Beni Bırakma Aslı Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Yaşı Okulu İnstagramı

Atv de çok yakında başlayacak olan Beni Bırakma dizisinin merak edilen simlerinden birisi de Aslı karakteri. Dizide aslı rolünü oynayan güzel ve genç kızın adı soyadı yaşı boyu kilosu merak edildi. Bizde izleyenlerin bu merakını giderelim istedik. Beni Bırakma Aslı Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Yaşı Okulu İnstagram resimlerini burada sizlerle paylaşacağız. İşte Atv de yeni dizi Beni Bırakmanın Aslısı hakkında merak edilenler..

Beni Bırakma Aslı Kimdir? Gerçek Adı Soyadı : Dizide Aslı rolündeki güzel kızın gerçek adı Tuğçe Özbey‘dir. Henüz lise son sınıfta olan ve kameralarla yeni tanışan Tuğçe Özbey Fen Lisesi son sınıf öğrencisiymiş. Oyunculuk konusunda kendini geliştiren ve aldığı özel eğitimle bunu ilerleten güzel oyuncu dizi setlerine yeni giriş yapıyor. Ancak dizi onu, o da kameraları severse uzun yıllar devam edecek gibi görünüyor.

Beni Bırakma Aslı rolünü oynayan güzel kız Tuğçe Özbey instagram adresinde hayli fotograf ve bilgi var.  Resimlerine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.instagram.com/ozbeytugce/ Tuğçe Özbey hakkında daha detaylı bilgileri yazmaya devam edeceğiz sizlere. Beni Bırakma Aslı Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Yaşı Okulu İnstagramındaki resimleri hakkında buradan detaylı bilgilendirme ileriki günlerde yapılacaktır.

Beni Bırakma Aslı Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Yaşı Okulu İnstagramı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.