Beni Bırakma Dizi Müziği Çalan Şarkılar ve Sözleri

Beni Bırakma Dizi Müziği Çalan Şarkılar ve Sözleri… Beni Bırakma dizisi 8 ocak pazartesi günü yayın hayatına başlıyor. Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin şarkıları müzikleri de çok merak edildi. Jenerik müziği ve şarkısı sözlerini sizlerle için paylaşmak istedik.

Beni Bırakma dizisinde Cengiz Sayar köklü bir aile şirketi kurucusudur. Kendi çabasıyla kurduğu bu şirkette onun en büyük yardımcısı büyük oğlu Tarık’tır. Tarık babası gibi azimli ve çalışkandır. Meltem ile evlenmesi istenirken Tarık hukuk bölümü okuyan Sıla’ya aşık olur. Bu konu ile de ailesine zıt düşer. Bakalım aşk galip çıkacak mı? Babası şirketin geleceği için ortağının kızıyla evlenmesini isterken Tarık gönlünü çoktan Sıla’ya kaptırmıştır.

Emre ise tıp doktorudur ve o da Zeynep’e aşık olur. Ama Zeynep’in aile içine girmesi Arzuyu çok rahatsız eder. Yıllardır saklanan gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. Bu yüzden de Emre ve Zeynep’in birlikte olmasını istemez. Anne oğul bu konuda zıt düşerler. Artık ailenin her bireyi arasında tartışmalar çıkar. Mutlu aile ortamında huzursuzluklar başlar.

Böyle çekişmeleri sahneler olurken bir şarkı bu sahnelere eşlik edecektir. Beni Bırakma dizisinde Emre Zeynep ve Tarık Sıla arasında ki romantik dakikalarda da aşk şarkılar çalacaktır muhakkak. Dizi de çalan şarkıları merak ettiklerini ve isteklerini yorum olarak yazdığınızda sizlere geri dönüş yapacağız. Şimdiden iyi seyirler şarkılarını ise iyi dinlemeler…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2018