Beni Bırakma Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı (9 Ocak Salı) Atv

Beni Bırakma Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı (9 Ocak Salı) Atv.. Beni Bırakma Atv’nin yeni günlük dizisi. Atv de yayınlanacak olan günlük dizi Beni Bırakma 8 ocak pazartesinden itibaren yayınlanmaya başladı. Beni Bırakma hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Beni Bırakma dizisi hafta içi her gün saat 15:00 te yayınlanacaktır. Beni Bırakma dizisinin konusu; İstanbul’un en köklü ailelerinden olan Sayar ailesinin hikayesidir.  Cengiz gençlik yıllarından beri çalışan emeğiyle işlerini büyüten birisidir. Aynı zamanda oğullarını da büyütmüştür. Cengiz için aile her şeydir. Cengiz’in en büyük oğlu Tarık’ta aynı babası gibi yiğit biridir. Babasının en büyük yardımcısıdır.

Tarık ve Cengizin ortağı olan Meltem hep birlikte çalışırlar bu yüzden de evlenmeleri beklenir. Tarık’ın kalbi boştur aslında ancak hayatı Sıla’yı gördükten sonra değişir. Hukuk öğrencisi olan Sıla kimsesizdir. İlk başta ona yardım etmek için başlayan ilişkileri sonradan aşka dönüşür. Emre ise Cengizin en küçük oğludur tıp doktorudur. Emre de Zeynep’e aşık olur ve onun hayatı da öyle değişir.

Beni Bırakma Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı (9 Ocak Salı)

Arzu’nun sırları Zeynep ile bir bir gün yüzüne çıkmaya başlar.  Arzu bu yüzden bu aşkı desteklemez. Emre ise aşkını savunur ve Cengizde tüm gerçekleri öğrenince hayatı sarsılır. Beni Bırakma dizisi yeni bölümleri hafta içi her gün saat 15:00 da atv de yayınlanmaya devam edecek. Beni Bırakma dizisi oyuncuları Esengül Aypek, Emrah Akduman, Sude Doğar, Özlem Önemli, Berkay Veli ve Çağla Çukurova. Beni Bırakma dizisi çekimleri Ankara’da gerçekleşiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=kZ2EGXX9pvY

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.