Beni Bırakma Dizisi Cansu Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri İnstagramı

Yeni dizilerden birisi olan Beni Bırakma Dizisinde Cansu karakteri dikkatleri çeken ilk isim oldu. Cansu Kimdir? gerçek adı soyadı bilgileri yaşı boyu kilosu gözü kaşı derken oldukça hummalı bir çalışma ile merak edeceğiniz her şeyi sizlere bu sayfadan yazmak ve bilgilendirmek istiyoruz.

Beni Bırakma Dizisinde Cansu rolünde izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı soyadı Çağla Çukurova‘dır. Atv de yen, yılla birlikte başlayan Bırakma Beni isimli dizide önemli karakterlerden birisi olan ve güzelliği ile sadece izleyenlerin değil güzellik yarışmalarının da tacını takmış olan oyuncumuz Çağla Çukurova hakkındaki detaylara geçelim şimdi de..

Beni Bırakma Dizisi Cansu karakterini canlandıran Çağla Çukurova başrolde oynayacak ve güzelliği ile herkesin merak edeceği bir isimdir. Miss Turkey 2016 İnternational Kraliçesi seçilen ve güzelliği ile ön plana çıkan oyuncu bu tarihten itibaren oyunculuk üzerine çeşitli eğitimler de almıştır ancak daha önce tacını geri vermesi ile uzun süre magazin gündeminde kalmayı başarmıştır.

Çağla Çukurova Kimdir: 1994 yılında İstanbulda doğmuştur.. Odtü de Makine Mühendisliği bölümünde okumuş ve burada iken güzellik yarışmasına katılarak elde ettiği tacını iade ederek büyük bir ses getirmiştir. Miss Turkey 2016 İnternational Kraliçesi olan güzel oyuncu oyunculuk konusunda kendisini geliştirip özel dersler almıştır. İlk kez bir dizide rol alacak olan Çağla Çukurova oldukça acemidir.

Güzelliğini dizi ve filmlerde göstermek istediğini belirten Çağla Çukurova ilk dizisi günlük dizi olarak Atv de ekrana gelecek olan Bırakma Beni dizisi olmuştur. Güzel oyuncunun aktif olarak sosyal medyayı kullandığını biliyoruz. Çağla Çukurova İnstagram adresi: https://www.instagram.com/caglacukurova/ Çağla Çukurova hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Beni Bırakma Dizisi Cansu rolü Çağla Çukurova Bilgileri İnstagram resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Dizisi Cansu Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri İnstagramı (2 Yorum)

  1. Bu kız daha yarışma sırasında, Odtu.lu güzel olarak sosyal medyayı sallamıştı. Ekşi sözlükte de hk. pekçok yorum yapılmıştı

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017