Beni Bırakma Cansu Öldü mü? Zeynep Öldü mü? 31 mayıs

Beni Bırakma dizisinde arabada tartışan iki başrol oyuncusu 31 mayıs günü araç ile kaza yaptı. Peki Beni Bırakma Cansu Öldü mü? Arabada yolcu tarafında refakat eden Zeynep Öldü mü 31 mayıs günü neler oldu özeti nedir ?

 

Beni Bırakma Cansu Öldü mü? Zeynep Öldü mü? 31 mayıs

Beni Bırakma 31 mayıs özetinde beklenmedik gelişmeler oldu. Cansu Zeynep’e çok kızgındır. Sen benim hayatımı aldın ben de senin hayatını bitireceğim diyerek sinirlendi. Ancak öfkesinden önünü görmeyen ve direksiyon hakimiyetini kaybeden Cansu yoldan gelen aracı görmedi. Zeynep’in Cansu önüne bak diye bağırması ile son anda farkettiği araca çarpmaktan kurtardı ancak uçurumdan yuvarlanmayı kurtaramadı. Beni Bırakma Cansu öldü mü 31 mayıs günü başka neler oldu ?

Beni Bırakma Cansu Öldümü

Aynı arabanın içerisinde olan Beni Bırakma Zeynep öldü mü 31 mayıs günü kurtulacak mı? Beni bırakma sezon finali çok heyecanlı. ATV’nin gündüz dizisinde Zeynep ve Cansu öldü mü diziden ayrılacaklar mı bundan sonraki senaryoda neler var ne olacak takip ediyoruz. Diğer yandan ise dağ başında patlayan silah kimi vurdu alakalı konumuzda yayınlandı. 31 mayıs bölümünde açıklanmayan dizide Zeynep ciddi yara alarak yoğun bakıma alınacak. Şöfor Cansu’nun durumu ise daha ağır. Olay yerine gelen vatandaşlar haber verdiler ancak ambulans ekipleri durumunun çok ağır olduğunu açıkladı. Beni Bırakma Cansu öldü mü diziden ayrılıyor mu diye merak eden takipçilere hayırlı cevap verebiliriz.

Beni Bırakma Zeynep Öldü mü

Beni Bırakma 31 mayıs Cansu öldü. Zeynep yaralı olarak yoğun bakımda sezon finaline girdi. Gelecek sezonda Zeynep oynayacak ancak Cansu Beni Bırakma yeni sezon bölümlerinde yer almayacak. Beni Bırakma Zeynep öldü mü ? Hayır araçtan ağır yaralı kurtuldu. Dizi setinden gelen en güncel haberler ile konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. dizihaberi.tv sitemizden bizi takip ederek tüm dizilere dair anlık güncel merak ettiğiniz haberleri öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Cansu Öldü mü? Zeynep Öldü mü? 31 mayıs (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019