Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? (Tam Liste)

Atv’nin günlük dizisi ‘Beni Bırakma‘nın yeni sezona hazırlıklarını tamamladı ve dizinin 2.sezona başlama tarihi belli oldu. 10 Eylül 2018 Pazartesi günü 111. bölümü ile yeni sezonuna başlayacak olan dizide yeni oyuncular da dahil olmaya başladı. Eski oyunculardan bazıları diziden ayrılırken yeni sezonda Beni Bırakma dizi oyuncuları netleşmeye başladı.

Sevilen günlük dizi Beni Bırakma Dizisinin 2. Yeni Sezonuna Gelen katılan oyuncular ile diziden çıkan Giden Oyuncular Kimler? diye merak edenler için Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezon oyuncularının (Tam Liste)sini buradan sizlerle paylaşacağız ve tüm oyuncuları sizlere tanıtacağız resimleriyle birlikte.

Atv ekranlarında günlük olarak yayınlanan ve Yapımcılığını Focus Film-Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği Beni Bırakma dizisinin başrollerinde Emrah Akduman, Sude Doğar, Berkay Veli, Esengül Aypek gibi isimlerin yer aldığı Beni Bırakma yeni sezonda da Ankara’da çekilmeye devam ediyor. Beni Bırakma dizisinin yeni sezon çekimleri devam ederken dizinin yeni bölümleri 10 Eylül 2018’de Atv de başlıyor.

Beni Bırakma yeni 2. sezon diziye katılan oyuncular kimler

Atv de ekrana gelen günlük dizi “Beni Bırakma” yeni sezonu, yeni bölümleriyle 10 Eylül’den itibaren hafta içi her gün Atv ekranlarında.​ En son yayınlanan bölümü 110. bölüm olmuştu. Dizinin yeni sezonda 11. bölüm ve 112. bölümleri dizihaberi.tv de izlenebilir ve özetleri okunabilir durumdadır..

Beni Bırakma yeni 2. sezon diziye katılan oyuncular kimler ayrılan oyuncular var mı?

Beni Bırakma yeni sezon oyuncu kadrosu

Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? (Tam Liste)yi yeni oyuncular katıldıkça sizlere buradan dyuracağız. Ayrıca dizinin sezon boyunca devam edeceği ve diziden çıkan ayrılan oyuncular olsa da yeni sezonda bir çok yeni oyuncunun diziye katılacak olmasının reytingleri de olumlu etkileyeceği konuşuluyor.

Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? sorusuna yeni oyuncu katılımları oldukça buraya ekleyeceğiz..

Atv Beni Bırakma dizisi yeni 2. sezon giden ayrılan oyuncular

Beni Bırakma Dizisinin yeni başlayacak olan 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? (Tam Liste)yi sürekli güncel tutmaya çalışacağız. Bu arada dizimizin tüm oyuncuları dizi tv de verdikleri röportaj ile yeni sezon için hazır olduklarını gösterdiler. İşte Yeni sezon öncesi oyuncularımızın son çekmiş oldukları video ve görüşleri:

Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular  – Beni Bırakma 2. Yeni Sezon tüyoları Videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler? (Tam Liste) (2 Yorum)

  1. ben bu 2 inci sezonu beyenmedim galiba attık dizi çekimini bırakmalısınız en az 1 yıl iyice dinlenin çünkü artık yanlışlıklar fazlalaştı tepki ler çogalacak

  2. asla bir kere ciddi deyil sezonfinali saçma star daki gibi o ne tırla kız kaçırma okadar basit ki sezon finali elle tutulan birşey yok 2 dizide artık uydurup uydurup mu yazılıyor hikayeler oyunculara yazık gündüz gece çalışıyorlar

Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2018