yeter bu sacmalik

  3. focos filmde eskisi gibi ailebi diziler istiyoruz Unutma beni ve Bizim evin haleri gibi diziler istiyoruz

Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2019